reklama

Štafeta 2012 - Hostivař-Smichov

15.6. Michal me predal Nakolík.Trasa: z Hostivar pres Kobylisy,Žižkov do Smichov.Delka etapa: nevim.Počasi: slunečnoKomentar: vybrala jsem patek,proč? Muj syn na prax 14dni na cafe,zrovna patek 15.6.posledny prax,rada prijela do Kobylisy po Hostivar na cafe. Cesta byla naročne,horši po Vysočany do…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 17.06.2012
Autor: Arabice
  • Re: Štafeta 2012 - Hostivař-Smichov

         

    Funkční odkaz na fotky
    http://arabice.rajce.idnes.cz/2012_06_15

    [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Štafeta 2012 - Hostivař-Smichov

           

      Diky za doplneni odkaz rajče

      [ Zpět ]
      Datum: 17.06.2012
      Autor: Arabice
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Štafeta 2012 - Hostivař-Smichov

         

    No já se z toho picnu... ??? Ty jsi nechala na noc ten nakolík u těch jazzmenů a ráno jsi ho nenašla??? Nebo co se stalo ??
    :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2012
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Štafeta 2012 - Hostivař-Smichov

           

      Basnik,nesmej me! Nenechala jsem,jen bezva upevnenila. Nechapu!

      [ Zpět ]
      Datum: 17.06.2012
      Autor: Arabice
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Štafeta 2012 - Hostivař-Smichov

             

        Rozumím, já jsem nevěděl jak to bylo.

        No a teď jsi z toho špatná. Hele už se staly horší věci. Třeba chtěl nakolík putovat sám svobodně, tak šel. Se s tím netrap :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 18.06.2012
        Autor: básník
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Štafeta 2012 - Hostivař-Smichov

               

          Tak moment, sice bylo původní záměrem, aby nakolík tak nějak putoval světem sám a bez velké organizace, ale že by až takhle, to zase ne-e :o)))
          Přece jenom bylo rozhodnuto, aby zanechával po sobě stopu :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 18.06.2012
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Štafeta 2012 - Hostivař-Smichov

                 

            Vždyť na sobě má adresu, tak mu snad domů někdo pomůže.
            Byli jste s tou plechovkou u "Jazzmenů", aby byla návaznost, nebo bude na mapě díra?

            [ Zpět ]
            Datum: 18.06.2012
            Autor: HonzaK
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Štafeta 2012 - Hostivař-Smichov

                   

              Hmmm, vidíš, to nás nenapadlo.
              Tam vznikne v mapě díra...

              Ale je zajímavé, že imitaci nikdo neřekne jinak než "plechovka" :o)))
              To už jí asi zůstane :o)))

              [ Zpět ]
              Datum: 18.06.2012
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Štafeta 2012 - Hostivař-Smichov

               

          Basnik,netrapim? Viš,že vloni ja prvni psala ,,kdy bude štafetu,nakonec vlastne ztraty,,.

          Myslite,že ztratim? Ja porad neverim. Meli davno nekdo vratili do redakce,diky ukažku kontakt www na Nakolik. Blbost ztraty,porad neverim ztraty.

          [ Zpět ]
          Datum: 18.06.2012
          Autor: Arabice
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Štafeta 2012 - Hostivař-Smichov

         

    v sobotu ráno mi přišla SMNS, že Arabice ztratila NaKolík a jestli tu nedělní vyjížďku neodpískáme? No tak to ani náhodou, těšila jsem se na něj, jak mu tady ukážu všechny rokle, kopce, zvířátka, hospody. Tak jsem vysypala kafe, dala do plechovky tatranku a vdechla jsem té kávové plechovce NaKolíkův duch a poslání. No a to si představte, že se mi v týdnu o NaKolíkovi zdálo, že mi spadl z nosiče, tak doufám, že ho někdo zodpovědný najde a redakci ho vrátí. Ale je vlastně jedno, jestli se jezdí s plechovkou nebo s čímkoliv jiným. Včera jsme si to užili, blog je už vložený, jen fotky se mi nějak pomíchaly a trasa je dost ztrohá. Ještě mu/jí tento týden nějaký kopec a roklinku ukáži, pak ho dostane radka.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2012
    Autor: HMS
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Štafeta 2012 - Hostivař-Smichov

           

      Když jsem prohlížel fotky od Diany, tak mne napadlo udělat nový nakolík z těch předmětů v té cukrárně jak jsou s nakolíkem vyfocený na stole, jak záleží kterou stranou ho postavíš aby obsluha viděla co potřebuješ. Já si tam chvíli myslel že je těch nakolíků víc :-)

      Ale zase nakolík s vůní od kafe - nejsem vůbec proti. Nevyčuchejte mi to, než ke mně dojde :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 18.06.2012
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Štafeta 2012 - Hostivař-Smichov

             

        Náhradní nakolík existuje, ALE
        - teď je akorát u rytce, takže není k dsipozici
        - i kdyby k dispozici byl, tak Vrtaláci nebyli o víkendu v Praze.
        Holt Murphyho zákony fungují :o)))

        Nicméně doufáme, že druhý nakolík bude v brzku k dispozici a plechovka půjde do Štafetového archívu :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 18.06.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Štafeta 2012 - Hostivař-Smichov

               

          Murphyho zákony ani nevzpomínej, ať ještě nezapadnete s nakolíkem sněhem :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 18.06.2012
          Autor: básník
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Štafeta 2012 - Hostivař-Smichov

         

    Kontakt na kancelář Ztráty a nálezy
    Adresa: Karolíny Světlé 5, Praha 1 - Staré Město, 110 00
    Telefon: 224 235 085
    Až po tyden prijdu podivat do kancle.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2012
    Autor: Arabice
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

395 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024