reklama

Javorníky (29.6 - 1.7.2012)

Toto je můj první pokus o blog. Původně měl být o dobytí Radhoště, ale nakonec je jen o perfektním cyklovýletě. Plán byl dojet do Velkých Karlovic, tam přespat a ráno vyjet přes Makovský průsmyk na Martiňák a odtud pokračovat na hřeben Radhoště. Plán to nebyl špatný, jen jsem nepočítal s počasím a…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 02.07.2012
Autor: Grille
  • Re: Javorníky (29.6 - 1.7.2012)

         

    ještě nějaké fotky https://plus.google.com/photos...

    [ Zpět ]
    Datum: 02.07.2012
    Autor: Grille
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Javorníky (29.6 - 1.7.2012)

         

    "a tam jsem poprvé ze zadu uslyšel tiché „Zabiju tě"" :-)))

    Pěkný článek, díky!

    [ Zpět ]
    Datum: 03.07.2012
    Autor: k.vl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Javorníky (29.6 - 1.7.2012)

           

      Nezaslechla něco podobného Lucie od Murphyho pod Lysou? V těch Beskydech to bude hustý... :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 03.07.2012
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Javorníky (29.6 - 1.7.2012)

             

        Něco podobného zazní v těchto končinách asi i ve čtvrtek. To tiché „Zabiju tě" bude pravděpodobně ode mne směřovat k uším mojí ženy Mily. Při podobné cestě kolem Bečvy Vsetínské a Rožnovské si přeje ochutnat borůvkové knedlíky na Kohútce... :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 03.07.2012
        Autor: pavelv
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Javorníky (29.6 - 1.7.2012)

             

        Ale to bylo z úplně jiných důvodů, protože asfalt je sprosté slovo :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 03.07.2012
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Javorníky (29.6 - 1.7.2012)

         

    Toho partyzána pamatuju když tam přišel a zkameněl (zbronzovatěl). Jednou tam nebyl a příště už jo. To býval můj oblíbenej asfaltovej dvojboj na favoritce 2x4 (z Rožnova Soláň a Bumbálka). Docela mne překvapilo, že tam partyzán ještě je. No ale kam by teď už chodil, že jo... ?

    [ Zpět ]
    Datum: 03.07.2012
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Javorníky (29.6 - 1.7.2012)

         

    Škoda že jste nevystoupaly na nejkrásnější vrchol Javorníků, na Kohútku. viz. www.cyklostranky.webnode.cz, s pozdravem Petr Mazúr

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2012
    Autor: SiuxAm
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Javorníky (29.6 - 1.7.2012)

           

      Jo tak Kohútka, to je nářez :o)))
      Jednou jsem ji dobyla přes hřeben Javorníků (od východu) a jednou jsem se vydrápala ze Slovenské strany. Ovšem sjezd dolů do Hrozenkova, ten je luxusní :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Javorníky (29.6 - 1.7.2012)

             

        Tož je to trošku do kopca, to máš pravdu... ;-) Ale hřebenovka je přímo luxusní. A borůvkové knedlíky taky... :)

        [ Zpět ]
        Datum: 17.08.2012
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Javorníky (29.6 - 1.7.2012)

               

          Hergot, dej pokoj nebo si naslintám do klábosnice... Že bych si tam na ně dojela?!? :o)))

          Ale bazén taky nemá chybku :o)))
          Po výstupu je to příjemné osvěžení :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 17.08.2012
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

707 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024