reklama

Stanislav Losert: Dávám lidi dohromady a hádám se

Divíte se, proč u nás páteřní dálkové cyklotrasy končí často „u šípkového keře“? Proč při opravě chodníku najednou zmizí vydlážděná stezka? Proč se na městských úřadech nikdo nehlásí k zodpovědnosti za cyklisty? Olomoucký cyklokoordinátor Stanislav Losert by se mohl živit jako učitel. Tiše a klidně vysvětluje na příbězích ze života, proč česká města a kraje potřebují své cyklokoordinátory, proč kulhá výstavba dálkových cyklotras a proč cyklisté potřebují své zákony.

Datum: 27.04.2012
Autor: Redakce
  • Re: Stanislav Losert: Dávám lidi dohromady a hádám se

         

    Rozumný názory. Takovýho koordinátora bysme u nás taky potřebovali, třeba by se ve městě a nejbližším okolí něco pohnulo. Hlavně že náš primátorek podepsal s velkou slávou Uherskohradištskou výzvu :o/

    Ty fotky zarostlých stezek a chodníků. to je typické - něco se za velké prachy vybuduje a tím to končí - údržba,taková ta běžná, pravidelná a levná, neni žádná. A netýká se to jen stezek. Pěkně se počká, až to samovolně dojde do katastrofálního stavu, až pak se to začne řešit, jenže to pak trvá a stojí šíleně :o(

    [ Zpět ]
    Datum: 27.04.2012
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Stanislav Losert: Dávám lidi dohromady a hádám se

         

    Přeju ať vydrží elán a ať má podporu vedení města, aspoň někoho.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.04.2012
    Autor: básník
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Stanislav Losert: Dávám lidi dohromady a hádám se

         

    Hezky podané, to by si měli přečíst všichni starostové a koordinátoři.

    V Liberci se nám také vynořují značky stezka pro cyklisty, ale vždy tak nějak nejasně začínají a podivně končí, bez dopravního napojení v křižovatkách a podobně.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2012
    Autor: kolombo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku na výlety po cyklotrasách – stř Morava

včera
Hledám parťačku na výlety po cyklotrasách – Střední Morava Ahoj, rád vyrážím na kole do přírody, ideálně po…

Hledám: Kámoš na kolo

01.07.2025
Ahoj, hledám kamaráda na výlety na kole. Je mi 14,jsem z Klimkovic.

Hledám: Slečna ze Sedloňova

Hledám: Slečna ze Sedloňova
28.06.2025
Rád bych, kdyby si toto přečetla slečna na bílé Orbee, kterou jsem dnes (sobota, 28.6.) potkal ve stoupání za…

PR články:

Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

158 cyklistů (7 přihlášených)

Hellenic Mountain Race – nekonečná stoupání v řeckých horách

Řecko si většina lidí představí jako dovolenkovou destinaci. Teplo, pláže a pohodička. Já jsem tam vyrazil na…
Fabulator | včera

Odra - Nisa, cesta mezi dvěma světy

Podnikl jsem na konci června 2025 cestu z Prahy do Štětína podél Lužické Nisy a Odry na kole natěžko se…
Brahma | 30.06.2025

Vítr ve vlasech, víno po cestě a Vídeň na dohled

Víkend na kole jsme s kamarádem chtěli udělat trochu jinak než obvykle - žádný klasický okruh kolem chalupy,…
Mirila | 21.06.2025