reklama

Uchycení vysílače Sigma BC1200 + RDS

Zdravím,
může mi prosím někdo poradit jak,čím pevně a bezpečně připevnit vysílač RDS na vidlici o obvodu 12,3 cm. Stávající orig. gumička je nedostačující. Původně jsem měl vysílač instalován na Treku (Author Reflex) bez potíží teď mám Author Traction 29" a tam je gumka malá (nanapnu ji dostatečně, tak abych ji umístil do žlábku).

díky všem za rady Vesic

[ Zpět ]
Datum: 23.04.2012
Autor: vesic
  • Re: Uchycení vysílače Sigma BC1200 + RDS

Plastová viazacia páska sa nedá použiť? Pri najhoršom zafixovať mojou obľúbenou elektrikárskou lepiacou páskou. :D

[ Zpět ]
    Datum: 27.04.2012
    Autor: batat
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Uchycení vysílače Sigma BC1200 + RDS

Zkus jinou gumku.

[ Zpět ]
    Datum: 27.04.2012
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklovylet

dnes
Hledam pohodovou holku nebo kluka nad 30 pro vylet a pokec na kole ... Praha-zapad az Beroun ... nic narocneho.

Hledám: parťáka na kolo

Hledám: parťáka na kolo
dnes
ahoj, hledám parťáka primárně na víkendové vyjíždky za Prahu (jsem z Praha 4) nebo do Jizerek, na single trek atd.…

Hledám: Kdo má chuť a čas

včera
Ahoj, V polovině května vyrážím z Českých Budějovic do Terstu. Jedu na těžko. Spavam v přírodě. Předpokládám…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

314 cyklistů (16 přihlášených)

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018

Radoušovo bloudění

Stromy holé, půda zmrzlá, lesy tiché a mezi jejich kmeny se bělaly zbytky sněhu. Cyklistická sezona v…
JohnyB | 16.03.2018

Moje příprava na novou cyklo sezónu

Tak to vypadá, že zima konečně končí, začíná jaro a s ním přichází nová cyklistická sezóna. Těšíte se jako já…
StanaPavlicek | 13.03.2018