reklama

ceny za poštovné na www.majnek.cz

Chtěl jsem si koupit nějaké Kellys doplňky na majnek.cz, ale cena 200Kč za poštovné to je síla! Přitom kurýrní f. DPD která mi vozí z jiných online obchodů si účtuje kolem 85Kč...no nekoupím si u nich nic...

[ Zpět ]
Datum: 30.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (LordX)
  • Re: ceny za poštovné na www.majnek.cz

         

    Jo taky mě zaujalo některé jejich zboží a posléze hned odradila cena za poštovné, ale s tím asi nic neuděláš, dnes chce každý především vydělávat.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (FrantaZgrblík)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ceny za poštovné na www.majnek.cz

         

    Jenze kuryrni firmy kseftuji ve velkem a on se nejak uzivit musi.Kdyz si to ale obednas ve velkem pres 2000 kc tak mas postovne zadarmo.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Sabbath)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ceny za poštovné na www.majnek.cz

           

      No jasvě voe, on se muší nejak nabalit, srandovní je že když si objednám krásnou Kellys blikačku za 99Káčé tak zaplatím ještě k tomu 200Káčé poštovné, to je teda fičák! :-O

      [ Zpět ]
      Datum: 30.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr Zvěřina)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: ceny za poštovné na www.majnek.cz

             

        Pro všechny kdo jen nadávaj a rozumně se nezamyslí, natož aby si přečetli starší přispěvky!!!!

        22.10.2005

        Děkuji vám všem za reakce na cenu poštovného. Při nákupu zboží nad 2000 Kč je vždy zdarma!
        Pokud by se měla expedovat např. blikačka za 99,- pro pana james74,
        zkuste si cvičně doma udělat balíček,
        vypsat k tomu doručenky, složenky a průvodky, faktury, jeďte s tím autem do města na poštu, a potom pro peníze. A na konec si to můžete zaúčtovat do účetnictví, vést na to speciální řadu dokladů a nechat se kontrolovat FÚ. Pár takových objednávek a garantuju vám, že s tím šlehnete.
        Na druhou stranu platí, že svým zákazníkům rád poradím s výběrem
        a pokud žádají něco speciálního, rád pomohu. V takovém případě vítězí nad výdělkem má radost ze spokojeného zákazníka. Ale tomu nemusíte věřit.
        Přeji všem úspěšné podnikání.
        Zkuste to, dělám to již 15 let a v této zemi je to neopakovatelný adrenalinový zážitek!
        Josef Majnek

        Rozhodně nemám s fa Majnek za korunu nic společného, a ani já si tam blikačku nekoupim!!
        Ale také podnikám, nenávidím lidi co jen brblaj a nespočítaj si opravdové náklady!!!
        A třeba je 200kč dost, tak neremcejte a skuste to prostě dělat levněji.
        S pozdravem Tomáš Jambrich

        [ Zpět ]
        Datum: 30.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (PARKOVIŠTE)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: ceny za poštovné na www.majnek.cz

               

          To kamaráde žiješ v omylu, počítat uním a tak raděj běžím ke konkurenci! Firem jako je Majnek je tisíc, já zákazník si budu vybírat a nic mě nedunutí brát v úvahu balení balíčku, psaní faktury a složenky, (i když toto v dnešní době snad dělají počítače-zmáčkutí jednoho tlačítka-velký problém) IMHO když máte poštu na druhém konci města-nebylo by opravdu pro vás lepší se domluvit se službou DPD či PPL?

          [ Zpět ]
          Datum: 30.10.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (FrantaZgrblík)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: ceny za poštovné na www.majnek.cz

               

          Milé parkoviště, "svým způsobem" máte pravdu. Nicméně o vnitřní náklady firmy nebo jejich zdůvodnění se zákazníci jaksi nezajímají, proč taky? Mohou si prostě vybírat. Poradil bych, aby si dotyčná firma spíše vzala poučení ze zpětné vazby, které se jí od zákazníků dostává, než aby se nad ní pohoršovala.

