reklama

tenisový loket

Ahoj, asi čtvrt roku po tom, co jsem začal pravidelně dojíždět do práce na kole (řídítka berany) se mi na levé ruce udělal tenisový loket, nikdy před tím mě to netrápilo. Nemá někdo z vás zkušenosti s touhle nemocí v souvislosti s cyklistikou? Je to dost svinstvo, léčba trvá hrozně dlouho.

[ Zpět ]
Datum: 14.03.2012
Autor: ikkyu
  • Re: tenisový loket

Ctvrt roku? To je blbost. To muselo zacit uz mnohem driv.

[ Zpět ]
    Datum: 14.03.2012
    Autor: 7seconds
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Občas se mi tenisový loket taky objeví. Celkem na to pomáhá - respektive uleví od bolesti - tzv. epikondylární páska. Vygoogluj si to.

[ Zpět ]
    Datum: 15.03.2012
    Autor: Jihra
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Už jí mam, ale furt se to vrací.

[ Zpět ]
      Datum: 15.03.2012
      Autor: ikkyu
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy

19.09.2021
Ahoj, hledám tu cyklistku na vyjížďky z Prahy do okolí a třeba i dál, na pohodu, nejlépe víkendy či po práci

Hledám: Parťák na cyklovyjížďky

Hledám: Parťák na cyklovyjížďky
17.09.2021
Najdu tady prima parťáka na cyklovyjížďky z Prahy 55+, který také jezdí sám a nebaví ho to. Uvítám Prahu 9, 10

Hledám: Parťáka, nebo parťačku 55+

14.09.2021
Na občas i delší vyjížďky, bych ráda našla společnost...Je to reálné? Blanka
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

228 cyklistů (17 přihlášených)

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila,…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci.…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však…
Favorit1970 | 30.08.2021