reklama

Tak lehátko je tak nějak ve finální podobě

No pár drobností ještě určitě bude, ale už nic zásadního. Budu šetřit a už mám v hlavě další. Tak jsem po ujetí cca 120 km rozebral, obrousil, nastříkal a dodělal sedátko. Už to i trošku vypadá k světu. Zatím se mi to moc líbí! Jen kdyby zdraví dovolilo! Budu se muset omezit na potulování kolem…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 18.05.2012
Autor: opm-tuning
  • Re: Tak lehátko je tak nějak ve finální podobě

         

    Pěkný stroj. Mě se tam nelíbí ten stožár vepředu, ale pokud Ti to vyhovuje, proč ne.

    Jen bys tam mohl přidat nějaké veselé historky ze stavby. Jak jsi třeba svařoval bez brýlí a pak na týden oslepnul, nebo sis rozbruškou amputoval palec, prostě něco abychom se zasmáli. Na blog mi to připadá příliš krátké.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.05.2012
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tak lehátko je tak nějak ve finální podobě

           

      Uvádí: "... pár drobností ještě určitě bude ...", tož přijde-li na stožár ´airbag´, pak proč ne!?
      8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 18.05.2012
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak lehátko je tak nějak ve finální podobě

         

    Dobře jsi stroj vyladil, výhled dozadu je luxusní a životně důležitý - krátce jsem jezdil na lehu bez zpětného zrcátka, tak vím. Přeji brzké uzdravení.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.05.2012
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak lehátko je tak nějak ve finální podobě

         

    Ted už s tím asi nic neuděláš ale přeci jen bych ten stožár dal víc do předu. Příjde mi že tam je omezený prostor pro nastupování. Nicméně fajnový stroj.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.05.2012
    Autor: Ozzák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak lehátko je tak nějak ve finální podobě

         

    Pěkná práce. Důležité je, že jsi spokojen.
    Pokud bys chtěl ještě něco upravit, tak by stálo za zvážení zadní vidlici zalomit nahoru a odstranit rolku na řetěz. Pokud bys současně rám na hlavovou trubku přivařil dole a vyztuhu dal nahoru, tak by se ti asi líp nasedalo a na závleku by se nemuselo nic moc měnit. Jen by se muselo dát pozor na kolizi klik a předního kola.
    Příliš mnoho změn, postav raději nové kolo.:-))

    [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2012
    Autor: Papji
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak lehátko je tak nějak ve finální podobě

         

    Pěkný náklaďáček. Je to ale kolo jak se patří, protože má dynamo. Pro zajímavost, kolik to váží takhle bez posádky?

    [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2012
    Autor: Radek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

361 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024