reklama
Město: Most

Most-Havraň

Ahoj lidi. Někdy v létě 2009 psali v Homeru o cyklostezce do Havraně, že je ve vysokém stadiu připravenosti. Jsou to skoro 3 roky a o ničem nevim. Všiml jste si jí někdo? Nebo to bylo zase mazání medu kolem huby od soudruhů z MNV Most? A cyklostezka do Záluží krkolomná? 2/3 cesty tam je nevyužitá asfaltka. Ale to by soudruzi museli vylézt z aut a jít se podívat pěšky. Holt v Mostě je slovo "cyklostezka" zakázané nebo sprosté slovo.

[ Zpět ]
Datum: 31.05.2012
Autor: zachido
  • Re: Most-Havraň

         

    to jsem ani nevěděl, že se něco takovího chystá
    resp. chystalo

    http://www.mesto-most.cz/vismo/zobraz_dok.asp...

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2012
    Autor: macikm
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Most-Havraň

           

      Docela mě zaujal tak obrovský rozsah nabídkové ceny díla

      [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2012
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Most-Havraň

             

        Co to asi bylo za skutečnost? Malá obálka? Njn paní Jé je u všeho. Tak snad jenom dát dohromady pár desítek cyklistů a dvě tři hodinky projíždět o špičku Most-chemička nebo Havraň. Pořádně to tam zasekat, aby si uvědomili, že nakreslený kolo na chodníku si můžou strčit do .....

        [ Zpět ]
        Datum: 01.06.2012
        Autor: zachido
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Most-Havraň

               

          hlásím se jako dobrovolník :-)

          sice nemám nátlakové akce rád, ale Most by si lepší podporu cyklistů zasloužil ...

          [ Zpět ]
          Datum: 01.06.2012
          Autor: macikm
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Most-Havraň

               

          Tak do té akce půjdu také!

          [ Zpět ]
          Datum: 01.06.2012
          Autor: Matěj
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Most-Havraň

                 

            Sákryš, jsem se rozohnil a už to jede:-))

            Ale jo, bylo by to zajímavý. Jenom to dát nějak na vědomí více lidem (tak 5 6 lidí bych dal sám), domluvit vyhovující termín, šlápnout do pedálů a děj se vůle boží :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 02.06.2012
            Autor: zachido
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Most-Havraň

         

    V dubnu 2005 jsem dostal z mostecké radnice odpověď na dotaz, zda se bude stavět cyklotrasa z Mostu do Havraně tuto odpověď, cituji: "S cyklistickým napojením průmyslové zóny JOSEPH se v současné době nepočítá." Uplynulo pár let a stezka byla ve vysokém stupni připravenosti. A opět uplynulo pár let a stezka opět nebude. Už by si na radnici mohli udělat v některých věcech pořádek. Asi jim nestačilo, jak velkou kritikou prošly totálně nepovedené cyklotrasy po městě. Také už byl připravený projekt na cyklotrasu Most - Litvínov, ten šel také do kytek, tak jako cyklistické propojení s lesoparkem Chomutov, hipodromem Most a lázněmi Bílina-Kyselka. To vše mám písemně z radnice. Hlavně, že se začalo plánovat propojení myslím, že to byla Žižkova ulice s Matyldou. O to se snad zasazuje některý radní, který tam poblíž bydlí? Myslím, že to je celkem zbytečný projekt, dá se tímto směrem dostat na kole velice pohodlně. Důležitější jsou stále výše vyjmenované trasy do Havraně, Litvínova a hlavně všude, kam se člověk na kole nedostane jinak, než hlavní, někdy i čtyřproudovou silnicí. Třeba do Obrnic. Takzvanou cyklotrasou přes Chánov skutečně nemám odvahu jezdit.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.06.2012
    Autor: Matěj
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Most-Havraň

           

      tak Chánova se musím trochu zastat ;-)
      jezdím tam sice né moc pravidelně, ale zase na lehokole, takže jsem i docela za exota :-)

      a zatím jsem tam žádný problém neměl ...

      ale jinak pravda - podpora cyklistiky v Mostě nic moc. Spíš nic, než moc ...

      [ Zpět ]
      Datum: 01.06.2012
      Autor: macikm
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Most-Havraň

             

        Souhlas, přes Chánov to docela jde (teda kromě kruháče a sjezdu na chánovskou, ale tam to asi jinak nejde). Pak to jde pěkně až do Bíliny (od Liběšic teda nee na silničnim). Dokonce je k dostání i mapka týhle cyklostezky na úřadě (v centru turismu).

