reklama

Seznam blogů

Zobrazím-li si blog nějakého z autorů, zobrazí se mi ještě začátky třech dalších. Přál bych si aby tam také byl odkaz: všechny blogy autora.

[ Zpět ]
Datum: 30.05.2012
Autor: petrp
  • Re: Seznam blogů

         

    Čteš mi myšlenky. Zrovna jsem hledala nějaké info k Ortliebům, klikla jsem na tvoji "Primu" s tím, že mě to odtud už nasměruje... a ono ne. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2012
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Seznam blogů

           

      Co bys k Ortliebům potřebovala vědět? Já zatím mám pocit, že mi schází jejich outdoorový držák pro filtr na kávu. :))
      http://www.globetrotter.de/de/shop/detail.php...

      Myslel jsem, že si pro něj zajedu do Drážďan, ale pořád nějak nemám čas.

      Tedy ne, že bych ho nutně potřeboval, ale přijde mi to dost ujeté na to abych něco takového měl.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.05.2012
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Seznam blogů

             

        No, nápad to není špatný!
        Já hledala jen nějaké podrobnosti, které jsem věděla, že byly buď v tom blogu, nebo dál v diskuzi, takže jsem to už našla - ale bylo to na víc kliků, než jsem doufala :-)
        Jako velikost toho RackPacku, fotky spojení brašen a tak. V podstatě vím momentálně všechno, jen mi chybí know how, jak to dostat do rozpočtu. :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 30.05.2012
        Autor: Ifča
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Seznam blogů

         

    Připojuju se. To by se hodilo.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2012
    Autor: dusann
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Seznam blogů

         

    Nesplňuje ten požadavek cesta: blogy - blogeři - blog autora (u příslušného blogera?)

    [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2012
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Seznam blogů

           

      Splňuje, ale bez Tvého návodu bych to neobjevil. A už ráno si to nebudu pamatovat.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.05.2012
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Seznam blogů

             

        Tak se ráno zeptej znovu a já ti to zase připomenu :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 30.05.2012
        Autor: básník
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Seznam blogů

             

        Funguje ještě jedna cesta: Kdekoli klikneš na něčí nick, ať už v přehledu blogů, pod textem blogu nebo v diskusi, tak se ti zobrazí jeho profil. Jedna z položek v profilu je "v blogu: xy článků". Zkus kliknout na počet článků.

        [ Zpět ]
        Datum: 30.05.2012
        Autor: Václav
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Seznam blogů

               

          Když kliknu na něčí profil z mých přátel (pravý sloupec), tak tam ten odkaz chybí. Tam by se taky hodil... Je to rychlejší. Pokud mám někoho v přátelích, nemusím jeho nick hledat někde v diskuzi....

          [ Zpět ]
          Datum: 30.05.2012
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

288 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024