reklama

Odpružený představec

Nemáte náhodou někdo tip, kde bych sehnal odpružený představec (pro zpříjemnění jízdy na mém "city" favoritu)? Průměr 27,2 mm. Díky.

[ Zpět ]
Datum: 19.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
  • Re: Odpružený představec

         

    Ja se ti na nej zeptam tady v bike shop , Mike snad bude vedet ......

    [ Zpět ]
    Datum: 19.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Odpružený představec

           

      Díky, příteli, ale Kanada je pro mě přece jen trochu z ruky. Navíc - poštovné by asi bylo větší než cena toho celýho favoritu. Ale optat se můžeš - jen tak pro zajímavost - kolik by v přepočtu na naše stál. Ještě jednou díky. A.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Odpružený představec

             

        Tak tohle uz je moje starost ... stejne tam za hodinu jedu to uz budou met otevreny , potrebuju novy retez a mam taky docela pekne vosoupanou kazetu tak ze dam novou , ta stara snad pamatovala indianku Pocahontas ........Koupil jsem starsi Raleigh 500 C treking bike , abych nemusel moje drahy bikes tahat az zacne mrznout do soli , jsem ho opravil dostal plaste 700 x 35 se spuntama a tak uz jen par malickosti ......... Na zimu budu pripraveny ......

        [ Zpět ]
        Datum: 19.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Odpružený představec

             

        Mike , (mimochodem nejvetsi machr na kola tady , 22 let nedela nic jinyho nez kola ....) me dal tyhle informace , ze to je gimick na nic kdyz jezdis do kopcu protoze se ti riditka hejbaj a je to pry nusence i na treku ...., presto jsme cumeli do katalogu a i do starych a neco dela Trans X , je listovany v katologu novym ( najdi si to na google )a model je JD 314 - Suspension Threadless Steem - A v inches to je 1, 1/8 to znamena ze v centimetrech to je 28.6 , mm a muzes ho met 120 nebo 140 mm a oba jsou adjustable a maji 15 stupnu rice , nemel ho , ale objedna ho pro me , zatim sem nerekl jo , protoze ty jsi udal miru 27.2 mm a tenhle ma 28.6 , co chces teda delat ? Hodit na Favorita novou vidlici ? Dodaci lhyta predstavce je zde asi mesic az 6 tydnu , letecky to mas u vas az ten bazmek sem prijde odtud asi do tydne . Tak ze me dej vedet , moc me mrzi ze ta dira v predstavci neni tvoje size a nebo mensi , bych to hodil na frezu aby to bylo OK , ale z velky diry malou neudelas a davat redukci nedoporucuju , byl by to jen plisek co se vyzvejka a nekde se rozmlatis . To si na triko nevemu . Tak ze tukni , Jo ? PS : Zajel jsem i za tim starym dedou se ho zeptat na jeho mineni , trosku se divil , se me ptal jestli mas uz oklepany v tvym veku klouby na loktech a v rameni , nebo nosis na ruce kdy jezdis na kole Breinlting nebo Rolex hodinky , kolo Favorit zna taky a i ten rikal ze musis dat novou celou vidli a varoval me davat na predstavec tohodle typu redukci nebo ho dokonce frezovat aby pasoval ....

        [ Zpět ]
        Datum: 20.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Odpružený představec

               

          Prave me ted volal znamy , myslim toho staryho dedu co ho potkavam na kole , chce vyrazit na vandr na kole jeden den a pry za kazdyho pocasi a esi bych nejel , a ze se podiva v jeho kramech v garazi , ze pry neco podobnyho mel kdysi pred 20 az 30 lety lety jeho tata namontovany na kole a se to tam asi nekde snad vali , ze si ten antique stem pamatuje a ze by to mohla byt ta size .......

          [ Zpět ]
          Datum: 20.10.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Odpružený představec

         

    V dobách mýho mládí se prodávaly na držáky brzdovejch pák měkký pryžový návleky, stály asi 3,- jeden. Ještě nedávno jsem koupil na spodní část beranů návleky po 25,- ze stejnýho materiálu, jsou dost dlouhý, dosáhnou až k těm držákům. V kombinaci s gelovejma rukavicema bych řek, že je to lepší než celej odpruženej představec.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Odpružený představec

           

      Je to OK i kdyz mas pevnou vidlici z chromoly trosku taky pomuze , hlinikova uz ne . Ty navleky tu taky nekdo vyrabi ale nejsou uz tak kvalitni , myslim ze je dela i Assama a videl jsem je v bikeshop kde prodavali Norco , Trek , Rocky Mountain a kvalitni De Vinchi kola .

      [ Zpět ]
      Datum: 20.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Odpružený představec

             

        Vlade, díky, ale tohle ať Tě ani nenapadne.
        Novou vidlici dávat nebudu, tomu kolu je už 35 roků, pořád šlape, a bez poruch a bez nutnosti měnit řetězy a pětikolečka a tácy a..., prostě taková ta poctivá stará česká ocelařina. To mě jen tak napadlo včera, že bych tam mohl dát ten představec + odpruženou sedlovku, abych si víc lebedil. Dneska zajdu do mého servisu, tam budou mít nějaký kontakty, zatím mě nikdy nezklamali...
        A taky začínám pátrat po takové starožitné odpružené vidlici, bývalo to na starých kolech - dole u náboje to mělo paralelogram a tam to pružilo, viděl jsem to na fotkách. Něco podobného měly třeba mopedy Stadion S11 a S22.
        Alade, díky a užij výletu.
        Abernathy, dík za tip.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Odpružený představec

         

    S odpruženým představcem jsem jezdil a moc ti ho nedoporučuju. V tom kloubu je to strašně poddimenzovaný na páku, kterou dělají řidítka, takže po pár měsících provozu se kloub vymačká a řidítka ti začnou lítat. Jelikož tahle sranda stojí někde kolem 900,- vyplatí se spíš nějaká starší vidle - vydrží to víc a v konečným efektu je to levnější.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

244 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024