reklama

Otvírání hospůdek 2012

Termín: 31.03.2012
Místo: Hradec Králové

Po zimní přestávce je tu opět Otevírání hospůdek 2012.

31.Března 2012
START v 10:00 u Restaurace Na Hrázce v Malšovicích.


Čas konce akce je informativní,těm kteří se opijou to bude trvat samozřejmě déle.

Datum: 26.02.2012
Autor: chopper
  • Re: Otvírání hospůdek 2012

         

    No skvele, jeste bych tam placnul letosni logo

    [ Zpět ]
    Datum: 26.02.2012
    Autor: cobic
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Otvírání hospůdek 2012

           

      Už je tam......Pojedeš??

      [ Zpět ]
      Datum: 26.02.2012
      Autor: chopper
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Otvírání hospůdek 2012

           

      bohužel nevím jestli letos pojedu na chopperu,uvidíme jaký bude počasí.dneska jsem z něj oklepal asi 4 kila bahna,jel jsem se projet do malšovickejch lesů a na zpáteční cestě jsem to nechtěně zakempil do vypuštěnýho rybníka i s kolem.Rozbitý není ale je pořádně špinavý.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.02.2012
      Autor: chopper
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Otvírání hospůdek 2012

             

        Jo, pojedu, přemýšlím, jestli to z Týniště zrovna nevezmu zase nahoru do Deštného si ještě zalyžovat. Pokud budeš mít už převodovku, lyže by sis mohl dát na přední dlouhé vidle. Já vezmu buď osvědčené zábradlí a nebo tandema.

        [ Zpět ]
        Datum: 27.02.2012
        Autor: cobic
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Otvírání hospůdek 2012

               

          ty lyže na tom kole to je dobrý,ale ten sníh tam nějak není,nebo si lyžoval na tý silnici?? to byl vtip ale vypadá to divně lyže na kole a sníh leda tak v příkopě.

          Jinak lyže na přední vidlici by šly,ale já už na nich 2 roky nestál,takže nevím jestli by to mělo cenu tam jezdit.
          A není to přece jen škoda abys nejel na Hospůdky,když ta akce je jen 2 ročně????
          A přehazovačku do konce března asi mít nebudu,šmrxa ji nemůže objednat protože ji ta firma nemá na skladě,takže uvidímě,kdyžtak pojedu na Meridě.

          [ Zpět ]
          Datum: 28.02.2012
          Autor: chopper
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Otvírání hospůdek 2012

                 

            Ne to není vtip, čím více jedeš na horu, tím je více sněhu, na hřebenech se ještě dokonce běžkovalo. Tady si můžeš prolézt celé album, ten den to bylo i s koupačkou: http://s788.photobucket.com/albums/yy170/cobic...

            [ Zpět ]
            Datum: 29.02.2012
            Autor: cobic
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Otvírání hospůdek 2012

                 

            Furt kňučíš, že jezdíme málo, tak teď se můžeš ukázat ;) 2x ročně je až dost, tahle akce se povede tak 1x za rok a to ne vždy je ideální počasí na lyžování a ještě na koupání.

            [ Zpět ]
            Datum: 29.02.2012
            Autor: cobic
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Otvírání hospůdek 2012

             

        Nechtěně jo ? Že ty jsi zkoušel projet vybagrovaný Výskyt a myslel sis, že kyž tam jezdí T815, že to zvládneš taky ? :-))

        Nevíš kdy konečně budou otevírat Mazury ? Docela mi ta občerstvovna uprostřed lesů chybí.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.02.2012
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Otvírání hospůdek 2012

               

          co jsem slyšel tak mazurovku mají otvírat na jaře jakmile začnou chodit nebo jezdit lidi do lesa.Navíc tam chtějí něco přistavovat.

          [ Zpět ]
          Datum: 28.02.2012
          Autor: chopper
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Otvírání hospůdek 2012

         

    Není to nějak pozdě? Tuhle jsem jel kolem několika z nich a měli otevřeno

    [ Zpět ]
    Datum: 26.02.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Otvírání hospůdek 2012

           

      No hospůdky jedou asi nonstop, spíš jde o venkovní zahrádky. Máš pravdu, že neprotestují, když si jdeš i v zimě sednout ven, ale místo si musíš ve sněhu většinou vyhrabat sám ;)

      [ Zpět ]
      Datum: 27.02.2012
      Autor: cobic
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Otvírání hospůdek 2012

             

        Jo,jo..nonstop asi jedou...nejhorší jsou ty kuřácké!Tam ale našinec raději nevleze a počká si na ty zmíněné zahrádky

        [ Zpět ]
        Datum: 28.02.2012
        Autor: Atalz
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Otvírání hospůdek 2012

               

          Snad bude od roku 2014 klid: http://www.penize.cz/zdravotnictvi/227829-ocima...

          [ Zpět ]
          Datum: 29.02.2012
          Autor: cobic
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Otvírání hospůdek 2012

                 

            NASRAT !!! A to jako vážně :-( Nekuřáckých podniků dneska už existuje hromada, stačí si vybrat... A nelézt schválně do kuřáckých a pak tam pindat, že se tam kouří :-/

            [ Zpět ]
            Datum: 29.02.2012
            Autor: Jarda
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Otvírání hospůdek 2012

                   

              Mně třeba vadí, když někdo v restauraci jí. Ten smrad z jídla mně přímo natahuje. A je taky nezdravý. A jak u toho lidé mlaskají! A pohled do otevřené huby, kde se potrava mísí se slinami, žluté řezáky drtící flaksu, mezi tím kmitá červený jazyk potažený bílým povlakem - no to bych hned hodil tyčku. Já bych konzumaci jídel v hospodách zakázal! Kdo má hlad, ať se nají doma a nebo na ulici. Ovšem tak, aby svým mlaskáním neobtěžoval druhé.

              Svět, kde se skupiny s různými zvyky, návyky, preferencemi...nedokáží normálně dohodnout a respektovat se, stojí za hovno!

              [ Zpět ]
              Datum: 29.02.2012
              Autor: Zden42
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Otvírání hospůdek 2012

                     

                To nekuřáci mají pořád nějaké kecy a všem by něco zakazovali :-) Přitom dneska už tu možnost volby kuřácké/nekuřácké restaurace mají...

                [ Zpět ]
                Datum: 29.02.2012
                Autor: Jarda
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

346 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024