reklama

Zkušenosti s přední brašnou

Sdělili byste mi prosím Vaše zkušenosti s předními brašnami s Click-fixem?Uvažuji o koupi přední brašny od Arsenalu (art.510). Co jsou jeji klady a zábory?

[ Zpět ]
Datum: 07.11.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Pierre)
  • Re: Zkušenosti s přední brašnou

         

    Nemuzu Arsenal na internetu najit .......

    [ Zpět ]
    Datum: 08.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkušenosti s přední brašnou

           

      Zkus hledat www.sportarsenal.cz, snad budeš úspěšnější.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (AV)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenosti s přední brašnou

         

    Já vím jen o kladech.Vozím tam kameru,foťák atak.Na boku jsou dvě kapsička.Já je používám na brýle.
    Jo,jeden zápor by byl.Když mi ukradli kolo a zůstal na něm ten držák,tak mě nový stál 400 Kč

    [ Zpět ]
    Datum: 08.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (yaris)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenosti s přední brašnou

         

    Jsem se na tu brasnu podival a vypada ta brasna na obrazku velmi dobre , ucel splni a nemel by byt s tou 510 ja myslim zadny problem ....

    [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenosti s přední brašnou

         

    Zdravím. Přední brašnu používám na dražší a nepostradatelné věci a nosím ji při zastávkách s sebou. Kladem je průhledné pouzdro na mapu. Obecný problém při použití předních brašen je umístění předního světla.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Peldy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkušenosti s přední brašnou

           

      Tenhle problém jsem řešil poměrně dlouho,až mi dal Airline typ na prodloužený držák.Stojí tuším 89 Kč a mám ho už doma.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (yaris)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenosti s přední brašnou

         

    Osobně ji nevozím, ale znám mnoho lidí, kteří ji vozí a nemohou si ji vynachválit - snadná montáž i demontáž a je pevná.
    O vodovzdornosti nemluvím - jak víte jsem zastáncem toho, že vše nepromokavé preventivně vyložit pytlíky :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenosti s přední brašnou

         

    abys nečet jen samý klady tak: přetížení předku kola, navidíš těsně před kolo což není v terénu nejlepší, pokud stavíš kolo na stojan tak ti stáčí řidítka a kolo má někdy tendenci padat... přítelkyně jí měla (jinýho výrobce), ale už má šlušivej batůžet a na brašnu se práší v koutě. nechcí tu brašnu hanět, spoustě lidí určitě vyhovuje, píšu to proto abys pak nebyl přeqapenej. možná by bylo dobrý od někoho si jí půjčit:)

    [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (vette)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkušenosti s přední brašnou

           

      Jo, taky ji někdy vozím - i když tam mám pouze foťák + velký triedr, tak je znát, že to "zvedne" těžiště, v některé pozici to rozechvěje řidítka, nicméně je výborná a rychle tomu přivykneš.
      A jinak vetteho přítelkyni znám taky a ten batůžek je opravdu slušivý :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 09.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zkušenosti s přední brašnou

             

        To vette: jo, musím ti dát za pravdu. Já jsem přesně z těhle důvodů přestala brašnu na řidítkách vozit.

        Jen jsem nechtěla zájemce hned plašit :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 09.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkušenosti s přední brašnou

           

      tož presně tyto problémy jsem mel taky,snad nejvíc mi vadilo,že jsem neviděl tesně pred kolo.A tak jsem prešel na batůžek.A to jsem ještě pred sezonou tvrdil,že batůžek nikdy.Už jo a je to mnam.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (libor ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zkušenosti s přední brašnou

             