        [ Zpět ]
        Datum: 02.06.2012
        Autor: zachido
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Most-Havraň

           

      Dostat se z města na kole beze strachu a nervů skoro nejde. Ale to na MNV neví, páč jezdí jenom autem (za jejich mladých let kola ještě nebyli). Vědět tak v čem maj problém. Peníze? Horníci jich maj dost, tak by měli stavět a stavět a...... O dotacích z EU ani nemluvim. Na Moravě, v jižních čachách a asi všude kromě ústeckýho kraje jsou všude cedulky "postaveno za pomoci dotací EU". Tak proč to tady nejde?

      [ Zpět ]
      Datum: 02.06.2012
      Autor: zachido
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Most-Havraň

           

      Tak jsem našel plány cyklotras. Maj to všechno pěkně nakreslaný, ale skutek utek :-((

      http://www.mesto-most.cz/vismo/zobraz_dok.asp...

      V pdf souboru jsou i mapy.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.06.2012
      Autor: zachido
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Most-Havraň

             

        Tak to je dobré, dílo mělo být hotovo už v roce 2009, podle ceny vítěze jenom necelých 300 000,- to by přece v rozpočtu města Mostu nemělo dělat takový problém. Problém je asi opravdu na místním magistrátě, na co vlastně ty peníze byly použity doopravdy? Kdo si je patřičně odklonil? Znovu se přimlouvám za akci zablokování silnice Most - Záluží cyklisty. Ale měli bychom se domluvit ještě během června, protože potom jsou prázdniny, dovolené, atp., a podzim je zase moc daleko. Máte někdo návrh na datum? A nevíte někdo, co je potřeba k tomuto kroku po právní stránce? Zkusím kontaktovat kamarádku právničku, uvidím, co mi poradí. Dám bleskově vědět. Na magistrátě na nás kašlou, tak si je pojďte zkusit také vychutnat. Jarní cyklojízda po Mostě, nebo jak se ta akce jmenovala nemá žádnou cenu, chce to malinko víc zatlačit. Kdo se přidáte?

        [ Zpět ]
        Datum: 07.06.2012
        Autor: Matěj
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Most-Havraň

               

          No tohle výběrové řízení bylo jenom na zpracování projektové studie - vítěz ji chtěl/měl udělat za 300 tisíc
          K tomu asi ještě projekt - další výběrové řízení ?
          Pak k tomu samotná realizace - další výběrové řízení ?

          Na vyjížďku, byť hromadnou, podle mého názoru nepotřebuje(š/me) žádné povolení nebo schválení.
          Holt hezky způsobně pojedeme v řadě za sebou při pravé krajnici (né za čárou) celou cestu z Mostu do Litvínova (na koridoru to nemá moc význam, ale ...) a pak zase zpátky.
          Nejlepší by to bylo uskutečnit ve všední den, třeba někdy kolem sedmý nebo třetí odpoledne ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 07.06.2012
          Autor: macikm
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Most-Havraň

                 

            Ta cena je jasná, i když na projekt, nejsem stavař, tak nevím, jestli je to moc nebo málo, ale nakreslit na téměř všechny stávající cesty barevné čáry... Snad je vlastní projekt o něčem jiném.
            V řadě za sebou bych si právě tuto akci nepředstavoval, bylo by myslím třeba zablokovat peletonem oba dva souběžné pruhy silnice, to by bylo o něčem jiném. A právě proto bych to chtěl mít právně podložené. V Praze to udělali, pozvali media a vědělo se o problémech hned. Jestli to ovšem bude u nich něco platné nevím. Sice se tam našel arogantní řidič, co nevydržel, ale o tom psát nechci. Zablokování silnic dělají i zemědělci, proč tedy ne my v Mostě. A do Litvínova bych to celé nevedl, od chemičáku mají cyklotrasu vybudovanou, jenom do Záluží, tam by se potom před přechodem dalo zastavit a v řadě jeden za druhým pěšky přejít přechod, nic jiného ti stejně zákony jako cyklistovi nedovolí, potom znovu nasednout a jet zpět pomaloučku do Mostu. To by možná mělo opravdu nějaký efekt. A před celou akcí vyzvat úředníčky na magistrátu, jestli se nechtějí připojit, vždyť těch silných slov o podpoře cyklistiky ve městě od nich zaznělo už dost, tak by mohli pomoct.

