reklama

Kvalita Sport Arsenal poněkolikáté

Hezký den všem,
původně jsem uvažoval bez nějakých pochyb o zakoupení zadních brašen od SA. Po přečtení zdejších diskuzí jsem trošku znejistěl. Otázka by byla pro majitele expedičních modelů (312 a 313). Dá se ono zhoršení kvality pozorovat i u "vlajkové lodě" značky SA, které by měly reprezentovat to nejlepší co dokáže SA vyrobit? Zvlášť pokud takový výrobek nazvou jak ho nazvou. Já osobně bych čekal, že u svých top modelů funguje trošku jiná kontrola než u low-end modelů. Pletu se? Jaké jsou zkušensoti? Myslím hlavně těch, co mají brašny relativně krátce-ne ti co je mají ještě ze starých, "kvalitnějších" dob. díky

[ Zpět ]
Datum: 11.11.2011
Autor: martens.xy
  • Re: Kvalita Sport Arsenal poněkolikáté

         

    No... trochu mě mrzí, že z toho množství lidí zde se pohybujících se nenajde nikdo, kdo by napsal pár řádků, ale to je jedno.
    Pro ty, které by někdy zajímalo to samé přidám reakci na můj dotaz přímo od vedoucího odbytu Sport Arsenal:

    Dobrý den,

    ano, výroba byla přesunuta do Číny (tak jako všichni výrobci jsme museli díky udržení cen přesunout tuto vyýrobu), nicméně brašny expediční art.312 a 313 modelové řady pro rok 2011 jsou dobré kvality a tato modelová řada má minimum reklamací.

    S pozdravem
    XY

    [ Zpět ]
    Datum: 14.11.2011
    Autor: martens.xy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kvalita Sport Arsenal poněkolikáté

           

      Je tady na to celé vlákno, kde to spousta lidí popisuje i já je mám, ale nijak těžkou zátěž zatím nedostaly a pro můj účel budou fungovat určitě dobře, zatím jsem neměl problém.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.11.2011
      Autor: Holfi
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kvalita Sport Arsenal poněkolikáté

           

      Já mám modelovou řadu tři roky starou. Tuším poslední ročník z Čech.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.11.2011
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kvalita Sport Arsenal poněkolikáté

         

    Mám je. Na jednu akci je to luxus a drahé, na více akcí nekvalitní a tudíž opět drahé.Zkus němce.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.11.2011
    Autor: zazvur
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kvalita Sport Arsenal poněkolikáté

         

    Měl jsem první sadu (312+313) 4 roky - používáno každý rok 30dní v kuse + něco málo k tomu a při poslední cestě v Itálii mně praskla postranní brašna ve švu.Slátal jsem to provázkem a dojel jsem.Vodotěsnost se pomalu vytrácela od začátku(občas kolo spadlo a také v místě rolování popraskala vnitřní vrstva),ale jezdil jsem i v dešti a dalo se to vydržet.Bylo to vždy v létě a pokud věci uvnitř navlhli tak to nebyl zas takový problém je usušit.
    Letos jsem zvažoval jaké si koupit nové a při srovnání hrála dost velkou roli hlavně cena.Takže jsem zvolil opět SA,v té samé kombinaci.Jsou trošku jinak udělané.řekl bych že ty staré byli bytelnější a propracovanější.Vodotěsnost je zatím dobrá,ale myslím že to bude po čase stejné jako u těch starších.A celková výdrž se uvidí.
    Mohu hodnotit pouze SA,jiné brašny jsem neměl.
    Při cestách jezdím jak po silnici tak i mimo ně.Na cestách dostávají občas docela zabrat,hlavně na hrbolatých necestách na východ od našich hranic a v terénu.Mé hodnocení na konec - za tu cenu celkem spokojenost.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.11.2011
    Autor: rambousek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kvalita Sport Arsenal poněkolikáté

           

      No co jak procházím nabídku která tady je, tak jsem došel ještě k jedné alternativě a tou je Vaude, konkrétně tento model http://www.bike-eshop.cz/brasny-ostatni/brasna... pokud vezmu v potaz poměr cena/výkon, tak za tyhle brašny cca 2400 Kč, u SA za dvě brašny cca 2000 Kč, což není zas takový rozdíl. Co jsem si četl, tak s Vaude nejsou špatné zkušenosti. Má tu někdo konkrétně tyhle?

      [ Zpět ]
      Datum: 16.11.2011
      Autor: martens.xy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kvalita Sport Arsenal poněkolikáté

             

        U vodotesnych SA ocenuji i to, ze se da dvema popruhy pritahnout brasna vertikalne, takze v ni veci pekne sednou a nebehaji po tasce. To by mi tu chybelo.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.11.2011
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kvalita Sport Arsenal poněkolikáté

             

        Ja používám SA od prvních zelených 508 z r.1990 (a slouží bez viditelného opotřebení stále),přes šedé rolovací po černé 508 s přídavnými 501,2 ke všeobecné spokojenosti a bez vážných závad (a to dostaly zabrat na rumunských a bulharských cestách-necestách.Zvykl jsem si na ně a nové již potřebovat nebudu. Při balení vkládám dovnitř sáčky do odp.koše a nebylo nikdy nic ani navlhlé. Oceňuji regulaci objemu příčnými popruhy. Pokud jde o Vaude- podobné jsem koupil ve výprodeji v Lídlu před měsícem za 10€/pár a za tu cenu to jistě stojí. Jsou pevné,velké a systém je stejný-liší se upevnění(viz foto)

        [ Zpět ]
        Datum: 16.11.2011
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

168 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024