reklama

Lepší fotky k blogům.

Myslím, že fotky, kterými jsou obohaceny blogy nebo články by mohly být větší. Řekl bych, že větší fotky by byly působivější a sdělnější než umožňuje současných 498 na 374 pixelů. To už i diskuse umožňují zobrazit větší formát. Trochu mi současná velikost fotek připadá jako optimalizovaná pro mobily, kdy ale někdo zapomněl spustit verzi webu pro něco většího.

Taky se mi zdá škoda, že se může zobrazit pouze jedna úvodní fotka a ostatní jsou všechny pouze na konci v galerii. Myslím, že by bylo fajn, kdyby bylo možné zobrazit fotky i v textu blogu, podobně jako v příspěvcích redakce. V textu by mohly být v jednotné velikosti, aby se zachoval základní layout a fotogalerie všech zobrazených fotek ve větší velikosti by byla na konci článku.

Možná by se mohl i zvýšit počet přiložených fotek, ze současných 10-ti.

[ Zpět ]
Datum: 11.05.2012
Autor: dusann
  • Re: Lepší fotky k blogům.

         

    Souhlasim, taky mi to takto trochu vadi.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2012
    Autor: lucierut
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lepší fotky k blogům.

         

    Jsem pro...už strašně dlouho:-)) Já osobně z fotek skoro nic nemám, když si nesrazím rozlišení nebo když nepřelezu na notebook.

    Když už jsme u blogů. Když kliknu v přátelích na nick, tak u informací u nicku není odkaz na blog. Když ale na nick kliknu v diskuzi, je tam alespoň "v blogu:XY článků". Ale taky neklikací. Bylo by docela příjemné, kdyby tam byl odkaz na seznam blogů toho daného nicku.

    Vím, že to jde udělat přes menu "blogy" a tam si blogy od nicku najít, ale přijde mi to takové nešikovné, když už zde máme sloupeček "přátelé".

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lepší fotky k blogům.

         

    ..tiez sa k tomu navrhu pripajam .. myslim, ze fotky by sa mohli davat priamo do textu ..je fajn ak si clovek nieco cita a hned pri texte moze aj vidiet konkretnu oblast, kulturnu pamiatku, ci nieco ine .. a ak by sucastou fotky bol biely ramcek do ktoreho naspodok by sa mohol este vpisat nazov, bolo by to fajn ..pocet fotiek ak by bol vacsi, nebolo by to na skodu veci..

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2012
    Autor: jozkovicz
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Mapky k blogům

         

    Na oživení tématu ještě dodám, že pro mě je docela demotivující psát blog při stávajícím situaci s fotkama. Pokud budu chtít něco napsat příště a budu chtít článek doplnit fotkama, asi se poohlídnu po nějakém jiném serveru či blogu.

    Navíc mi tu chybí třeba možnost zobrazit v textu třeba náhledovou mapku (např. Google nebo bikemap.net). Nějak se tu vůbec nepamatuje na to, že hodně článků tu popisuje cestování nebo konkrétní místa.

    Pouhý odkaz v textu na mapku nestačí. Někoho může k přečtení článku zlákat právě náhled mapky s pohodlným prokliknutím na mapku velkou. Podle mě by mělo být minimálně možné umístnit obrázek v textu a mít možnost ho taky použít jako odkaz nebo alespoň umístnit odkaz v jeho popisku.

    Stávající podoba blogů, které je převážně textová mi připadá hodně zastaralá. Přece jen, když tady někdo zdarma tvoří webu obsah, snad by se mohlo blogerům vyjít trochu víc vstříc ohledně možností při psaní příspěvků.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.05.2012
    Autor: dusann
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lepší fotky k blogům.

         

    Díky za podněty, zatím si rovnáme myšlenky, jaké systémové změny do blogů zapracovat. Názory od vás uživatelů jsou určitě užitečné.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.05.2012
    Autor: Václav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

429 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024