            [ Zpět ]
            Datum: 07.06.2012
            Autor: Matěj
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Most-Havraň

                   

              psal jsem SZ, ale radši to napíšu i přímo sem:

              ono jet ze sebou mezi Hněvínem, resp. okolo odbočky na Kopisty, a Zálužím tak, abych nekopíroval krajnici ale jel si nějakýho půl metru od ní by taky zafungovalo
              silnice tam není až tak široká, auta by musela za náma

              a obdobně na druhou stranu - od Hrabáku k odbočce na Nemilkov nebo až do Havraně - tam je to taky akorát na dvě auta a štrůdl cyklistů tam umí udělat docela špunt

              [ Zpět ]
              Datum: 07.06.2012
              Autor: macikm
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Most-Havraň

                     

                Výzva pro mostecké cyklisty, kterým není jedno, jak se u nás nyní jezdí. Zkuste se,prosím, zamyslet a dejte na této stránce vědět, jak se na tuto společnou projížďku díváte a jestli jste ochotni zatím macikma, zachida a mě podpořit a na projížďce doprovodit. Myslím, že trochu nátlaku na místní magistrát v tomto ohledu neuškodí a může nám pomoct.

                [ Zpět ]
                Datum: 07.06.2012
                Autor: Matěj
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Most-Havraň

                       

                  Tak jsem odkaz na tuhle stránku rozeslal mejlem. Lepší by bylo nějakej poutač na facebooku, ale tomu nějak nemůžu přijít na chuť, tak ani nevim jak to udělat. Tak kdyby byl někdo lepší hacker a nějak to dal dohromady....

                  [ Zpět ]
                  Datum: 08.06.2012
                  Autor: zachido
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Most-Havraň

                         

                    Také už rozesílám mejly, o upoutávku na FB poprosím děti, také tam nejsem registrovaný, ale bude to chvilku trvat, jsou na víkend pryč.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 08.06.2012
                    Autor: Matěj
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Most-Havraň

                           

                      Tak mám zatim 4 lidi (no nic moc), ale ještě jsem nemluvil se všema. A jak to vypadá s tim facebookem? Už se mě na to lidi ptali. Přecejenom je to víc vidět.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 13.06.2012
                      Autor: zachido
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Most-Havraň

                             

                        Ahoj, zadal jsem úkol, ale znáš to, budu muset přitlačit, aby s tím malinko pohnuli, že to spěchá. Jinak mám také ten samý počet lidí, doufám, že ve finále nezklamou.

                        [ Zpět ]
                        Datum: 13.06.2012
                        Autor: Matěj
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: Most-Havraň

                               

                          Jo, a ptal jsem se dnes kamarádky právničky, tak radí na totální zašpuntování silnice ohlásit akci na magistrátě a policii, protože jinak bychom porušovali nějaký zákon o dopravě a chování cyklistů na silnici. Z toho by koukala pokuta. Tak se budeme muset asi přiklonit k cyklohadu, jak navrhoval macikm. To bude schůdnější a bez problémů od policie. Jenom, aby nás na to bylo dost, taková 50-ka by byla dobrá.

                          [ Zpět ]
                          Datum: 13.06.2012
                          Autor: Matěj
                          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Most-Havraň

         

    http://www.homerlive.cz/zpravodajstvi/litvinov...

    ...a v Mostě křtili parkoviště :-((

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2012
    Autor: zachido
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Most-Havraň

           

      Další odkaz na otevřenécyklotrasy:

      http://mostecky.denik.cz/zpravy_region/litvinov...

      A v Mostě? Možná tak nový obchodní dům za pár let místo starého Repre, tady místní hospodáři nemají ani na zdevastované silnice směr Litvínov, Žatec, park u sportovní haly a já nevím, co ještě. Jo, jo, není nad hospodaření v Mostě, to jsme opravdu "jedničky".

      [ Zpět ]
      Datum: 30.06.2012
      Autor: Matěj
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Most-Havraň

         

    dotaz na úřad:

    Vážená paní inženýrko,



    dle dokumentu http://www.mesto-most.cz/vismo/zobraz_dok.asp... dostupného na stránkách magistrátu města Mostu jste měla v kompetenci výběrové řízení na zpracování projektové studie cyklostezek Most-Havraň a Most-Záluží. Vítězem se dle schválení vyhodnocení z 29.10.2008 stala společnost SUDOP PRAHA a.s., Olšanská 1a, 130 80 Praha 3 s nejnižší nabídkovou cenou.



