reklama

KTM Life one 2012 urgentni :-)

Ahoj, tak jsem zase tady :-) Trosku jsem se pokoukala po cykloobchodech a zaujalo me tohle http://www.kolaktm.cz/TREKINGOVE-KOLO-KTM-LIFE... za 499 Euro. Jezdim tak z 80% asfalt, vesnicke derave silnicky, obcas nejaka lesni, polni cesta. Tak 100 km za tyden, vazim 50 kg, merim 165 cm. Co na nej rikate?

[ Zpět ]
Datum: 14.05.2012
Autor: Nini
  • Re: KTM Life one 2012 urgentni :-)

         

    No nevím, na kole za skoro 11tis Kč bych teda Aceru přehazku a řadící páčky preventivně bez označení řady kam patří mít nechtěl... Ne, že by to nefungovalo dobře, ale tohle tam podle mne už dnes nemá co dělat. Já sám jsem v 2004 kupoval horáka za 12tis a ten byl (kromě přesmykače) komplet na Aliviu... Zase ale měl absolutně naho*** vidlici, no :-)

    Co se týče vidlice, tak netuším jestli je dobrá nebo ne.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.05.2012
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: KTM Life one 2012 urgentni :-)

           

      A tohle? http://kolo.cz/clanek/pell-s-razzer-comp-lady-2011

      [ Zpět ]
      Datum: 14.05.2012
      Autor: Nini
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: KTM Life one 2012 urgentni :-)

           

      A není důležitější tam mít třeba dobře fungující vidlici? Acera může sloužit dobře, když od toho člověk nečeká zázraky.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.05.2012
      Autor: snilard
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: KTM Life one 2012 urgentni :-)

             

        Na kole za 11 si dokážu představit jedinou dobře fungující vidlici: pevnou.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.05.2012
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: KTM Life one 2012 urgentni :-)

               

          No to je slovo do pranice :) Viděl bych to podobně.
          Trošku mně dostává, jak lidi řeší "vyváženost" kola, co se týče cenových hladin jednotlivých komponent. A taky jak výrobci osazují nesmyslné díly na některé typy kol.

          [ Zpět ]
          Datum: 14.05.2012
          Autor: snilard
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: KTM Life one 2012 urgentni :-)

             

        Za tyhle peníze tam nikdy nebude pořádná vidlice... A na treku nebo krosu obzvlášť ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 15.05.2012
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: KTM Life one 2012 urgentni :-)

         

    Já bych ti za tyhle prachy nekoupil ani jedno. Za ty prachy jde určitě sehnat lepší. Vážíš málo ta vidlice bude nanic.

    Zkus počkat do července nebo začátku srpna, to budou třeba 30% slevy. Od dubna do června jsou kola nejdražší.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.05.2012
    Autor: Aybabtu
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

563 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024