reklama

Poraďte stahovací pásek

Při přidělání různých udělátek na kolo používám plastové stahovací pásky. Vadí mi že občas praskají, a hlavně se se musí přeříznout, pokud se mají poovolit.
Nenarazil jste někdo na nějaké rozepínací?
Pro mě by asi byl ideál kříženec plastového pásku, kovového šroubovacího pásku a gumicuku.

[ Zpět ]
Datum: 10.04.2012
Autor: Noch
  • Re: Poraďte stahovací pásek

         

    A co zkusit tyhle ?
    http://www.tme.eu/html/CZ/stahovaci-pasky-pro...

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2012
    Autor: kokosovo
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poraďte stahovací pásek

           

      dobrej odkaz, jinak mám nabroušenej úzkej šroubovák a normálně je rozdělávám bez vlivu na fci (-:

      [ Zpět ]
      Datum: 10.04.2012
      Autor: brum
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte stahovací pásek

         

    Řemínek od klipsen, zkoušel´s?

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2012
    Autor: pavka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte stahovací pásek

         

    Záleží co přiděláváš ale počítám, že pokud nehoníš gramy tak klasická stahovací objímka by tě mohla uspokojit?

    http://www.barton.cz/foto/velke/f7133.jpg

    Pak mě napadají různá využití "liščích smyček".
    Mám doma staré reklamní čelovky s takovým tím pružným páskem a postupně je spotřebovávám na kole , namotáš to na řidítka kamkoliv chceš, drží to dobře a oddělat to jde snadno

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2012
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte stahovací pásek

         

    No pokud používáš ty Vietnamské to ty praskajía ani je neutáhneš,ale když koupíš v obchodě ty lepší tak ty ne vozím je i tak sebou kdyby něco upadlo nebo tak.Ale jak píše Brum rozděláš je spínacím špendlíkem nebo ostrým šroubovákem.Nestojí to zase takovou řachu záleží jak silné potřebuješ
    http://www.autolamp.cz/stahovaci-pasky-autolamp
    To co poslal Kokosovo je asi nej asi tak

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2012
    Autor: Alban
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte stahovací pásek

         

    kdysi jsme nějaký takový viděl, ale stály za prd. Moc nedržely.
    Radši ty klasický.
    Problém s praskáním mám také, co nepracuju v Ceterpillaru a nekupuju ty jejich :-( V každým železářství mají ty samý a kvalitnější se sháněj blbě :-(

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2012
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poraďte stahovací pásek

           

      no právě, kdysi mi dali v opravně pár pásků, a ty jsou věčné. Ty nové i když jsem koupil dražší a silnější, půlka mi jich praskne při dotažení.

      díky za tip, zkusím ty od KOKOSA
      a zkusím i tu ocelovou. Narazil jsem taky na pásky ze suchého zipu (na rybářské pruty, tak uvidím.

      Zapoměl jsem napsat, proč to chci, chci přidělávat čelovku od fénixe dopředu na střed (když to bude třeba), chci, aby to trochu drželo, a aby to trochu vypadalo, dva pásky mě přišli docela elegantní řešení.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.04.2012
      Autor: Noch
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

281 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024