reklama

Tříkolkáři/velomobilisté - trasy

Ahojte, mám dotaz jak vybíráte trasy pro své stroje? Držíte se striktně silnic nebo se pouštíte i do něčeho odvážnějšího? Co se dá ještě projet a co už ne. Uvítám konkrétní tipy kudy ano a kudy ne
Těším se na vaše odpovědi

[ Zpět ]
Datum: 26.03.2012
Autor: Ozzák
  • Re: Tříkolkáři/velomobilisté - trasy

         

    to zalezi aj od masin, lebo taka GT3 kvoli nizkemu rajdu teren moc nerada.. co staviam trojkolky tak tie uz pri stavbe riesim aj na cesty kde uz asfalt konci..no zial aj niektore "normalne" cesty bi sa nemuseli hambit za oznacenie ,offroad :D

    [ Zpět ]
    Datum: 26.03.2012
    Autor: PolloK
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tříkolkáři/velomobilisté - trasy

         

    Jestli můžu radit tak z Řeže do Libčic to na tříkolce raději nezkoušej...Ani jednu stranu!

    [ Zpět ]
    Datum: 26.03.2012
    Autor: 62jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tříkolkáři/velomobilisté - trasy

           

      Tam to mam dobre najete na zabradli :-) takze tam opravdu ne.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.03.2012
      Autor: Ozzák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tříkolkáři/velomobilisté - trasy

         

    Hodně pražských cyklostezek s tříkolkou vůbec nepočítá, takže jsou místy úzké, mají pravoúhlé zatáčky, vražedné sloupky proti najetí autem a tak podobně. V tvém případě tříkolkového tandemu bych viděl jako celkem slušná problém to zatáčení na cyklostezkách. Řekl bych, že se do hodně zatáček vůbec nevejdeš a u hodně z nich tu zatáčku zabereš celou.
    Na ježdění po městě bych s tvým strojem volil silnici a nebo ověřené cyklostezky. Nejlepší je, to prostě vyzkoušet, zjistíš, co stroj dá a co ne.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.03.2012
    Autor: snilard
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tříkolkáři/velomobilisté - trasy

         

    Měl jsem na mysli všeobecný pohled na plánování. Nejen v okolí prahy ale celé republiky. Kde doporučujete jet a kde ne. Každopádně Pražské cyklostezky nejsouzcela ideální na tandem. Přesně jak říká Snilárd :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 27.03.2012
    Autor: Ozzák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tříkolkáři/velomobilisté - trasy

         

    Už je to dávno co jsem jezdil s nějakou takovou tříkolkou na nějaké výlety. SnowZombie projede skoro cokoliv.
    Na mapách jako je cykloatlas jsem vybíral boční silnice a případně něco kresleného plnou čarou jako "cesta se zpěvněným povrchem". I když to třeba nemělo asfalt, bylo to obvykle dost hladké na průjezd s velkou a těžkou dřevěnou tříkolkou.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.03.2012
    Autor: Jirka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tříkolkáři/velomobilisté - trasy

         

    S velomobilem jsem vyjel na Černou horu od Hofmanek a sjel do Pece . Teď už se můžu pustit skoro všude.
    Kopie Haaseho tříkolky je na tom ještě líp a prakticky není omezení , snad jenom průjezd brankou pod 90cm.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.03.2012
    Autor: Jerguš
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tříkolkáři/velomobilisté - trasy

         

    Jediné obmedzenie je pre mňa len šírka, kam sa ešte vlezem. Inak jazdím všade, bez ohladu na kvalitu povrchu, sklon terénu a počet vyjazdených stop. Jazdím na Ecotriku

    [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2012
    Autor: mozimy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

444 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024