reklama

Tažná tyč Trail Angel

Ahoj přátelé cyklisti. Uvažuji o koupi tohoto tažného zařízení. Má s tím někdo nějakou zkušenost. Děkuji moc za vaše postřehy a doporučeno. Rohoduji se mezi Trail Gator nebo Trail Angel. Ale TA jsem nebojevil žádné postřehy. http://www.youtube.com/user/TrailYourAngel
Moc díky za rady. Dík Díky H. Matějka

[ Zpět ]
Datum: 30.06.2012
Autor: čert1
  • Re: Tažná tyč Trail Angel

připadá mi to (Angel) jako strašlivě masivní a tedy těžký, ale nic o ní nevím.

Trailgator můžu doporučit. S tím mám ty nejlepší zkušenosti.

http://jurimir.rajce.idnes.cz/veverky_dovolena/...

http://jurimir.rajce.idnes.cz/Prazske...

http://jurimir.rajce.idnes.cz/Prazske...

[ Zpět ]
    Datum: 02.07.2012
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

taky mám Trailgator a nemůžu si stěžovat....

[ Zpět ]
      Datum: 03.07.2012
      Autor: mikael235
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ještě by to chtělo někoho, kdo má Trail Angel a co si taky nestěžuje :-)

s TG jsem taky pár kilometrů ujel, funguje dobře.

Tohle neznám ale od pohledu to vypadá stabilnější - osobní názor z videa ...

[ Zpět ]
        Autor: macikm

Já bych si s dovolením na TG i stěžoval.

Mají tam nepříliš pevný ten díl co se montuje na dětské kolo - praskla tam ta spodní vyseknutá část. Teď jsem ale kupoval náhradní (asi 400 Kč) a nová verze má tu vyseknutou část pojištěnou ještě bodovým svarem, tak snad to už bude lepší.

No a mechanicky taky nic moc - je třeba to fakt hodně utáhnout, aby se dětské kolo nenaklánělo do boku (a i tak je vůle v prostředním spoji té tyče větší než malá), a zase když se to utáhne, můžou popraskat ty plasty kterými jsou vyložené ty klouby. U mě praskla ta černá plastová kostička co připojuje tyč k sedlovce velkého kola.

Ale celkově OK, mám TG přes tři roky a v zásadě to použitelné je.

[ Zpět ]
        Autor: Akito

Taky bych si s dovolením postěžoval.:-)
          Dost velká vůle - je tam hodně částí, kde se vůle projevuje a jak se nasčítají, tak se celkově dost naklání na obě strany.
          Měl jsem starší typ a taky praskl zobáček. Nechal jsem ho zavařit a pak už byl klid.
          Když pozoruji malé cyklisty tažené na tyči, tak málokterý sedí úplně rovně. Vždycky se spíš naklání na jednu nebo druhou stranu.

Jinak mám přímé srovnání s Domádo.
          Domádo je o něco těžší, ale masivnější a stabilnější, a složitější připojování a odpojování dětského kola. Složit a připevnit k tažnému kolo taky není problém, i když je to trošku improvozace.

[ Zpět ]
          Datum: 09.07.2012

Zaujal mě ten závěr jak to skládá a jede sama jen se složenou tyčí - jak tohle může fungovat, pokud je zadní vidlice odpružená, a tedy se proti sedlovce pohybuje?

[ Zpět ]
    Autor: Akito

priznam se ze jsem nepochopil jak ma Trail angel resene zataceni a prejizdeni hrbu(nerovosti)
    Na me tluste stehna by asi byly problem ty srouby po stranach sedlovky

[ Zpět ]
    Autor: cibi
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: KAMARÁDA/PŘÍTELE

dnes
KAMARÁDA 60 + EL.KOLO,PROCHÁZKY,VÝLETY,TURISTIKU,POBYTY,A JINÉ.... Z VINOŘE A BL.OKOLÍ POHODOVÉHO PÁNA BEZ…

Hledám: I need my own man

Hledám: I need my own man
včera
I am generally try to live a somewhere healthy lifestyle, exercising and some sort of jogging, 3-4 days a week and…

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí
17.10.2019
Ahoj, jmenuji se Martin, je mi 32 let a hledám lidičky na občasný společný cyklovýlety. Nehledám profíky, ale…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

289 cyklistů (18 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019