reklama

Znovu mobilní

„Tak se nám tatínek definitivně zbláznil..."Řekla Soňa děcku a to mlčelo. Kdo mlčí, souhlasí. Táta by se jen ušklíbnul: „Jaký sis to vychoval, takový to máš."
Ten příběh je trochu delší. Začal tím, že mi sebrali řidičák. Za dvě piva ve stoje, 800 metrů od domu. Do kopce. V civilizované zemi by mě…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 26.07.2012
Autor: Jindra8526
  • Re: Znovu mobilní

         

    Sice je to příjemně napsané a čtivé, ale dost jsi mě svým přiznáním zklamal.
    Navykládal jsi tu tisíce důvodů, proč jsi zvolil právě elektrokolo a ono je to nakonec jen kvůli tomu, že jsi přišel o papíry...

    [ Zpět ]
    Datum: 26.07.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Znovu mobilní

           

      Radko, nech mi prosím trochu prostoru pro básnickou licenci.
      Papíry mi vrátili za 3 měsíce aniž bych někam telefonoval jako Janoušek.

      Na kolo jsem se chtěl vrátit za posledních 20 let několikrát.
      Elektrokolo mi to umožnilo a jsem za těch půl roku úplně jinde.
      V posledních dnech (nalehko) zjišťuji, že ten krám s sebou vláčím snad zbytečně, protože váha co nsvíc vezu by se možná dala nahradit šlapáním, vlastně při stejné námaze.

      Matláci Dáda, Pavel, Kocour nebo Dlouhej Honza jsou reálné osoby stejně jako že mi jeden čas díky mé fortelné postavě říkali Jaroměři.

      Elektrokolo, ale byl můj nápad, ale takhle se to líp čte, že jo.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.07.2012
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Znovu mobilní

           

      Já mám dva kamarády, kteří přišli o papíry. Jeden se důsledně vybodoval přestupky, druhého chytli úplně stejně, jak popisuje Jindra, kousek od domu.
      Oba tím pádem přesedlali na kola, tedy klasická kola, nikoliv elektrokola a začali jezdit do práce. Tak nevím...

      [ Zpět ]
      Datum: 26.07.2012
      Autor: Lanna
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Znovu mobilní

             

        Byli to drsnější hoši, já jako měkouš hledal pohodlné řešení.
        Na cestu do hospody a zpátky.

        Do práce jdu přes koupelnu v trepkách. :-)

        Prodejce mi říkal, že tak třetinu e-kol prodal nešťastníkům bez papírů, pochopitelně těch silnějších

        [ Zpět ]
        Datum: 26.07.2012
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Znovu mobilní

               

          Jindro, jen bych měl dotaz - když jsou dvě piva na sebrání řidičáku, na e-kolo po těch dvou pivech sednout můžeš?

          [ Zpět ]
          Datum: 26.07.2012
          Autor: jinec
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Znovu mobilní

                 

            No nemůže, nemůže, ani na obyčejné kolo nemůže:))

            [ Zpět ]
            Datum: 26.07.2012
            Autor: Lanna
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Znovu mobilní

                   

              právě nedávno přijel syn z vyjížďky s tím, že musel foukat

              [ Zpět ]
              Datum: 26.07.2012
              Autor: Grille
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Znovu mobilní

                 

            Pochopitelně nesmíš ale cyklisty zatím nechávají být.
            I papoušky co tu pravidelně o víkendu mají slet v Kozlovně a motají se domů po kvasnicovém.

            Má to takovej háček. Na kolo nemusíš mít řidičák a tak když udělají razii na ožralé papoušky vybírají prý po 2 litrech a nechají je letět. Místních si zatím nevšímaji, berou to až od mopeda nahoru.

            Náš laskavý stát dbá na to, aby strejcové nezlobili. Ožralej szrejc za posledních 50 let nic u nás neproved. Zato ožralá nebo sjetá omladina nechává u cest pomníčky.

            Ale komu by se chtělo hlídat ve 4 ráno omladinu, když pohodlnější je vybrat v 8 večer strejce.

            Pomáhají a chrání a tak to má být.

            [ Zpět ]
            Datum: 27.07.2012
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Znovu mobilní

             

        Na tom, samozřejmě, nic špatného není.
        Přečti si znovu, co jsem napsala - zklamalo mě, že Jindra o svých původních důvodech pro volbu elektrokola nemluvil pravdu.
        Pro někoho je to možná bezvýznamné, mě tohle mlžení ale prostě vadí. Snižuje to pro mě důvěryhodnost dotyčného.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.07.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Znovu mobilní

               

          Aha, tak to já jsem asi nezaregistrovala, co psal Jindra o původních důvodech, proč začal s elektrokolem. On o nich jednu dobu mluvil pořád a stále, tak jsem asi nečetla všechno:-))

          [ Zpět ]
          Datum: 26.07.2012
          Autor: Lanna
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Znovu mobilní

                 

            Právě, že toho o nich namluvil spoustu, ale tenhle pravý se tam neobjevil nikde...

