reklama

sedačka pro malé dítě do Azubu Jerry

Potřeboval bych nějaký tip jak do vozíku Azub Jerry naložit 2 letou a 3 měsíční dceru. S normální sedačkou - vajíčkem do auta se tam obě nevlezou. Viděl jsem kdysi tady na fotkách, že tak někdo cestoval. Díky za tipy.

[ Zpět ]
Datum: 17.04.2012
Autor: pavelm
  • Re: sedačka pro malé dítě do Azubu Jerry

         

    Hehe, jsou to asi 3 roky, co jsme tohle řešili a jeden známý (díky k.vl :-) nám dobře poradil a takže jsme to udělali podle jeho rad následovně:
    1) v bazaru jsme koupili co nejužší autosedačku vajíčko (běhali jsme po prodejně s metrem).
    2) Doma jsme potom rozbruskou odřízli to madlo na nošení, aby to bylo ještě uzší.
    3) Potom se to celé přišroubovalo 4 šrouby k látce, na které se sedí a pod to se dala dřevěná deska, aby se ta látka zpevnila.
    Ujeli jsme takto více než 2 tisíce kilometrů... bylo to na pár měsíců. To větší dítě tam bylo maličko uťáplé, ale ona se ta autosedačka směrem dozadu zužuje, takže jakoby za ní měl na sezení dost místa.
    Budu asi jako Howgh, ale ... vzhledem k tomu, že jich máme pořád dost pod postelí, neodpustím si poznámku, že o tom pojednáváme v naší knížce :-)
    http://knihy.lesovna.eu/

    [ Zpět ]
    Datum: 17.04.2012
    Autor: Peggy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: sedačka pro malé dítě do Azubu Jerry

           

      Díky za tip. Starší sedačka k demolici by byla, ale stale se mi tam zda nějak malo místa. Možná sehnat někde ještě užší. Zatím je starší holka na sedačce na kole a jedna ve vozíku, ale to není moc ideální když usne.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.04.2012
      Autor: pavelm
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: sedačka pro malé dítě do Azubu Jerry

             

        Bohužel jsme tu naší už vyhodili, takže se ani nemůžu jít podívat na značku, ale jak jsem psala, vzali jsme si do bazaru metr a běhali s ním po prodejně a vzali tu nejužší. Mínus ty úchytky na to madlo a nakonec se to dalo. Bylo to jen tak tak, ale na těch pár měsíců se to dalo vydržet.
        Dostala jsem i vynadáno, že to vypadá na těch fotkách, že to starší dítě bylo umáčknuté, ale ono to tak opravdu jenom vypadá. Když nasedal, tak se zmáčknul a za okrajem té sedačky už měl pohodlí.
        Další řešení je koupit tu speciální sedačku do vozíku, ale mně to přišlo předražený a je to jen na pár měsíců a třeba to 8 měsíční dítě (který jsme tam vozili my a který ještě samo sedí jen tak tak) se tam už nevejde.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.04.2012
        Autor: Peggy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: sedačka pro malé dítě do Azubu Jerry

         

    Kde si sebral tak rychle tolik dětí?!? Vžyť jsi se nedávno ženil?!?

    [ Zpět ]
    Datum: 17.04.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: sedačka pro malé dítě do Azubu Jerry

           

      Nedávno skoro před dvěma rokama. Ale ta starší už jela na svatbu v cylovozíčku s námi.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.04.2012
      Autor: pavelm
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: sedačka pro malé dítě do Azubu Jerry

             

        No jo, já zase zapomněla, že pro narození dítěte není svatba to nejdůležitější :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 17.04.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

269 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024