reklama

špinavý vidle

Pratele. potrebuji poradit, jak mam pecovat a svou vidli Manitou Axel comp. Jak cistit , cim a jak maznout atd. tHx

[ Zpět ]
Datum: 18.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (entit)
  • Re: špinavý vidle

         

    Vy si z nas asi chcete delat srandu , ze jo ..........

    [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: špinavý vidle

           

      ...tady se připojím.Pro přítele entina.Co zkusit do okénka v horním okraji stránek napsat údaj mazání vidlic a dát hledat ? ;-) K této věci tady bylo několik příspěvků.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (t_m)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: špinavý vidle

             

        A nebo tak...

        Pokud máš tu vidli novou, tak Ti určitě Tvůj prodejce dodal s vidlicí i český návod... Aspoň já ho k ní dostal...
        Měli by to správně dát i pokud je to už namontované na kole... No, a pokud umíš anglicky, tak si ho stáhni přímo od výrobce...

        A ještě jedna věc... Pokud se tak blbě ptáš (sorry), tak o vidlicích nic nevíš a v tom případě bych se do ní vůbec nehrabal a dal to v případě potřeby do servisu nebo někomu, kdo tomu rozumí...
        Jediná údržba, která je v Tvém případě proveditelná, je pravidelně ji otírat od nečistot a čas od času sříknout gufera silikonem...

        [ Zpět ]
        Datum: 20.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: špinavý vidle

               

          ..k tomu servisu..ptal jsem se u prodejce právě na údržbu vidlic,a docela mne překvapila odpověď že on posílá vidlice příslušné firmě která se tím zabývá.Takže nic konkrétního.Dodám,mám vidlice SR Suntour NEX 4000 a sám toho o nich moc nevím.

          [ Zpět ]
          Datum: 20.10.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (t_m)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: špinavý vidle

                 

            Tak tohle samé mi nedávno řekli ve dvou prodejnách-servisech v mém okolí... A prý by bylo nejlepší kdybych si ji předem sám sundal z kola a přinesl ji odmontovanou... Nechápu...

            [ Zpět ]
            Datum: 20.10.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: špinavý vidle

         

    ja ji sprchuju ve vane, ostatne jako cele kolo, pak osusim, zabrzdim predni brzdu a promacknu temer na doraz. nekolikrat. nekdo tady asi pred mesicem mluvil o maznuti naboje (nebo jak se rika ty vnitrni tyci), nez to promacknes, aby to melo extra mazani, ale uz si nepamatuju cim

    [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mdk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: špinavý vidle

           

      ;-)))

      Vnitřní nohy nebo kluzáky... Silikonovým olejem...

      [ Zpět ]
      Datum: 18.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: špinavý vidle

             

        Jakykoliv olej ktery nezere gumu , ATF , Synteticky , ale ne semisynthetic , silikon oil je nejlepsi i kdyz ma svy minus , Doporucuju v prasnym prostredi silikonovy protoze neudrzi tolik prachu a na zimu kdyz prsi a snezi je nejlepsi ridky synteticky protoze zaroven vic konzervuje proti rezi . V zadnym pripade pouzivat penetrating oil na vidli . To ji znicite za par tydnu .....

        [ Zpět ]
        Datum: 20.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: špinavý vidle

               

          PS . doplnuju , jsem zapomel . ATF - znamena olej do automaticky prevodovky , ( automatic transmition fluid ) .

          [ Zpět ]
          Datum: 20.10.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: špinavý vidle

         

    já nemažu nic. mám pevnou vidlici:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 20.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (informator)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: špinavý vidle

         

    ano, veliký problém, špinavé vidle, hmmmmm... Vidle zásadně nemeju, nemažu, ani jinak oně nepečuji. Mám je už pěknou řadu let, naprosto bez problémů - žádné skřípání, vrzání, praskání, hekání, ... Loni zjara jsem byl okolnostmi donucen vyměnit násadu-zlomila se(pohřbil jsem ji v areálu JZD, každý den jí nosím čerstvé bodláky z našich pastvin)Nu, je mi smutno...:-))) Sem debííííl, tak se nezlobte...

    [ Zpět ]
    Datum: 20.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (George)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: špinavý vidle

           

      A máš čtyřky nebo trojky? Do terénu jsou lepší čtyřky. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 20.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Peldy)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: špinavý vidle

             

        Já bych řekl že nejlepší jsou šestky s kuličkami na konci, když s nimi větráš pětilitry, aby neshnily, tak je nepropícháš. :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 20.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (JardaH)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

316 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024