    Podařilo se, prosím, od té doby nějak pokročit v realizaci zamýšlených cyklostezek ? Dopravní trasy pro cyklisty směrem z Mostu nejsou dobré, ba naopak jsou velice špatné až nebezpečné. Obě dvě stezky by nám cyklistům proto velice pomohly.



    Můžete mi, prosím, sdělit v jaké fázi je realizace stezek ? Případně jak je rozplánována a realizována další podpora cyklistické infrastruktury v rámci katastru města Mostu ? Funguje při magistrátu nějaká poradní „cyklokomise“ definující cíle podpory cyklistiky? Jaké jsou vůbec priority magistrátu v podpoře cyklistiky jako alternativy k automobilové dopravě ? Dříve se něco občas dalo najít na stránkách (tehdy ještě) městského úřadu http://mumost.cz/turisti/cyklo/obsah.htm ale dnes na stránkách magistrátu již nic není (nebo to neumím jednoduše najít)



    Děkuji za informaci.



    M.Macko, Most

    [ Zpět ]
    Datum: 25.06.2012
    Autor: macikm
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Most-Havraň

           

      reakce z úřadu:

      Dobrý den,



      v současné době se zpracovává projektová dokumentace na cyklotrasy Most – Havraň – Strupčice, která by měla navázat na plánovanou cyklotrasu ze Strupčic do Chomutova. Trasa není vedena po hlavní silnici z Mostu do Havraně, ale přes golfové hřiště, Lišnici do Havraně. Tímto řešením se vyhneme nebezpečné hlavní silnici. Bohužel trasa Most – Záluží se zatím neřeší, je zde mnoho technických problémů, které se dají řešit pouze za vynaložení vysokých finančních částek.



      Poradní komise zatím žádná vytvořena nebyla, v současné době spolupracujeme s odborníky z krajského úřadu a cyklisty z Mostu.



      Pokud budete mít další dotazy, rádi zodpovíme.



      S pozdravem,





      Ing. Iva Mazurová

      vedoucí odboru rozvoje a dotací

      statutární město Most

      Magistrátu města Mostu

      Radniční 1/2

      434 69

      [ Zpět ]
      Datum: 25.06.2012
      Autor: macikm
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Most-Havraň

             

        Super. Po čtyřech letech se zpracovává dokumentace. Tak za pět let se tam někde kopne do země a za deset let ji doživotní náměstkyně J. otevře.
        No a místo 3,5km postavíme asi 8km (Most-Havraň). Nevim no, ale asi lepší než drátem do oka.
        Do Záluží - mnoho technických problémů? Asi dle hesla proč něco dělat jednoduše, když to jde složitě.
        Ale jinak bych chtěl vidět ty odborníky a cyklisty z Mostu.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.06.2012
        Autor: zachido
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Most-Havraň

             

        Jsou města, kde to stále pro kola vypadá velice dobře, pro cyklisty dělají dost. Viz. tento odkaz: http://budejovice.idnes.cz/v-tabore-chteji...
        Pocházím z těsného okolí Tábora a mám to tam poměrně dobře projeté z různých dovolených, mohu tedy porovnat s Mostem. V Mostě už léta chcípá cyklistický pes. Žádný zájem ze strany magistrátu, žádný posun v usnadnění jízdy na kole. Jenom stále se opakující řeči o tom, proč to nejde. To je mostecký magistrát oproti jiným městům přátelským cyklistům opravdu tak špatný, jak se jeví? Sám si odpovím: ano, je.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.06.2012
        Autor: Matěj
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Most-Havraň

               

          Dobrý den, zajímavé čtení. Netušil jsem, že mají mostečtí cyklisté nějakou diskusní platformu. Moc potěšilo. Co ta projížďka, byla? bude?

          [ Zpět ]
          Datum: 26.06.2012
          Autor: emilhamouz
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Most-Havraň

                 

            Tak to vypadá, je mosteckým cyklistům asi jedno, jak se u nás dá jezdit. Silniční špunt na směry Havraň - Most - Záluží se asi už v červnu nepodaří zařídit. Dostaneme odvahu v budoucnu něco podobného podniknout? A zajímá nás vůbec stávající situace? Za 10 let nicnedělání už bude opravdu pozdě.

