reklama

Co říkáte na Světluščino trojkolo? :-)

Vážení přátelé alternativní cyklistiky, co říkáte na tohle? Je to jen zajímavůstka, ale myslím si, že to sem patří (a to se vším všudy)... :-)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid...

Detailně, i v akci, kolo ještě k vidění zde:

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10274470705...

[ Zpět ]
Datum: 04.11.2011
Autor: marrier
  • Re: Co říkáte na Světluščino trojkolo? :-)

         

    Hezký. Myšlenkou i konstrukčně.
    Navíc se prý na pořízení vícekola pro tyhle účely nechá získat příspěvek.
    Jen bych na tom nechtěl řadit. Ta souhra je zase o kus náročnější než na tandemu.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.11.2011
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co říkáte na Světluščino trojkolo? :-)

         

    nejdřív jsem se lekl, že si Jana pořídila trojkolo, aniž by se zmínila a už vůbec jsem si nedokázal představit kam ho v bytě nacpe... :-D

    Na to, že je to zábradlí, je to moc hezké!

    [ Zpět ]
    Datum: 04.11.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Co říkáte na Světluščino trojkolo? :-)

           

      Je rozebiratelné. Dokonce se zdá, že by se to mohlo dotáhnout do konce a dalo by se z toho jednou udělat dvojkolo, jednou trojkolo či obecné N-kolo. Že by to ten člověk vyráběl modulárně.

      Mimochodem, také jsem příspěvek otvíral s tím, co si Jana koupila. :)

      [ Zpět ]
      Datum: 04.11.2011
      Autor: petrp
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Co říkáte na Světluščino trojkolo? :-)

             

        Tak o existenci Světlušky, coby člena NaKole.cz pod jménem Jana jsem neměl ponětí, takže se tímto všem zúčastněným omlouvám... :-)

        K tématu: Myšlenka se mi moc líbí, má to v sobě i hlubší poselství - vidící vezou nevidící a řídí za ně, vedou je... Je to pěkné a navíc to propaguje cyklistiku a alternativní cyklistiku.

        Navíc v tomto ročním období je to pro některé zúčastněné zkouška (a pro některé je to zkouška vůbec :-) ).

        Je škoda, že to více nezpropagovali a neudělali třeba ve stylu Na kole dětem, mohli se cyklisté přidávat a dělat pelotony, doprovod...

        [ Zpět ]
        Datum: 04.11.2011
        Autor: marrier
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Co říkáte na Světluščino trojkolo? :-)

               

          Trochu bych to upravil - "...o existenci Jany, coby člena NaKole.cz pod jménem/nickem Světluška..." ;-)

          Jinak s tím zbytkem souhlas.

          [ Zpět ]
          Datum: 04.11.2011
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co říkáte na Světluščino trojkolo? :-)

           

      Taky jsem se lekla, cože si to Světluška pořídila :o)))
      Akorát mě teda napadlo tříkolka nebo něco takového :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 04.11.2011
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Co říkáte na Světluščino trojkolo? :-)

             

        ta musela dneska skytat co?

        [ Zpět ]
        Datum: 04.11.2011
        Autor: HMS
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co říkáte na Světluščino trojkolo? :-)

         

    Pěkné kolo, typuju to na Mrázka. A taky dobrá myšlenka :)

    [ Zpět ]
    Datum: 05.11.2011
    Autor: snilard
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co říkáte na Světluščino trojkolo? :-)

           

      Výrobcem je Tandemservis, Karel Lednický, Ostrava, toho pána neznám, ale na vzorových kolech (na jejich webu) je skutečně Mrázkovo jméno, takže asi nějak propojeni budou, nevím...

      http://www.tandemservis.cz

      [ Zpět ]
      Datum: 05.11.2011
      Autor: marrier
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

503 cyklistů (16 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024