reklama

Kolo a dálnice ???

Dneska jsem jen tak z nudy narazil na to video kde Policie honí cyklistu kterej jede co musí síli stačej.Co Vy na to nejni to prdel ty hlášky od Policie ? To by mě zajímalo by mě co má ten borec za kolo.Jako sranda je to dobrá :-)
http://www.blesk.cz/clanek/video-udalosti...

[ Zpět ]
Datum: 16.04.2012
Autor: Alban
  • Re: Kolo a dálnice ???

         

    Staré! Je to fake... Resp. reklamní šot nějaké startup firmy... Hledat se mi to teď nechce...

    [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2012
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo a dálnice ???

         

    je to starý jak moje ponožky....A navíc to je podvod,už opravdu vidím cyklistu v 98km/h na dálnici,ani na Tour de France se tolik nejezdí.

    ale pro pobavení dobré ,až na to žeto snad na každé stránce na internetu kde lze pustit video.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2012
    Autor: chopper
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo a dálnice ???

         

    Ja jsem pred tydnem narazil na video, jak se to natacelo a teprve potom jsem nasel original, o kterym se vsichni bavili, takze nemuzu objektivne posoudit, zda bych tomu uveril.

    Nicmene pres stovku po rovine na vzprimenem kole, to opravdu asi neee....

    Ale jinak se mi to libi.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2012
    Autor: Jrr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo a dálnice ???

           

      V háku to jde, ale musí na to být převody. Vsimni si jakou šlape frekvencí.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.04.2012
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolo a dálnice ???

             

        Dobre, v haku za autem asi jo, ale to neni pripad vetsi casti tohohle videa (on auta i predjizdi).

        [ Zpět ]
        Datum: 17.04.2012
        Autor: Jrr
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Nesmysl

             

        Navíc ty kola jsou tam dvě, jedno na začátku a až pak to divadlo. Podle mě by o tom vysílali všechna rádia po okolí než dojel z jednoho exitu na druhý.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.04.2012
        Autor: Arnošt905
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nesmysl

               

          Cely je to podle me dost blbe udelany. Jen treba jedna malickost - jedou kolem 120, predjedou dodavku a vzapeti dupou na brzdy, aby jakoze zajeli ke kraji lapit toho cyklistu, rychlost podle displejicku velmi prudce klesa. Prvni, co me pritom napadlo, je "kdepak je ta dodavka?" - ze by cerstve narvana v kufru toho policejniho auta?

          Prislo mi, ze kdo ma aspon trochu zkusenost z realneho provozu a krapet prostorove predstavivosti, tak se po chvili musi zarazit a dospet k zaveru, ze "neco nesedi" ... ze nektere veci by v realu asi fakt nesly natocit v neprerusenem zaberu bez strihu, ze misty asi nemuze byt pravda vsechno, co se pise na displeji ve srovnani s tim, co se deje na obraze, a tak. A pokud je viral udelany tak, ze mam problem mu verit uz jen z takovychto duvodu, tak to nepovazuju za dobre udelany viral. Ten musi byt spektakularne "neuveritelny", ale zaroven uveritelny. :))

          [ Zpět ]
          Datum: 17.04.2012
          Autor: Andrej
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Nesmysl

                 

            A už jsi někdy viděl nějakou tu "akci" z Kobry 11 ? :-))

            [ Zpět ]
            Datum: 17.04.2012
            Autor: ronda
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Nesmysl

                   

              Jasne. Tam se mi hrozne libi, ze prakticky kazdy auto, ktery do neceho narazi, okamzite vzleta do vzduchu a leti a leti a leti... :))
              Fyzika je nejspis v nemcine sproste slovo, takze se nesmi pouzivat v televizi. :)

              [ Zpět ]
              Datum: 18.04.2012
              Autor: Andrej
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo a dálnice ???

         

    Dobrý jsou i ty volací znaky, Bobule a zvlášť ten Bedřich, toho je plná huba a chtěl bych je vidět jak to několikrát za hodinu opakovaně hlásí.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.04.2012
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

371 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024