reklama

"Moje zprávy"

Nemohu najít něco jako "Moje zprávy". Přišla mi zpráva, přečetl jsem si ji, zavřel a teď bych si ji chtěl znovu otevřít a odpovědět na ni. Jsem jen slepý, nebo se po přečtení zpráva nikam neuloží?

[ Zpět ]
Datum: 10.05.2012
Autor: MarekD
  • Re: "Moje zprávy"

         

    když víš od koho ti přišla tak je to jednoduché :)
    Stačí mu jako chtít napsat a přečteš tam historii zpráv s ním...

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2012
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: "Moje zprávy"

           

      Díky. Od koho vím, takže to zkusím. Ještě dotaz, jestli je jiná možnost, jak dotyčnému psát zprávu, než najít nějaký jeho příspěvek někde v diskusi a tam na něj kliknout, nebo se dá někde přímo zadat jeho nick a najdu ho?

      [ Zpět ]
      Datum: 10.05.2012
      Autor: MarekD
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: "Moje zprávy"

             

        upřímně nevím, jestli je jiný způsob, tak nějak jsem to nezkoušel jinak než kliknout na nick v diskusi nebo na seznam přátel v osobním účtu...

        [ Zpět ]
        Datum: 10.05.2012
        Autor: újezďák
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: "Moje zprávy"

             

        V pravým sloupku v přátelích.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.05.2012
        Autor: HonzaK
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: "Moje zprávy"

             

        Nebyla ode mě? Tak na mě klikni tady! :-)

        Ne, ale vážně, na tom něco je. Taky bych se leckdy dostal rád do svých starých zpráv, a jediná možnost, jakou jsem objevil, je napsat příteli znovu nějakou zprávu...

        [ Zpět ]
        Datum: 10.05.2012
        Autor: k.vl
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: "Moje zprávy"

               

          Ano byla:-) Odpovím během zítřka. Ahoj.

          [ Zpět ]
          Datum: 10.05.2012
          Autor: MarekD
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: "Moje zprávy"

         

    Tuto chybu (teda vlastně "vlastnost") jsem už tady "reklamoval" před rokem (http://www.nakole.cz/diskuse/12930-obalky-s-ne... Problém byl v tom, že obálka nebyla od "přítele", takže jsem přečetl, zavřel a... do p... Od koho byla jsem si nestačil "všimnout", takže zpráva byla prostě fuč...

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2012
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: "Moje zprávy"

           

      Přesně. Taky mi takhle jednou přišel vzkaz a nevím, od koho - a nejspíš se to už nikdy nedovím.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.05.2012
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: "Moje zprávy"

           

      Ano je to tak, pokud si zprávu přečteš dříve, než-li přijde její kopie na tvůj e-mail a nezapamatuješ si nick dotyčného či dotyčný nikdy nepřispíval do diskuze, tak ho už nikdy nenajdeš. Proto je lepší počkat, až Ti přijde kopie zprávy na tvůj e-mail a pak teprve odpovídat někomu, koho nemáš standardně mezi přáteli.:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 10.05.2012
      Autor: Martis
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: "Moje zprávy"

             

        Jenže mne zprávy na email nechodí... Takže smolíček pacholíček... :(

        [ Zpět ]
        Datum: 10.05.2012
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: "Moje zprávy"

             

        ale to musíš mít zaškrtnuto upozorňování po mailu :)

        [ Zpět ]
        Datum: 10.05.2012
        Autor: újezďák
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: "Moje zprávy"

           

      Ano, to byla přesně ta situace, naštěstí mi kopie přišla do emailu, který jsem nevymazal.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.05.2012
      Autor: MarekD
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

331 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024