reklama

Je Author Mission 2011 dobrá koupě?

Vážení,

Prosím Vás o kritické zhodnocení, zda je Author Mission 2011 dobrá koupě v dané cenové relaci, zda je vybavení odpovídají cí ceně a pokud existuje lepší, prosím o doporučení.

http://www.author.cz/kola/2011/mission-4/

Důvod otázky: Několik let jsem kvůli zranění nemohl aktivně jezdit, teď už to mám od doktorů dovolené. Nicméně to nebude nikdy do pořádného do lesa, spíš na obnovení kondice (ze začítku toho moc asi nenajezdím) a zlepšení nálady.

Všem ochotným poradit předem dík!

[ Zpět ]
Datum: 30.03.2012
Autor: jade
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Sympaťák na kolo

Hledám: Sympaťák na kolo
dnes
Hledám sympatického parťáka na vyjížďky ve všední dny i na víkendy.Sdílené zážitky jsou mnohem lepší.Jaro přímo…

Hledám: Brno a okoli na kole

včera
Ahoj, rada bych se seznamila se sportovnim nadsencem jako jsem ja. Ja 29, VS, Brno.

Hledám: Pohodovou spolecnost

včera
Ahoj, hledam ženu či dívku z Prahy a okolí na společné pohodové vyjížďky na kole. Já 39l, normální , pohodový ;-)
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

152 cyklistů (9 přihlášených)

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018

Radoušovo bloudění

Stromy holé, půda zmrzlá, lesy tiché a mezi jejich kmeny se bělaly zbytky sněhu. Cyklistická sezona v…
JohnyB | 16.03.2018

Moje příprava na novou cyklo sezónu

Tak to vypadá, že zima konečně končí, začíná jaro a s ním přichází nová cyklistická sezóna. Těšíte se jako já…
StanaPavlicek | 13.03.2018