            [ Zpět ]
            Datum: 28.06.2012
            Autor: Matěj
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Most-Havraň

                   

              Tak jsem se sem zase mrknul a nic. Lidi už se mě ptali kdy vyjedem. Já bych to viděl hned v září. Přecejen v tom červnu to bylo hodně na ryhlo. Ale chce to hlavně něco hodit na ten fejsbůk!!! To slyšim asi nejčastěji. Tak zatim čus.

              [ Zpět ]
              Datum: 14.07.2012
              Autor: zachido
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Most-Havraň

                     

                Stálo by za zvážení trochu civilnější přístup. Co tak zkusit poklidnou cestu po mosteckých (cyklo)stezkách s cílem zmapování cest i samotných cyklistů? Virtulální diskuse je dobrá věc, ale nakonec je vše stejně o lidech.

                [ Zpět ]
                Datum: 28.07.2012
                Autor: emilhamouz
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Most-Havraň

         

    http://mostecky.denik.cz/zpravy_region...

    Chce se mi blejt velebnosti. Několik let budou malovat obrázky na chodníky. Prostě klasika. MOST A DOST. A ten titulek je taky super. Si ještě nevšimli kolik tady je cyklistů? Jenže to by soudruzi museli na vzduch.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.10.2012
    Autor: zachido
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Most-Havraň

         

    Ahoj, tak mám nové info z místního magistrátu, kde jsem se ptal na postup nových cyklotras. Je to dost špatné, vzhledem k finanční náročnosti a předepsané kvalitě a rozměrech budou v následujících letech jenom značit na stávajících komunikacích a cestách, cca 150 km. Trasy jsou prý prověřené zkušenými cyklisty a některé prý projeli z magistrátu osobně. Bude využití mimo dopravní tepny, tedy polní, zpevněné cesty, místní a obslužné komunikace. Někdy ale pár stovek metrů na hlavní silnici. /sic!/ Prý není jiné řešení. Jsou prý ve fázi zpracování projektové dokumentace, kdy vytypované trasy prověřuje a zpracovává dopravní inženýr.
    Dávno naplánovaná trasa Most - Záluží: není možné provést její zkapacitnění a rozšíření o cyklistický pruh. Tato trasa byla již dávno vyprojektovaná a schválená, ale paní Jeníčková pravila, že je nesmyslná a krkolomná, tak proto se asi nebude realizovat. Jo, jo, paní Jeníčková tomu opravdu rozumí. :-((( Proto bude trasa přes Mariánské Radčice :-(((
    Tedy dozvěděl jsem se spoustu magistrátních plků, ale nedozvěděl jsem se, kam se poděly už v r. 2005 schválené dotace 12,1 mil. a 6,9 mil. korun na cyklostezky do okolí Mostu, i když jsem se na to ptal. Technickou zprávu a obrazové přílohy k zamýšleným cyklotrasám, včetně jednotlivých povrchů tras, technologických postupů při výstavbě, finanční náročnosti a závazného data dokončení celé akce, které jsem po magistrátu požadoval jsem také neobdržel, prý se v současné době zpracovává projekt /sic!/, projekt na již v r. 2005 a dřive schválené a tedy i možná vyprojektované stezky. To je opravdu starost o cyklistiku v Mostě. Místní radní skutečně podle Nečase a jeho sekretářky dřou jako koně, jistě tomu odpovídají i jejich odměny, ale práce za nimi vidět skutečně není, opravdu nevím, co si mám o nich myslet lichotivého. Dopis z magistrátu, který jsem zde přepisoval, je z 12.10.2012. Znovu vyzývám, pojďte se domluvit na jaro a zašpuntovat hlavní tahy z Mostu, jinak je opravdu nepřesvědčíme!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 29.10.2012
    Autor: Matěj
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Most-Havraň

           

      http://www.vz24.cz/clanky/litvinov-bude...

      Že by konečně to pověstné světlo na konci tunelu?

      [ Zpět ]
      Datum: 27.12.2012
      Autor: zachido
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Most-Havraň

             

        no jo
        ale už vidím, jak tam pustí cyklisty
        na tom stávajícím čtyřproudovém kusu se dá v pohodě jezdit na kole v odstavném pruhu, ale ...

        [ Zpět ]
        Datum: 27.12.2012
        Autor: macikm
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

325 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024