reklama

Kufry

Zdravím, mam takový dotaz koupil sem si SPD pedaly (http://www.bike-eshop.cz/pedaly-naslapne/pedal... a k min kufry (http://www.bike-eshop.cz/prislusenstvi111111111... Ale kdyz kufry na tretry namontuju tak se mi kufry do pedalu nezacvaknou. Nemam s timto typem pedalu zkusenosti tak jesi nekdo vite jak na to tak budu rad kdyz poradite. Diky

[ Zpět ]
Datum: 05.01.2012
Autor: zvige
  • Re: Kufry

         

    A mas overeno, ze tyhle dva typy k sobe pasuji?!?

    [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kufry

           

      no měly by, poradil mi to prodavac v obchode

      [ Zpět ]
      Datum: 05.01.2012
      Autor: zvige
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kufry

         

    Jestli to zkoušíš jenom v ruce, tak to tam narveš dost těžko ;-) A když se Ti to náhodou povede, tak ven to půjde ještě hůř :-))) Pak nastupuje šroubovák na vypáčení těch čelistí atd.

    Mmchdm, máš na těch pedálech teďka nastavenu co nejmenší vypínací sílu ?

    [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2012
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kufry

           

      Také můžeš mít problém s tretrama. Některé jsou vymyšlené tak blbě, že ten kufr je v nich skoro utopený a do pedálu to pak musíš rvát velkou silou abys aspoň trochu zmáčknul podrážku a ten kufr se v pedálu dostal tam kam má...

      [ Zpět ]
      Datum: 05.01.2012
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kufry

           

      Nene skousim to normalne s botou na noze, a tretrama to taky neni kufry utopeny nejsou. Asi to bude chtit jen trochu cviku a zjistit jak na to

      [ Zpět ]
      Datum: 05.01.2012
      Autor: zvige
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kufry

             

        No spíše tam nejdříve jakoby chytit špičku a pak došlápnout patu.

        Ale jestli je to teď nastavené opravdu nafest, tak s novými kufry to tam půjde špatně i tak. Spíš bych doporučoval to úplně povolit a pak podle potřeby, po vyzkoušení jak se s tím jezdí, a hlavně z toho vypíná ;-), začít utahovat.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.01.2012
        Autor: Jarda
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kufry

         

    Možná blbý dotaz, ale nemáš kufry namontované naopak? Mne se to totiž podařilo a fakt to zacvaknout nešlo...

    [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2012
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kufry

           

      Nebo pedály v klikách :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 05.01.2012
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kufry

         

    Uz sem na to prisel, mel sem to nafest utahly proto to neslo, krapek sem povolil a uz to de v pohode. Jinak diky vsem za radu :)

    [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2012
    Autor: zvige
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

278 cyklistů (0 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024