          [ Zpět ]
          Datum: 30.10.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Petrolin)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: ceny za poštovné na www.majnek.cz

                 

            To FrantaZgrblik a Petrolin:
            Hodila by se mi blikačka. Kupte ji prosím pro mě za 99 Kč, a pošlete mi ji na dobírku za 99 Kč.
            Balicí papír, krabičku a náklady na dopravu přes DPD laskavě uhraďte ze svého.
            V přídě, že tohle za Vás provedaou Vaši zaměstnanci, uhraďte ze svého laskavě i jejich mzdu.
            Děkuji.

            [ Zpět ]
            Datum: 30.10.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: ceny za poštovné na www.majnek.cz

                   

              Řekl bych, že si nějak nerozumíme. Nemluvím přímo o popisovaném případě nebo o tom, jestli je ta částka málo nebo moc. Mluvím o tom, že zákazníkům je venkoncem fuk, jak obchodník dospěl k celkové ceně, zajímá ho pouze výsledná cena. Obchodník si může zvolit cenu libovolně. Ale pokud přitom bude ignorovat zákazníky a konkurenční prostředí (jinými slovy "neviditelnou ruku trhu"), dřív nebo později na to doplatí.

              Schválně - jak ty reaguješ na zprávy o zdražování (plyn, televize, pošta, telefon, ....) kde se vždy zdůvodňuje nárůst ceny růstem nákladů. Taky s takovým pochopením?

              [ Zpět ]
              Datum: 31.10.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Petrolin)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: ceny za poštovné na www.majnek.cz

                     

                Mimochodem ta firmička pana Majneka je docela sympatická, být poblíž, asi bych tam patřil. Ale patřím jinam a nakupuju (a servisuju) výhradně u "kameňáků", byť třeba dráž. Pokecám, podívám se, co je nového, nechám si poradit (ale to už jsem někde psal). Svět "velkého byznysu" mě nedělá dobře - hádám, že v tomhle se shodneme.

                [ Zpět ]
                Datum: 31.10.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Petrolin)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: ceny za poštovné na www.majnek.cz

                       

                  V tomhle se určitě shodnem. Bez pokecání nenakoupím.
                  Když on ten příspěvěk vypadal demagogicky. Tak jsem zvolil mezní situaci, kdy prodejní cena nemá šanci zaplatit náklady na distribuci.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 31.10.2005
                  Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ceny za poštovné na www.majnek.cz

         

    Ale vy snad nečtete !!! Dyk votom píšu!!!
    Neremcejte a kupujte jinde!!!
    Ty co píšou, že to jde jinak, ať to skusí, a ty co vědí kde je to levnější ať koupí jinde.
    Já si tam taky nikdy nic nekoupil!!!
    Ale neběduju tady jak jsou drahý, spíš až najdu nějakou extra levnou pecku, tak dám vědět.
    Tím jak tu bědujete, tak jim děláte reklamu!!!
    Já o nich nikdy předtím neslyšel(jsem Pražák), ale po tolika nářcích mi nedalo se na ně podívat, a až na to poštovný to není zlé.
    Tak bědujte dál, ať je přehled.

    S úctou PARKOVIŠTE

    p.s: Koukejte nakupovat v "kamenejch" obchodech jako já, jinak až budete potřebovat poradit, nebo opravit svého mazlíka, tak si leda budete moct předplatit email s návodem!!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (PARKOVIŠTE)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ceny za poštovné na www.majnek.cz

         

    ke srovnání viz:
    Volba druhu doručení zboží

    na adrese:

    http://www.koloshop.cz/index.php?volba=podminky


    :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 05.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (LordX)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ceny za poštovné na www.majnek.cz

         

    Děkuji vám všem za vaše obsáhlé názory.

    Pokud vás to potěší - při celkové objednávce nad 2000 Kč je poštovné stále ZDARMA a při objednávce do 2000 Kč 40 Kč dobírkovné + 49 přepravné = 89 Kč.
    Bude to lepší?

    Také můžete zajít objednat si zboží do našeho kamenného obchodu. Poštovné neplatíte a ještě můžete
    "zneužívat" věrnostních slev!

    (po 5 letech provozu internetového obchodu jsem zjistil, že pro 99,90% zákazníků slouží jako "výloha" a nakonec se u nás osobně zastaví - proto si s tím po nocích stovky hodin v roce hraju)

    Josef Majnek - Jízdní kola Sokolov

    PS: připadal jsem si při čtení kolikrát jako nějaký padouch, ale bylo to velmi poučné, díky.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Josef Majnek ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

473 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024