reklama

Zeny vs. sminky

Toz cas na patecni tema, ne? :-) Premyslim, zda se na firemni vecirek namalovat ci nenamalovat, anzto se malovat neumim a spis me to otravuje, tak vyhlasuji anketu mezi pany, abych vedela, jestli to za tu namahu stoji:

Jaky mate nazor na ropne produkty na ksichte neznych polovicek?

1) Rozhodne ano!
2) Je mi to fuka.
3) V zadnem pripade!

[ Zpět ]
Datum: 16.03.2012
Autor: lucierut
  • Re: Zeny vs. sminky

         

    Ale, ale, najednou jsou chlapci nějcí zdrženliví :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zeny vs. sminky

         

    Pokud je líčení takové, že si ho na první pohled nevšimnu, pak je to podle mě OK. Pokud si ho všimnu až na 2. pohled, tak mi neva a mnohdy ho beru jako + (i když přiznávám, že někdy zrovna bystrý nejsem). Pokud si všimnu hned, že je žena nalíčená, tak se mi to na 99% nelíbí.

    Pokud nad tím váháš, tak se na to radši vykašli a usmívej se. To je pro zjev daleko přínosnější.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2012
    Autor: dusann
    Hodnocení: +16 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zeny vs. sminky

           

      Nesmysl. Pokud se žena nalíčí a není to znát, je to vyhazování peněz oknem (pokud vyhazuje drobný a čeká, že velký přijdou dveřma - J. Hrabal, Obsluhoval jsem...). Taky by se ani nemusela mejt, česat, sprejovat... Ani s valchou to nemusí přehánět. Doporučuju 3.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.03.2012
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Zeny vs. sminky

         

    Rozhodně se před tím umej, jestli už teče voda. Už to rozmrzlo? (nestíhám číst tady všecko).

    [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2012
    Autor: rainbow
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Zeny vs. sminky

           

      Rozhodne jsem se umyla, voda tece jedna basen! :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 17.03.2012
      Autor: lucierut
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zeny vs. sminky

         

    Maminko, proč se ženy líčí???
    No přeci, aby byly krásné.
    A proč to nefunguje???

    [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2012
    Autor: evcas
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zeny vs. sminky

         

    Proč se ženy líčí a voní? Protože jsou škaredé a smrdí.
    Ale teď vážně. Mám stejný názor jak dusann přede mnou. Bod.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2012
    Autor: zazvur
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zeny vs. sminky

         

    Nezvolil bych 3), protoze to uz skoro zni jako nejake zakazovani, a toho jsem dalek. Ale jinak nejvic ocenim prirozeny vzhled bez pokusu to "vylepsovat" nejakyma barvickama. Tak rekneme "2,5". :)

    [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2012
    Autor: Andrej
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zeny vs. sminky

         

    Už jsem to tady psal dřív - ženský se malujou a i jinak různě zdobí a "zdobí" především kvůli jiným ženským, aby je trumfly. Potvrzovalo se mi to pokaždý, když jsem něco k tomu dehtu a drápům namítal, byl jsem ignorován... :-)
    Ale objektivně - jemné líčení občas ke škodě není. Záleží na situaci.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2012
    Autor: ronda
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zeny vs. sminky

           

      Když se na ten xicht podaří namalovat obličej, tak se na to kolikrát dá i koukat.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.03.2012
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zeny vs. sminky

             

        Pokud ho nemaluje třeba Picasso...

        [ Zpět ]
        Datum: 16.03.2012
        Autor: ronda
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zeny vs. sminky

         

    Včera jsem ubytoval jednu šikézní slečnu a dnes jsem ji potkal na chodbě asi bez ropných produktů a kua, to byl po ránu někdo úplně jinej a přitom ten samá:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2012
    Autor: nemluva
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zeny vs. sminky

           

      "a přitom ten samá"
      Tak to teda muselo bejt strašný ráno...

      [ Zpět ]
      Datum: 16.03.2012
      Autor: ronda
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zeny vs. sminky

             

        To člověk někdy kouká, vedle čeho se to probudil, co...

