reklama

Lehokolový dres

Ve spolupráci s firmou Bison jsem připravil návrh lehokolového dresu. Zájemci nechť se hlásí na můj email s uvedenou velikostí. Předpokládaná cena jednoho dresu je 880,- kč.
Uzavírka objednávek je 30.5.2012
Předání dresu bude možné buďto na některém srazu, nebo případně pošlu poštou (v případě zasílaní poštou je třeba připočíst k ceně dresu poštovné)
[email protected]

[ Zpět ]
Datum: 16.05.2012
Autor: Suchoj
  • Re: Lehokolový dres

         

    Návrh dresu v lepším rozlišení je tady:
    http://lehosuchoj.blogspot.com/2012/05...

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2012
    Autor: Suchoj
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolový dres

         

    A je možné objednat bez toho potisku?

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2012
    Autor: Tomassac
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolový dres

         

    Jsem trosku konzervativni a lehce puritansky typ lehokolisty.A tak bez toho "sexu a rokenrolu" a necim dalsim pod tim kotoucem a tu lezici tlustou baby nahradit radeji hlavou tasmanskeho certa a uz bych se v tom nasel.:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2012
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový dres

           

      Mám to podobně. Navíc konkrétně s tímhle obrazem mám spojené hloupé asociace.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.05.2012
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový dres

           

      Pokud byste měli zájem o trochu lepší lehokolový dres v hezčím designu, měl bych takovou nabídku. Více přes obálky.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.05.2012
      Autor: snilard
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový dres

           

      Pod kotoučem je "recumbents". Tenhle zásadní slogan bude na finálním provedení lepe čitelnej.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.05.2012
      Autor: Suchoj
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolový dres

         

    taky se připojim ke konzervě .ale určitě mám zájem pokud je i jiný vzor diky

    [ Zpět ]
    Datum: 17.05.2012
    Autor: čekatel
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolový dres

         

    Ak môžem, tak mám k tomu pár pripomienok, resp. tipov čo by som zmenil.
    1. siluety na rukávoch., namiesto čiernej dať biele.
    2. obraz na bruchu nepasuje s obrazom vzadu.
    (rastrova grafika vs. vektorová grafika) - okrem toho viac má pre lehokolo výpovednú hodnotu nákres sedadla ako nejaký brzdný kotúč.
    3. tie siluety bikov na prednej strane - príliš veľa a príliš malé. Okrem toho textúra látky tie siluety zdeformuje.
    4. Typy písiem. Ujednotil by som Fonty. Zhruba sú tam 4 a to je trošku moc.

    To je zhruba tak všetko čo mi napadlo po zhliadnutí trička po piatich minútach.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.06.2012
    Autor: Leftie_SK
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolový dres

         

    Dodávám a ptám se: co se stalo s dotiskem původního lehodresu od Eviny? Ptal jsem se u Bisonů a řekli mi, že musím mít souhlas majitele vzoru, a když jsem Evinu oslovil na mejlu - žádná odpověď. Pak jsem se od bráchy dozvěděl, že má mimi a že nemůže.
    Tak co teď?
    Evinóóóóóóó, jsi tu někdéééééééééééé? Prosííííííím!
    (jinak si asi udělám vlastní trika, uff...)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.06.2012
    Autor: Aki.Lee
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový dres

           

      Zkus se ještě obrátit na romantica, tenkrát to punktovali s evinou oni dva.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.06.2012
      Autor: Holfi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lehokolový dres

             

        Před rokem jsem uvažoval o výrobě dresu na leho také. Zaujal mne motiv na dresu ze srazu v Hodo a zřejmě právě přes Romantica jsem se dostal na email Evině. Ta mi odpověděla v podstatě, že mi grafiku na dres prodá ( jestli si dobře pamatuji tak to bylo kolem 2.500,- kč - e-mailovou korespondenci již nemohu dohledat.). To nejsem ochoten dát a tak jsem si vytvořil grafiku na dres svoji a spřátelená reklamka v Brně mi dres na míru udělala k naprosté spokojenosti. Můj aktuální dres najdete na rajčeti : http://netopirat.rajce.idnes.cz/Dress_leho/
        Přeji Ti aby jsi se s Evinou domluvil lépe než já před rokem.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.06.2012
        Autor: Netopirat
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolový dres

         

    CO využít Petera, jak tu někde už inzeroval Matěj....

    http://www.tobi.si/kangaroo/

    [ Zpět ]
    Datum: 28.06.2012
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolový dres

         

    Třeba by se někomu mohlo hodit:
    http://www.bemaniax.cz/homepage.html?PHPSESSID...

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2012
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolový dres

         

    Trradááá! Dres je hotov. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2012
    Autor: Suchoj
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový dres

           

      No až na ty kapsy na břiše to jde jinak dobré .Na kolik to vyšlo ?

      [ Zpět ]
      Datum: 29.07.2012
      Autor: Alban
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Lehokolový dres

             

        Kam by sis je nechal našít ty?

        [ Zpět ]
        Datum: 29.07.2012
        Autor: AV
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový dres

           

      Člověče, mě ti Venuše ale přijde jakási nevýrazná. Pokud bych nevěděla, co jsi tam chtěl mít na obrázku, tak z té fotky bych to nepoznala.
      Nebo je to jen tou fotkou?!?

      [ Zpět ]
      Datum: 30.07.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lehokolový dres

             

        Záměrem nebylo, aby venuše razila. Stejně je tahle krásná holka pro většinu lidí jen cituji: "ležící tlustá baba". :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 30.07.2012
        Autor: Suchoj
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lehokolový dres

               

          Páč tomu nerozuměj :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 30.07.2012
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

248 cyklistů (18 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024