reklama

Cyklovíkend s primou

Třídní schůzka 1. A
Tak jsme se zase po čtvrt roce sešli na třídních schůzkách. Člověk sedí a odhaduje co se zase dozvíte o dění ve třídě, na kterou si chodí stěžovat i studenti maturitních ročníků.
A do téhle atmosféry se přihlásí jeden z rodičů s tím, že by uspořádal pro všechny primány,…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 23.05.2012
Autor: petrp
  • Re: Cyklovíkend s primou

         

    Teda takhle pojmenovaný téma bych asi normálně vůbec neotvíral, ale když se při náhodném přejezdu kurzoru přes titulek objevilo tvoje jméno, došlo mi, že asi nejde o PrimuFamily :o)))

    Pěkný čtení i inspirace a dobrý cykloprůvodce. A koukám, že mlýn u Světlíku už má i křídla ...

    [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2012
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklovíkend s primou

           

      Přesně! Taky jsem si to přečetla ze stejného důvodu!

      [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2012
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklovíkend s primou

           

      Tak jsem ten nadpis upravil. Nedocvaklo mě, že by to mohlo znamenat něco jiného. Díky za upozornění.
      Ale v diskusi se to už nezmění.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2012
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklovíkend s primou

         

    Pěkné :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2012
    Autor: Airline
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklovíkend s primou

         

    Inspirativní článek - hned jsem zkontrolovala trasu, jestli náhodou ... :-). Ne, není to začátek té doporučené.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2012
    Autor: aila
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklovíkend s primou

         

    Moc pěkná akcička. Zavzpomínala jsem, jak jsem před několika lety něco podobného zorganizovala pro sedmáky.

    Z textu i obrázků je jasně vidět, že HOLKY JSOU LEPŠÍ!

    [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2012
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklovíkend s primou

         

    Skvělý! Gratuluju a stydím se - už pár let jsem cykloakci pro žáky neudělal, ani jednodenní. Jak tě tak čtu, mám chuť to napravit.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.05.2012
    Autor: k.vl
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklovíkend s primou

         

    :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 27.05.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklovíkend s primou

         

    A protože mě výlet s primou naladil, dneska jsem s kamarádem učitelem uskutečnil výlet s jeho 6. třídou. Protože on s dětmi ve škole v rámci výuky jezdí na kole často, viděl jsem zase jinou akci, děti byly podobné, ale na začátku vyfasovaly reflexní vesty a byly poučeny, jak se bude jezdit v housence s mezerami pro případné auto. Autorem trasy jsem byl já, takže naštěstí moc těch silnic, kde by to bylo potřeba jsme neprojeli. Ale vypadalo to vskutku malebně.
    Překvapivě začaly uvažovat, že by škola mohla dělat cyklistický kroužek. Což patří spíše do tématu: "Co mě potěšilo."

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2012
    Autor: petrp
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklovíkend s primou

           

      Jak to tak čtu, začínám mít pocit, že v Plzni jsou nějaké divné děti. Něco podobného jsem navrhla mým osmákům a ... "Paní učitelko, to né, to raději zůstanu doma".
      :-(

      [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2012
      Autor: Burajda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklovíkend s primou

             

        Nemysli, některé děti to také odmítly s tím, že budou raději ve škole, případně onemocněly.

        Ale ta větší ochota možná bude i tím, že některé z dětí jezdí na kole do školy, tak jsou zvyklé.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.06.2012
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklovíkend s primou

             

        měla jsi jim navhnout modní přehlídku nebo návštěvu kosmetiky, chlapcům erotický salon a třeba by tam dojeli i na kolech :-) jo chápu to, jsou to parchanti líný, ale občas se najdou vyjímky. Vyprávěl mi kluk od nás, asi 10 let, že jedou na víkend k učitelce na chalupu, že si budou sami vařit, půjdou na pěší výlet i noční bojovku. Sám poovídal, že jí docela obdivuje, že tam s nimi takhle sama jede. Už tam byli loni a letos se to také prý také povedlo.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.06.2012
        Autor: HMS
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklovíkend s primou

           

      No vida, při dobré organizaci nejsou potřeba ani špuntaři :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 20.06.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Cyklovíkend s primou

           

      Dobrá práce!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 20.06.2012
      Autor: k.vl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklovíkend s primou

         

    moc hezké, připomnělo mi to náš solo výstup na Dymník v roce 2009 a sjezd do Starých Křečan stál taky za to. Na té louce pod rozhlednou byly takové kvádry nebo sloupy nikde jsem nenašla co znamenají, ještě tam jsou?

    [ Zpět ]
    Datum: 20.06.2012
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklovíkend s primou

           

      Tohle o tom napsal Cílek:
      "Kamenný kruh vetknutý do hvězdy tří spojených stromů života v sedle pod horou Dymníkem u Rumburka je nejkrásnější při pohledu zdálky. Kameny pročesávají prostor. Kameny jako kolíčky obřího hudebního nástroje, jehož struny jsou napnuty do nebe"

      [ Zpět ]
      Datum: 20.06.2012
      Autor: PepikW
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklovíkend s primou

             

        Takže to vlastně není k ničemu?
        Taky už jsem jednou přemýšlel, k čemu vlastně tohle "Stonhenge" je:).
        Ale je fakt, že na dálku to vypadá docela zajímavě.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.06.2012
        Autor: mira.l
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

318 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024