reklama

Poraďte jaké crosové kolo

Ahoj,

moc tomu nerozumím a tak žádám o pomoc.
Rád bych si koupil crosové kolo za 12 000 Kč +/- 1000
měřím 190cm a vážím 85kg
jezdím především po silnici ale občas zavítám do přírody

co jsem zatím koukal, tak se mi líbily tyhle kola

http://www.author.cz/…tratos-2012/
http://www.author.cz/…11/reflex-4/
http://www.merida-bike.cz/…ay-tfs-100-v
http://www.gtbicycles.com/…-transeo-4-0

ale pokud víte lepším kole tak nějaké doporučte

předem děkuji za odpovědi

[ Zpět ]
Datum: 20.07.2012
Autor: Machmin
  • Re: Poraďte jaké crosové kolo

         

    Ne že bych já, nebo kdokoliv další ze zdejších rád neporadil, ale prosím prosím, zkus napřed prohlídnout desítky obdobných témat z poslední doby. Točí se to furt dokola o kolech v téže cenové hladině. Rady jsou furt dokola stejné a je už občas nůďo psát furt to samé.

    Čímž mě napadá a dám to asi i do návrhu pro admina, jestli by nestálo za zvážení zřídit např. pro tenhle typ dotazů nějaký FAQ, nebo extra sekci...

    [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2012
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte jaké crosové kolo

         

    a odkazy mě házejí jen na hlavní stránky.
    Nemůžu teda porovnat. Za sebe mám dobrou zkušenost s maličko jiným, starším modelem Meridy. Většinou ale každý doporučí to, na čem drandí. Ta kola jsou si dost podobná, komponenty vesměs stejné. Jde spíš o drobné odchylky a následné výměny dílů a vychytávky.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2012
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poraďte jaké crosové kolo

           

      Jak jsem psal, jedno jak druhé, akorát ten Author Reflex má 9 qaltů vzadu. Záleží, kde to chceš honit. Pokud míříš do kopců, pak bych obecně koukal po 3x9, třeba i jiných značek (opět obdoby). A nechal bych rovnou vyměnit převodníky za MTB.
      Pokud jezdíš po rovinách, potom stačí kterékoliv z nich. Podstatnější je vkus a vhodnost. Takže šup do obchodů a alespoň se na ně posadit. To dost napoví.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.07.2012
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Poraďte jaké crosové kolo

             

        budu jezdit častěji po rovině
        a nejvíc mě láká merida a GT
        asi se mezi nimi rozhodnu až v obchodě

        [ Zpět ]
        Datum: 20.07.2012
        Autor: Machmin
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Poraďte jaké crosové kolo

               

          mám doma GT Transeo 2 a jsem s ním spokojený, ale stejně jsem nakonec koupil horáka. Ale jezdili jsme i natěžko a kolo v pohodě. Jen v kopcích občas došly převody.

          [ Zpět ]
          Datum: 21.07.2012
          Autor: Grille
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

239 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024