reklama

Balt 2012 - část I. Do Berlína

 
Vyrážíme!

O tom proč k zase k Baltu a proč jinudy - Jak jsme trénovali cestou - Krajinou rybníků a jezer.
 
V srpnu 2010 jsme se vrátili z cesty k Baltu podél Mandavy, Nisy a Odry. "Já bych si to taky chtěla vyzkoušet", prohlásila naše Bětka. "No proč ne, ale ne příští rok, až za dva roky,…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 29.07.2012
Autor: petrp
  • Re: Balt 2012 - část I. Do Berlína

         

    Díky, skvělý čtení. A máš dobrý holky. :-)

    Ten plášť vypadá že se prodřel u ráfku?

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2012
    Autor: básník
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Balt 2012 - část I. Do Berlína

           

      Přesně tak. Pak jsem si uvědomil, že má své najeto. Zradou bylo, že zvenku vypadal pořád jako nový.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.07.2012
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Balt 2012 - část I. Do Berlína

           

      Ještě si to pořád vychutnáváme. V našem okolí je Petra za hrdinku, ještě se tady nikdy nestalo aby dáma v jejím věku (ani žádná jiná) absolvovala takovouhle cestu.
      Takže jsem zase dneska musel jedné paní cestou z pošty potvrzovat "že to opravdu Petra ujela celé"

      [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2012
      Autor: petrp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Balt 2012 - část I. Do Berlína

         

    Pěkné, díky :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Balt 2012 - část I. Do Berlína

         

    Já jsem si ty zprávy přečetla a prohlédla dnes podruhé. Hned bych vyrazila :)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2012
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Balt 2012 - část I. Do Berlína

         

    pěkné, díky! Nějak jsem tohle vlákno přehlídl a i když si dám blogy, tka na mě nikde nekouká. C9leně jsme koukal po tvým nicku, jestlis něco novýho nenapsal a teprve pak našel a s chutí přečetl.
    A teď na druhej díl...

    [ Zpět ]
    Datum: 04.08.2012
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

303 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024