reklama

Lysá hora - aktuálně (26/03/2012)

Nevím, kdo a ve kterém tématu psal(a), že chce tento týden (konečně) na Lysou, proto si dovolím založit "extra" vlákno (později když tak zamknu).
V sobotu jsme na Lysé byli, šli jsme pěšky z Ostravice. Od cca 800 metrů (výškových, nad mořem) je stále sníh, na kole nesjízné (sníh je měkký a boří se to). Silnice z Papežova je pod sněhem prakticky celá už od spodu, sníh je pochopitelně měkký, vyjet by to asi šlo, ale za cenu pořádné dřiny a hlavně skvělých plášťů.
Já v neděli "pojezdil" jen kousek hřebene Prašivá - Kotař, resp. chtěl, ale opět kvůli sněhu nešlo (musel jsem "traverzem" pod hřebenem). Z Kotaře jsem to vzal po modré do Komorní Lhotky, ale přes pár sněhových polí se prodit muselo...
Sníh sice docela rychle ubývá, ale dnes se docela ochladilo, takže nějaké miznutí sněhu asi moc očekávat nelze...

[ Zpět ]
Datum: 27.03.2012
Autor: hekynen
  • Re: Lysá hora - aktuálně (26/03/2012)

         

    A jedno video z cesty dolů... Tož i tak sa to dá... :-))

    http://www.youtube.com/watch?v=NPO_KizNYjk

    [ Zpět ]
    Datum: 27.03.2012
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lysá hora - aktuálně (26/03/2012)

         

    To jsem byla možná já, ale já jezdím na jinou Lysou a vypadá to tam takto ...

    [ Zpět ]
    Datum: 27.03.2012
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lysá hora - aktuálně (26/03/2012)

         

    Doufám, že jste mi na 5tém kilometru věnovali tichou vzpomínku :o)))

    Chce se mi blinkat ještě teď, když si vzpomenu na stav mých tělesných ostatků na této metě...

    [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lysá hora - aktuálně (26/03/2012)

           

      Tichou vzpomínku na tebe ti budu (budeme) věnovat, až na Lysou pojedeme kolmo (z Papežova). Uctím(e) ji dvouminutou ticha na každém km a na pátem pak pětiminutovkou. Bude to skvělá kamufláž pro akci "narvat plíce zpátky do hrudníku a hlavně neblinkat!"... ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 28.03.2012
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lysá hora - aktuálně (26/03/2012)

             

        Děkuji ti náčelníku :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 28.03.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lysá hora - aktuálně (26/03/2012)

           

      Pokud Tě, ještě nebolí nohy, tak je to zapomenuto.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.03.2012
      Autor: crow75
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lysá hora - aktuálně (26/03/2012)

             

        Nohy mě nebolely ani osudný den.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.03.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

263 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024