            [ Zpět ]
            Datum: 26.07.2012
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Znovu mobilní

                   

              No, jo, tak to už teda nemusel prozrazovat vůbec. Klaďas jeden:-))

              [ Zpět ]
              Datum: 26.07.2012
              Autor: Lanna
              Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Znovu mobilní

                     

                Když chceš psa bít, hůl si najdeš, řekla by tete Kateřina.

                [ Zpět ]
                Datum: 27.07.2012
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                • Re: Znovu mobilní

                       

                  Je nebezpečné, dotýkati se drátů i na zem spadlých:-))
                  Teď aspoň víme, proč se v těch reklamách ten jeden z důvodů, pro koho je ekolo vhodné, popisuje květinkovou frází:"pro lidi, kteří nemohou jezdit motorovými vozidly".
                  :-))

                  [ Zpět ]
                  Datum: 27.07.2012
                  Autor: Lanna
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Znovu mobilní

               

          Každý má právo na svůj názor a jelikož jsem taky četl Jindrovy reakce, dotazy a odpovědi, chápu co tě nadzvedlo ze židle.
          Nicméně si myslím, že Jindra psal článek pro pobavení své a ostatních, což se mu povedlo.
          Kdyby si všechno v tom článku vymyslel, tak to z mého pohledu napsal čtivě.
          Asi se nechtěl pravdivě zpovídat a čekat na odpuštění. Proč taky.

          [ Zpět ]
          Datum: 27.07.2012
          Autor: Papji
          Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Znovu mobilní

                 

            Ona mě holka zbožňuje, je fuk co napíšu :-)
            Když miluješ, není co řešit.

            [ Zpět ]
            Datum: 27.07.2012
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Znovu mobilní

         

    Jak daleko ze to mas do hospody?

    [ Zpět ]
    Datum: 27.07.2012
    Autor: lucierut
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Znovu mobilní

           

      Dvacet minut pěšky z kopce a naopak.
      Nebezpečná trasa, samej vožralej cyklista :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 27.07.2012
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Znovu mobilní

             

        Ty se ocividne nemas rad, ze si radeji vozis zadek motorkem misto krasne prochazky, co by zlepsila Tvou fyzicku a prodlouzila Ti zdravy a aktivni zivot. Pak nema byt polovina naroda obezni. Kazdy sveho stesti strojvedoucim...

        [ Zpět ]
        Datum: 27.07.2012
        Autor: lucierut
        Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Znovu mobilní

               

          O tom není pochyb, že taková procházka má svoje pozitiva, jenomže dvacet minut tam a dvacet minut zpátky by mě sežralo 40 minut z povolené 120 minutové vycházky a okradlo mě tak o 40 minut tlachání s matláky o podstatných věcech života, které matláci v hospodě bežně řeší, ale tomu ženská stejně nemůže rozumět :-)

          Najezdil jsem toho poslední dobou fakt dost a dost jsem se našlapal, ale do hospody a z hospody šlapání už ani nepředstírám :-)

          Procházky mě nebaví. Fyzicky dovádím spíše takhle:
          https://picasaweb.google.com...

          [ Zpět ]
          Datum: 27.07.2012
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: Znovu mobilní

                 

            Proboha, tak aspoň takhle nenahrávej na smeč, když se pak hned se čertíš kvůli každému slovu...

            [ Zpět ]
            Datum: 27.07.2012
            Autor: radka
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Znovu mobilní

                   

              Já se nečertím kvůli každému slovu, ale když mě napíšeš pod prokazetelně pravdivý výrok, že plácám idiotštiny, dovolím se ohradit.

              Chápu, že když si v pokročilém věku už téměř dosáhla na titul bakalář, myslíš si, že si sežrala všechnu moudrost, a vůbec si nedovedu představit, jak nás tu budeš prohánět, až ti bakaláře dají.

              A kdybys nedej Bože dosáhla titulu Ing, to už bychom ti snad museli salutovat. Ráda do lidí reješ, každej jsme nějakej.

              Byl bych ti ovšem vděčný, kdybys mě ze seznamu vyškrtla. Nebaví mě to.

              [ Zpět ]
              Datum: 27.07.2012
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

262 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024