        Nuz mate s tymi problemami s prednou taskou asi pravdu, nie je vidno tesne pred predne koleso, vaha tasky pri odlozenom bicykli otaca predne koleso. Lenze ak Pierre chce kupit prednu tasku, tak asi vie naco ju bude potrebovat. Vacsinou na veci, ktore potrebuje mat poruke .
        V batozku poruke nic nebude, vzdy ked cokolvek bduem potrebovat musim zastavit, dat dolu batoh, nasjt tam prislusnu vec a znova sa rozbehnut.
        Ja na prednej taske napriklad nosim mapnik, ten dat do batozka nie je idealne. da sa ale nosit samostatny mapnik.
        V prednej taske nosim doklady. okuliare (na citanie), mobil, fotoaparat (ten mam zvonku tasky aby bol hned poruke), nejake sladkosti (tatranky), pisomnosti (popisy zaujimavosti, odchody vlakov z cielovej stanice) . Na bicykli nemam stojan, takze ak chcem odlozit bicykel polozim ho na zem a mam istotu, ze nepadne.
        Takze mam vsetko poruke, uz sa mi podarilo urobit zopar fotiek za jazdy, tazke som nemusel zastavit (ale nie je to dvakrat bezpecne).
        Ja mam ale este staru Arsenalku, ktora nema klik fix, a tiez nema ziadne bocne vrecka dostupne bez otvarania tasky ale zatial mi vyhovuje aj ta (ine veci su v poradovniku ako potrebnejsie).
        Ked idem na turu s fotoaparatom, tak len s prednou taskou.

        [ Zpět ]
        Datum: 11.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenosti s přední brašnou

         

    Když jsem se před lety na těžkou jízdu vybavoval, tak lepší brašny, než arsenaly, nebyly. Ovšem nic není tak dokonalé, jak na obrázku vypadá. Arsenaly mají nevýhodu v tom, že mají tenké plastové díly a při naplnění brašny se ohýbají a po čase upadnou. U mne upadly po 2 sezónách. Uvnitř brašny jsem plasty důkladně vyztužil dřevěnými prkýnky a vně brašny u háčku to prasklo, tak tam jsem to vyztužil kovovou pásovinou a šrouby. Od té doby není problém, když nepočítám totálně od slunce vyšisovanou barvu. Kdo chce, tomu foto své know-how pošlu mejlem.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (informator ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkušenosti s přední brašnou

           

      Ahoj.
      Mohl bys mi ty fotky poslat? Ja s Arsenalkama mam dobre zkusenosti, ale taky jsem si tech plastiku vsiml a obcas jsem si taky rikal, ze asi nejsou vecne.
      Jinak ja mel jen jedinej problem....vytrhl se mi ten sustacek z pevne latky (kdyz zaviras a zatahujes snury - zatahl jsem asi trosku vic a nevydrzelo to). Ale na pristi rok si to necham obsit pruhem kuze. Jinak jsou v poho

      [ Zpět ]
      Datum: 09.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkušenosti s přední brašnou

           

      Ahoj, jsem momentálně vývojář nových věcí u Sport Arsenalu, ale nepochopil jsem přesně o jakou brašnu a jaké plastíky jde, tak mi to prosímtě kdyžtak víc popiš nebo vyfoť. ...může to být starší výrobek a já nedělám jen na brašnách, tak nemám stoprocentní přehled.

      Dík

      [ Zpět ]
      Datum: 14.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jerguš)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zkušenosti s přední brašnou

             

        Jejda...zdravim pres kopec do Arsenalu (jsem z Milovic:-)). Jsem rad, ze jsem tu narazil na nekoho z Arsenalu....par pripominek je:-) Jen na uvod, jsem s nima maximalne spokojenej...jde spis o pripominky, ktere clovek zjisti az pri pouzivani.

        1...Problem je v tom, ze kdyz se brasny naplni, tak se plastik zohejba, Je to ten, ktery tvori vyztuzeni brasny a ke kteremu jsou pripevnena poutka. Jakmile se to zacne rvat na nosic, tak se to neprimerene namaha a poutka jsou deformovana. Me teda neupadla, ale myslim,ze je to slabina. Stacilo by to malinko pevnejsi plast, kterej by vice drzel tvar.

        2...u zadnich brasen se mi parkrat sama od sebe otevrela preska. Zas mi pripada, ze ten plast je na ne mekej. Treba batohy Corazon pouzivaji pevne a fakt drzej...inspirace:-)

        3...Malinko bych prodlouzil popruch na zapinani zadnich brasen. Kdyz jsou naplnene, tak clovek zapina brasnu na samem konci popruhu a tim hrozi vyvleceni popruhu z presky. Ja ted koupil horolezeckej sedak od Ocunu a tam maj krasnej a hlavne jednoduchej mechanismus na stahovani a zapinani...mozna inspirace:-)

        4...Jedna vec, co me fakt trosku nakrkla a zamrzela je, ze pri utahovani zadni brasny (tkanici) se vytrhl ten prouzek ze sustaku z pevne latky brasny. Je to "jen" sesite. Bohuzel se mi to stalo u obou brasen.

