reklama

Cyklosoftware

Dobrý den. Nevím, kde sehnat nějaký cyklosoftware k zaznamenávání mou projetých cyklotras. Děkuju za radu. Pavaro

[ Zpět ]
Datum: 18.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavaro ([email protected]))
  • Re: Cyklosoftware

         

    O zadenm nivim, ale to neznamena, ze neni. Muzes si vsak udela celkem prehlednou tabulku dle vlastnich potreb v Excelu.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Raddy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklosoftware

         

    http://www.cyklotrasy.info/index.php?stranka=uvod

    [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Santus)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklosoftware

         

    Vrele doporucuju http://www.mujweb.cz/www/pajastudio/ - program V-Bicycle

    [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kotas)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklosoftware

         

    Nuz nie je to len software ale aj hardware.
    Ja mam cyklokomputer Naviion a ten obsahuje samozrejem aj software na zaznamenavanie prejdenych tras.
    Da sa zanamenat presne cas (aj so zastavkami), nadmorka vyska, rychlost, stupanie, prudkost stupania, pocet zastavok, priemerna rychlost, momentalna vonkajsia teplota a kopu inych veci (niektore ani nepouzivam).
    Dokonca umoznuje nahrat v ktoromkolvek okamziku hlasom nejaku poznamku.

    Komputer zaznamenava vsetky tieto udaje kazdych 1-5 sekund (da sa nastavit) do pamate typu compact flash (je sucastou cyklokomputera) a potom si s tym doma za pomoci programu naviisoft mozes urobit co len chces.
    Takze mozes dostat vyskovy graf, graf podla straveneho casu (teda budes mat zanzamenane aj kde si ako dlho sta). graf prudkosti stupania, teploty a cohokolvek ineho. Naozaj moznosti je take mnozstvo, ze je problem si vybrat a pouzivat len tie, ktore vyhovuju prave tebe.
    Ja robim specialne grafy len z dlhych vyletov a potom si kazdy mesiac robim statistiku dennych jazd (dlzku, priemernu rychlost maximalku, prevysenie, pocet zastavok)

    Nevyhoda komputera je jeho vyssia cena a zerie dost baterky. Ale vymenou bateriek nestracas ziadne data , tak to len chce mat so sebou stale nahradne (alebo ich menit pravidelne, na co si ja malokedy spomeniem)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklosoftware

           

      Jo, je to dobrá mašinka. Baterky jsem dal nabíjecí a jedny náhradní vozím v brašně.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (drwatson)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklosoftware

             

        Ahoj, nejako na tom mojom pristroji neviem nastavit aby mi zacal nadavat, ked su slabe baterky, vzdy to zistim len vtedy ked uplne vypne. Presnejsie masinka povie Slabe baterie a okamzite sa vypne, nestihnem vymenit baterky cez menu vymena baterii. Skusal som menit batere na necisto (ked neboli uplne vybite) to sa mi podarilo vzdy, ale ked su baterky uz vymlatene, tak to nikdy nestihnem. Musim vybrat baterky uplne a znova masinku zobudit. Nevies nahodou ako na to?

        [ Zpět ]
        Datum: 20.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklosoftware

               

          S tim ti moc neporadim, ja vzdycky jak vidim ze na hlavnim displeji neni plna baterka, myslim ukazatel, tak radsi menim baterky dopredu. A mas v v menu nastavene nabijeci baterky?

          [ Zpět ]
          Datum: 20.10.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (drwatson)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cyklosoftware

                 

            V menu mam samozrejem nastavene dobijacie baterky. Raz sa mi zu stalo, ze ked sa komputer vypol uplne tak sa asi na default nastavili alaklicke a zobudit som ho potom vedel len alkalickymi, prestavit v menu na dobijacie a fungoval som dalej. Ale to bolo na starom kopme. Mam uz druhy (vymeneny) komputer, s tym prvym som mal problem, ze sa jedneho dna vypol a uz vobec nesiel zapnut. Tak mi ho vymenili za novy a pridali aj dobijacie baterky a nabijacku, aby som sa nehneval.
            Skoda akurat v case ked som bol bez akehokolvek compu sme sli na tyzden pokorit Stelvio, takze teraz nemam "zdokumenotvane" prevysenia, co sme prekonali.

            [ Zpět ]
            Datum: 21.10.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

310 cyklistů (1 přihlášený)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024