        [ Zpět ]
        Datum: 16.03.2012
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zeny vs. sminky

               

          "...a řekla - zlato, pojď na to..." :-))

          [ Zpět ]
          Datum: 16.03.2012
          Autor: ronda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zeny vs. sminky

             

        Asi ho to pěkně vzalo. Nereaguje, možná ještě chodí s morální kočkou kanálama.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.03.2012
        Autor: abernathy
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zeny vs. sminky

         

    Vůbec nejsem proti "přiměřenému" nalíčení. Třeba Ane: ráno jde do koupelny - jedna podoba, pak se ozývaj děsný zvuky :-), vychází - a je jiná! Takže ji mám vlastně dvakrát, a můžu ji střídat podle nálady :-)
    (ještě že sem teď moc nechodí)

    [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2012
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zeny vs. sminky

           

      Proč?!? Třeba by jsi poznal nějakou další její podobu :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 16.03.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zeny vs. sminky

           

      Děsný zvuky ? Něco jako Shrekova Fiona ? :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 16.03.2012
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zeny vs. sminky

           

      Jaký zvuky? Vy máte v koupelně i WC?

      [ Zpět ]
      Datum: 17.03.2012
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zeny vs. sminky

         

    Proč ne? Inspirace http://jdem.cz/t7u82

    [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2012
    Autor: pro_pa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zeny vs. sminky

         

    3)

    Raději přirozenost než maska, která se nesmí smát, nesmí plakat a nejhorší jsou pak asi ty pernametní univerzální věci, který si nechají udělat na obličej mladý holky, když vidím ty příšerný obočí a obrysy(rámečky) co si nechají nastřelit na 5-7-10 let tak si vždycky říkám, že fotoshop by snad byl umělecky citlivější ...

    [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2012
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zeny vs. sminky

         

    Já moc po líčení nekoukám, stejně blbě vidím, tak je mi to fuk, jsem rád že rozeznám Hanu od Hany. Ale dneska byla ve vlaku úžasná německá průvodčí s moc hezkými bronzovými stíny, oči jsem na ní mohl nechat.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.03.2012
    Autor: petrp
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zeny vs. sminky

         

    asi tě u mě nepřekvapí, když ti napíšu, že čím míň, tím podle mne lépe.
    Za sebe mám pocit, že si ve většině případů, kdy potkám holku, co je dost namalovaná říkám, že by to třeba pod tím mohlo mít i hezký obličej, ale těžko říct, když není vidět.
    Ale u mě ot asi nepřekvapí a už jsme to tu několikrát psal. Mě se umělá hmota na koncích prstů hnusí, ženu se rtěnkou líbat nebudu a ze smardů, co na sebe lejou kýchách.

    Asi nejlíp to napsal Dusann.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2012
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zeny vs. sminky

         

    Tak jakpak, šla jsi za dehtovou vílu ?

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2012
    Autor: ronda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zeny vs. sminky

           

      Ale jo, namalovala jsem si modry kruhy kolem oci, abych nevypadala moc sveze, a nejakou tu rasu nacernila, aby bylo poznat, ze je vubec mam. :-) A zase muzu v klidu na par tydnu sminky ulozit do skrinky. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 17.03.2012
      Autor: lucierut
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zeny vs. sminky

             

        Načernila rasu? To tam byl bílejm vstup zakázán? ;-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 17.03.2012
        Autor: k.vl
        Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Sminky & tuning

         

    Líčení a další tuning těla chápu, ale dost záleží, co si bereš na večírek za kolo. Např. k antracitovým brzdovým třmenům linky očí stejné barvy, k azurovým pákám azurová obočí, spony do vlasů musí mít stejné vrtání jako chlazení kotoučů atd...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.03.2012
    Autor: cobic
    Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sminky & tuning

           

      A jehlový lodičky v kombinaci s kuframa na parketu, to už můžou bejt solidní brusle

      [ Zpět ]
      Datum: 18.03.2012
      Autor: ronda
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sminky & tuning

           

      Hm, asi budu muset ten tuning jeste trochu poladit. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 18.03.2012
      Autor: lucierut
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sminky & tuning

             

        Pozor na hranice mezi tuningem a tuzingem!

        [ Zpět ]
        Datum: 18.03.2012
        Autor: Murphy
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

312 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024