reklama

Windsurfing na kole

tu je video jak se vozí windsurfing na kole
http://www.youtube.com/watch?feature=player...

[ Zpět ]
Datum: 07.03.2012
  • Re: Windsurfing na kole

         

    Sice jsem čekal, že to povezeš na skládačce, ale i tak pěkné ;) Používáš u toho longloader? Zajímala by mě docela instruktáž nakládání. Nemáš k tomu taky nějaký spot?

    [ Zpět ]
    Datum: 07.03.2012
    Autor: cobic
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Windsurfing na kole

           

      Jasne - nalevo je wideloader a longloader. Instrukce pri nakladani je jedina zacit na strane kde mas stojanek tj. vlevo, aby se to nepreklopilo samo svoji vahou.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.03.2012
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Windsurfing na kole

         

    Podle nazvu jsem cekal primo ukazku cyklo-plachteni. :)
    Pekny, jen v te zatacce na hlavni silnici se zdalo, ze se naklad poradne zavlnil... moc ostre menit smer se s tim asi nedalo, co? :)

    Jen tak na okraj, asi bys mel na konci prkna mit cerveny praporek. :)

    Uz nejakou dobu si pohravam s myslenkou prepravy kajaku. :) Ale to by bylo spis na privesny vozik, primo na kolo uz je to asi prece jen trochu moc.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2012
    Autor: Andrej
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Windsurfing na kole

           

      Kajak je v pohodě, já jsem za kolem tahal i motorový člun. Bez přívěsu jsem to teda nezkoušel ;)

      K cykloplachtění jsem viděl tohle: http://www.cyklojachting.cz/ , dá se plachtit i s naloženým kolem na bočním plováku.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.03.2012
      Autor: cobic
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Windsurfing na kole

             

        Ja myslel fakt cyklo-, tj. na pevne zemi, plachtou pohanet primo bicykl. :)
        Pravda je, ze by to na to chtelo nejake letiste nebo podobnou plochu, a i pak by to mohlo byt slusne o usta. :)

        Ale ne, ze by to uz nekdo nezkousel...

        http://t3.gstatic.com/images?q=tbn...

        [ Zpět ]
        Datum: 18.03.2012
        Autor: Andrej
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Windsurfing na kole

               

          Nebo takhle http://www.youtube.com/watch?v=Siy-qPs74Fw&...

          Sice chvilema surfar mizi ze zaberu a je to trochu nuda, ale pro predstavu staci. :)
          A vypada to, ze chvilema to o ta usta asi fakt bude. :)

          [ Zpět ]
          Datum: 18.03.2012
          Autor: Andrej
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Windsurfing na kole

                 

            Pekne odkazy! Po vetru by to asi nebyl problem, to kolikrat staci roztahnout "kridla u bundy". Proti vetru se na surfu musi krizovat cikcak na coz silnice není vhodná. A situace, kdy mi pri spatne manipulaci vitr priplacne plachtu na xicht a shodi do vody by tady byla horsi ;)

            [ Zpět ]
            Datum: 18.03.2012
            Autor: cobic
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Windsurfing na kole

                   

              Na silnici by to bylo tuplem nebezpecne, vzdyt si vezmi, co by s tebou udelal treba takovy zavan od kamionu. Nebo jen strih v bocnim vetru, ktery udela treba i mensi auto.

              Jako zabava zajimavy, o vyuziti pro dopravu z A do B bych ani nepremyslel. :) Ja to mam navic tak, ze kdyz fouka vitr, fouka zasadne proti me. Kdyz nekdy jedu stejnou trasu tam a zpet a tesim se, ze me to aspon bude tlacit pri zpatecni ceste, tak se vitr mezitim bud otoci, nebo prestane.

              [ Zpět ]
              Datum: 19.03.2012
              Autor: Andrej
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Windsurfing na kole

                     

                musíš před jízdou obětovat Bohu větrů. Jestli to neděláš, není divu, že je na tebe nasranej...

                [ Zpět ]
                Datum: 21.03.2012
                Autor: Jurimír
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Windsurfing na kole

                       

                  Ano, pán větrů Konečník je velmi vrtošivý.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 21.03.2012
                  Autor: Zden42
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

329 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024