reklama

Tažná tyč Trail Angel

Ahoj přátelé cyklisti. Uvažuji o koupi tohoto tažného zařízení. Má s tím někdo nějakou zkušenost. Děkuji moc za vaše postřehy a doporučeno. Rohoduji se mezi Trail Gator nebo Trail Angel. Ale TA jsem nebojevil žádné postřehy. http://www.youtube.com/user/TrailYourAngel
Moc díky za rady. Dík Díky H. Matějka

[ Zpět ]
Datum: 30.06.2012
Autor: čert1
  • Re: Tažná tyč Trail Angel

         

    připadá mi to (Angel) jako strašlivě masivní a tedy těžký, ale nic o ní nevím.

    Trailgator můžu doporučit. S tím mám ty nejlepší zkušenosti.

    http://jurimir.rajce.idnes.cz/veverky_dovolena/...

    http://jurimir.rajce.idnes.cz/Prazske...

    http://jurimir.rajce.idnes.cz/Prazske...

    [ Zpět ]
    Datum: 02.07.2012
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tažná tyč Trail Angel

           

      taky mám Trailgator a nemůžu si stěžovat....

      [ Zpět ]
      Datum: 03.07.2012
      Autor: mikael235
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tažná tyč Trail Angel

             

        Ještě by to chtělo někoho, kdo má Trail Angel a co si taky nestěžuje :-)

        s TG jsem taky pár kilometrů ujel, funguje dobře.

        Tohle neznám ale od pohledu to vypadá stabilnější - osobní názor z videa ...

        [ Zpět ]
        Datum: 03.07.2012
        Autor: macikm
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tažná tyč Trail Angel

             

        Já bych si s dovolením na TG i stěžoval.

        Mají tam nepříliš pevný ten díl co se montuje na dětské kolo - praskla tam ta spodní vyseknutá část. Teď jsem ale kupoval náhradní (asi 400 Kč) a nová verze má tu vyseknutou část pojištěnou ještě bodovým svarem, tak snad to už bude lepší.

        No a mechanicky taky nic moc - je třeba to fakt hodně utáhnout, aby se dětské kolo nenaklánělo do boku (a i tak je vůle v prostředním spoji té tyče větší než malá), a zase když se to utáhne, můžou popraskat ty plasty kterými jsou vyložené ty klouby. U mě praskla ta černá plastová kostička co připojuje tyč k sedlovce velkého kola.

        Ale celkově OK, mám TG přes tři roky a v zásadě to použitelné je.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.07.2012
        Autor: Akito
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tažná tyč Trail Angel

               

          Taky bych si s dovolením postěžoval.:-)
          Dost velká vůle - je tam hodně částí, kde se vůle projevuje a jak se nasčítají, tak se celkově dost naklání na obě strany.
          Měl jsem starší typ a taky praskl zobáček. Nechal jsem ho zavařit a pak už byl klid.
          Když pozoruji malé cyklisty tažené na tyči, tak málokterý sedí úplně rovně. Vždycky se spíš naklání na jednu nebo druhou stranu.


          Jinak mám přímé srovnání s Domádo.
          Domádo je o něco těžší, ale masivnější a stabilnější, a složitější připojování a odpojování dětského kola. Složit a připevnit k tažnému kolo taky není problém, i když je to trošku improvozace.

          [ Zpět ]
          Datum: 09.07.2012
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tažná tyč Trail Angel

         

    Zaujal mě ten závěr jak to skládá a jede sama jen se složenou tyčí - jak tohle může fungovat, pokud je zadní vidlice odpružená, a tedy se proti sedlovce pohybuje?

    [ Zpět ]
    Datum: 03.07.2012
    Autor: Akito
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tažná tyč Trail Angel

         

    priznam se ze jsem nepochopil jak ma Trail angel resene zataceni a prejizdeni hrbu(nerovosti)
    Na me tluste stehna by asi byly problem ty srouby po stranach sedlovky

    [ Zpět ]
    Datum: 03.07.2012
    Autor: cibi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

225 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | dnes

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024