reklama

Hračky

Hrajete si rádi?
A máte nějakou hračku oblíbenější než jiné?

[ Zpět ]
Datum: 18.01.2012
Autor: pavka
  • Re: Hračky

         

    Nechci předbíhat, ale tohle téma bude asi dost "choulostivé".
    8-))

    Prosím vás, nepište sem žádný sprosťárny (kdyžtak tečkujte), nebo mě sem pracovní PC nepustí.
    8-((

    [ Zpět ]
    Datum: 18.01.2012
    Autor: Burajda
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hračky

           

      .........

      ............................
      ............................


      .....

      :)

      [ Zpět ]
      Datum: 18.01.2012
      Autor: jajak
      Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hračky

         

    Mám. Ale vždycky mi říkali - nehraj si s ním nebo oslepneš.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.01.2012
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hračky

           

      Jó, to jsou takový kecy. Mě zase oblbovali, že mi na dlaních vyroste kožich. Nevyrost, a udělal jsem pro to co šlo.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.01.2012
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Hračky

             

        Asi si jsi si hrál málo, musíš to zlepšit.
        Znáš to, kdo si hraje, nezlobí :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 18.01.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Hračky

         

    Jak říká Burajda - hodně choulostivé téma :-))).
    Já si hraju rád. Blbý je, že moje hračky mi Ane bere každý den s sebou do práce, já musím čekat, až se vrátí a půjčí mi je :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 18.01.2012
    Autor: Airline
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hračky

         

    Hrajeme si rádi :)
    Vzhledem k současným eko-trendům preferujeme hračky nabíjecí či na mechanickém principu z materiálů, které neškodí přírodě ani nám, boj o estetično je pak samozřejmostí....

    [ Zpět ]
    Datum: 18.01.2012
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hračky

           

      Tak teď už je mi jasný, proč máš tolik času na čtení :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 18.01.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Hračky

             

        pojďme to tedy přejmenovat na předehrohračky :)
        Navíc princip samobsluha není u nás preferován :)

        [ Zpět ]
        Datum: 18.01.2012
        Autor: újezďák
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hračky

         

    Jo, modrý autíčko, které má zespodu vylisováno "Made in Italy". To je dnes už vzácnost, ne? ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 18.01.2012
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hračky

         

    Pokud pominu hračky co se kvůli Burajdě musí tečkovat, tak mojí nejloblíbenější hračkou byl takový obyčejný medvídek - zrovna minulý týden jsem ho našla u dcery, a to jsem si myslela, že už je dávno někde v kontiku.
    A pak jsem měla, smaozřejmě, oblíbené panenky -miminko, černovlásku a "čuracího Pepíčka" - to byl tenkrát hit :o)))

    Jen teď nevím, jestli není nuda hrát si jen s těma hračkam, co se musí tečkovat :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 18.01.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

218 cyklistů (9 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024