        5...Malej dotaz k mapnikum...proc neni nejaky univerzalni rozmer, nebo vice rozmeru? Jeste jsem tam nestrkal mapu, aniz bych ji pred tim neohnul...

        6...jsem s nima maximalne spokojenej. Neni to jen vak na veci, ale fakt dobre brasny, ktere jsou pevne, maji hodne kapes a clovek si v nich muze udelat poradek. Mel jsem i jine, ale tyhle jsou nej.
        Jinak pripominky, co jsem napsal vejs jsou jen nazory cloveka, kterej ty brasny pouziva...

        Jinak preji hodne zdaru...a vyvojar zdravi vyvojare:-)

        GL

        [ Zpět ]
        Datum: 14.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zkušenosti s přední brašnou

               

          Ja jsem taky s těmito brašnami spokojenej, najezdily se mnou už spoustu tisíc km, ale jak jsem psal předtím, plastiky praskly uvnitř přesně stejným způsobem, který popisuješ v bodě 1. Přezka se mi nikdy neotevřela, leda když ji nezapnu na oba zuby. Bod 4: souhlas, v poslední době jak brašny stárnou se mi to taky stává.

          Přidal bych ještě praskání plastiků dole zvenku u háčku pro připnutí k nosiči. Je to způsobeno tím, že se brašna při jízdě s maximálním naplněním dole odtahuje od nosiče. Tam jsem si musel dát kovové pláty. Po úpravách je brašna naprosto OK.
          Problémy by nebyly, kdybych plnil brašny třeba z 80%, plasty by se neohýbaly a nepraskaly.

          [ Zpět ]
          Datum: 16.11.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (informator ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Zkušenosti s přední brašnou

                 

            Presne tak...jsou to bezva brasny, az na par malejch blesek...
            Jde o to, ze kdyby je clovek neplnil na 100%, tak se to mozna nestane...Ale, kdyz clovek jede na delsi dobu, tak jsou hold plne (s citem:-) ). A urcite by se mela vyuzit jejich cela kapacita

            [ Zpět ]
            Datum: 16.11.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Zkušenosti s přední brašnou

                   

              Tak už jsem si tu přední brašnu koupil. Měli ji zlevněnou na Sport lifu v Brně. Rovnou jsem si ji vystužit plechovým plátkem a je to fakt pevný, ted to udží klidně víc než 4 kila. A jinak je ta brašna fakt super.

              [ Zpět ]
              Datum: 16.11.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Pierre)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Zkušenosti s přední brašnou

                     

                Tak preji at poradne slouzi...ja mam od nich snad vsechny:-) Jen ty predni jeste ne , ale na dalsi sezonu je planuju...no predni...jsou to vlastne ty same co vzadu:-)

                [ Zpět ]
                Datum: 16.11.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenosti s přední brašnou

         

    Hodlám si tam dávat jen nutné věci na denní výlet. Foták, svačinu, pertexku, mapu,a nějaký další drobnosti. Na to by to mohlo být v pohodě? A moc díky za rady.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pierre)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenosti s přední brašnou

         

    Pokud nepromokne při celodením dešti, nebortí se zátěží, věcí které musím mít po ruce (doklady, mapy, peněženka, foťák, zápalky, mobil) a je vybavena ramením popruhem - na cestách světem je nepostradatelná. Na krátkých zastávkách mám brašnu stále při sobě. Proto se vyplatí samodomo vyřešit upnutí předního osvětlení, tachometru popř. měřiče TF ( tip pro výrobce).

    [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (vlk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenosti s přední brašnou

         

    Kdysi, když všechno bylo pod pultem a já tam nedohlíd, natož aby mi to prodali, jsem si udělal přední nosiče a ušil na ně tašky.
    Zkušenost: dávat tam, pokud to lze, jen lehké věci. A na tašku vpředu se nechá zvyknout. Zase o ní uvažuju na dovolenou.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

291 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024