reklama

Cítíte?

Koupil jsem si 1/2 kila meruněk. Oranžových, vyzrálých (ba i přezrálých). Když jsem je začal požírat, nastal problém: To ovoce nevoní jako meruňky, ani tak nechutná.
Je chyba ve mě, nebo ..?

[ Zpět ]
Datum: 05.07.2012
Autor: AV
  • Re: Cítíte?

         

    Přivez mi ochutnat a já ti pak řeknu :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 05.07.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cítíte?

           

      V úředě budou chtět ochutnat všici, na privátě mě "taťka" požene ...
      Ne - ne, tudy cesta navede!
      8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 05.07.2012
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cítíte?

             

        Ale houby v úřadě, já jsem teď tady
        http://www.vrstevnice.com/akce/2012/1206cerven...

        Ale je fakt, že pár NaKoláků by jistě rádo ochutnalo se mnou :o)))
        Na druhou stranu bychom tu chuť ale zase mohli kolektivně zhodnotit :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 05.07.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cítíte?

               

          Dnes máte odpočinkový den, můžete si ´odskočit´ semka ...

          [ Zpět ]
          Datum: 05.07.2012
          Autor: AV
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cítíte?

                 

            Ano, to sice máme, ale dnes odpočívá každý podle svého a cestu na sever neplánuje nikdo :o)))

            [ Zpět ]
            Datum: 05.07.2012
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cítíte?

         

    V tobě chyba rozhodně bejt nemůže. Za našeho mládí jsem neruňky cejtil až na Teplicku. A to od Třebívlic kolikrát ani nefoukal příznivej vítr. Depa, je to všechno pryč, i sněhu bylo víc, ryby byly dvojnásobný a holky byly mnohem hezčí.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.07.2012
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cítíte?

         

    Rada: Jesli je chceš cejtit, kup jich metrák přezrálejch, nalož je do sudu a destiluj a destiluj a destiluj... Pak nebudeš muset vyzvídat, čím uctít návštěvu. A po chvíli konzumace je budeš cejtit i jinými smysly než čichem.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.07.2012
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cítíte?

           

      Jó lík na cirhózu
      (pomůže nebo dorazí)

      [ Zpět ]
      Datum: 05.07.2012
      Autor: AV
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cítíte?

         

    To si totiž musíš vybrat, buď budou vonět a chutnat jako meruňky nebo budou dobře vypadat, nebudou se kazit a hnít a pak to jsou umělé hybridy, které nechutnají a nevoní. Já tomu říkám - okurky. Je to stejný jako uverzální jablka, angrešty, švestky a další.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.07.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cítíte?

           

      Hmmm, být pamětník je prů.er, staří tě okřikují, abys ´nekalil´ vodu, mladí nevěří ...

      [ Zpět ]
      Datum: 05.07.2012
      Autor: AV
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cítíte?

             

        Taky s tímhle bojuju. Zahradu bych měl nejradši vybetonovanou, ale k něčemu jsem se přece jenom ukecal - mám nově nasazených pár stromků starých odrůd. Po jednom kousku jabloně, meruňky, od silnice dotažené švestky, teď ještě budou angrešty. A´t si rodí třebas jenom každý třetí rok, ale to, na co se těším a co chutná a voní, jak má...

        [ Zpět ]
        Datum: 05.07.2012
        Autor: ronda
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cítíte?

               

          Já si stále říkám, že o stromy se neumím starat, že bych to chtěl nechat znalejším ...

          [ Zpět ]
          Datum: 05.07.2012
          Autor: ViktorA
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cítíte?

                 

            Prdlačky! Stromy jsou potřeba! Sadit sadit!

            [ Zpět ]
            Datum: 06.07.2012
            Autor: Mig-all
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cítíte?

         

    Koupil - kde? V hypersuper? Tam nevoní nikdy.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.07.2012
    Autor: ViktorA
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cítíte?

         

    taje jsem to zjistila,ze dnesni ovoce neni stejne jako driv,treba hruska taky uz nechutna jako hruska,ktera se trhala pres plot.mozna jsme s vekem ztratili nektere chute.;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 06.07.2012
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cítíte?

         

    taje jsem to zjistila,ze dnesni ovoce neni stejne jako driv,treba hruska taky uz nechutna jako hruska,ktera se trhala pres plot.mozna jsme s vekem ztratili nektere chute.;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 06.07.2012
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cítíte?

           

      Kdepak. Před časem jsem zase zkusil trhat trošku nezralá matčina ze stejného stromu, ze kterého jsem trhal v šedesátých a sedmdesátých. Byla stejná jako tehdy!

      [ Zpět ]
      Datum: 06.07.2012
      Autor: ViktorA
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cítíte?

             

        Tak tak, hluchneme, slepneme, blbneme - ale furt nám chutná...

        [ Zpět ]
        Datum: 06.07.2012
        Autor: ronda
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cítíte?

         

    Zřejmě je chyba v meruňkách, protože holt když něco šlechtím, tak nemůžu sledovat všechny kladné vlastnosti (chuť, vůně, barva, tvar, výživové hodnoty...) najednou a musím se na nějakou zaměřit.
    No a holt mnozí lidé jsou takoví inteligenti, že šišaté ovoce nebo dokonce jablka s pihami kupovat nebudou, protože to je fujka. Takže jsi narazil na zboží zaměřené na tuhle cílovou skupinu.
    Zkus koukat po křivém ovoci.
    (mimochodem máma mě už v devadesátých letech učila že mandarinka buďto voní, nebo je bezpecková)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2012
    Autor: Sarance
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cítíte?

         

    Třeba to už nejsou meruňky. :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2012
    Autor: parma
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cítíte?

         

    Tak jsi mě tak chuťově navnadil, že jsem si tenhle týden konečně taky koupila meruňky.
    Měly nějaké levnější - v košíku, ale ty byly nic moc. Takové nazelenalé pinpongáče.
    Pak měly údajně z Francie - kilo sice za 80,- ale vypadaly pěkně a byly fakt dobrý. Ochutnala jsem je hned v obchodě, abych nekupovala zajíce v pytli a fakt jsem si móoooc pochutnala :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 27.07.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

311 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024