reklama

LEADER FOX?

Jsem před koupí nové kola - od kámoče jsem si půjčil ANCONA od LEADERFOX a byl jsem na prvních 50 km spokojen. Má někdo zkušenosti s tímto kolem (kámoš na něm skoro vůbec nejezdí)? A jak se liší jednotlivé typy, které LF nabízí: např. ANCONA a POINT PRO - rozdíl asi 6 tisíc v ceně. Potřebuji kvalitu, jezdím dost, nejmíň 5 000 ročně.

[ Zpět ]
Datum: 16.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (CANIGO ([email protected]))
  • Re: LEADER FOX?

         

    Podívej se na www.leaderfox.cz.Rozdíl bude ve výbavě.Já jsem měl dva roky Point Pro a než mi ho ukradli,byl jsem s ním max spokojený.Je to v Deore.Manželka má Leader fox Šumava a je s ním spokojená.To je s Aliviem,odpružená vidlice u obou jmenovaných.Zřejmě levnější,ale žádné problémy.Jen foukáme kola a před dovolenou jdeme na seřízení

    [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (yaris)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Mám tuto otřesnou zkušenost

         

    kopíruju svůj dřívější příspěvek.

    Zkušenost mám otřesnou. Mám 4 měsíce starou crossovou Toscanu od Foxů. Měl jsem problém se špatně uloženým středem - lupání klik (řešeno tady na fóru). Prodejce (Cyklo Tenno v Pardubicích) mě poslal do prčic, že si to časem sedne. Když jsem hledal zastání u výrobce - řekl ať neotravuju, že předmětný prodejce je jejich dlouhodobý dealer a že si jistě nevymýšlí. Nakonec mě to opravili v jiném servisu. A pokud mám hodnotit kolo. Za cca 10 kKč nejlacinější žvejkové šlapky. Měkký lak, který se odře na kov při sebemenší neopatrnosti, křivě navařené šrouby k upevnění lahve. Klín upevnění představce zaražený v trubce tak, že s ním není možno hnout a nastavit je. Po 14 dnech od koupení rezavějící "chromované" šrouby. Kolo od tohoto výrobce bych si nikdy znovu nekoupil. Zejména pro přístup k reklamaci.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Twistr ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Mám tuto otřesnou zkušenost

         

    kopíruju svůj dřívější příspěvek.

    Zkušenost mám otřesnou. Mám 4 měsíce starou crossovou Toscanu od Foxů. Měl jsem problém se špatně uloženým středem - lupání klik (řešeno tady na fóru). Prodejce (Cyklo Tenno v Pardubicích) mě poslal do prčic, že si to časem sedne. Když jsem hledal zastání u výrobce - řekl ať neotravuju, že předmětný prodejce je jejich dlouhodobý dealer a že si jistě nevymýšlí. Nakonec mě to opravili v jiném servisu. A pokud mám hodnotit kolo. Za cca 10 kKč nejlacinější žvejkové šlapky. Měkký lak, který se odře na kov při sebemenší neopatrnosti, křivě navařené šrouby k upevnění lahve. Klín upevnění představce zaražený v trubce tak, že s ním není možno hnout a nastavit je. Po 14 dnech od koupení rezavějící "chromované" šrouby. Kolo od tohoto výrobce bych si nikdy znovu nekoupil. Zejména pro přístup k reklamaci.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Twistr ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mám tuto otřesnou zkušenost

           

      Pokud je to pravda, pak je to otřesný. Já reklamuju podle potřeby a s gustem a celkem úspěšně. V prvním kole bych si postesknul obchodní inspekci, možná se začnou dít věci. Obejít dealerovo auto s hřebíkem, nebo mu proříznout gumy můžeš vždycky.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LEADER FOX?

         

    Odpovim Ti jen jednim slovem . Blaznis ?

    [ Zpět ]
    Datum: 17.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LEADER FOX?

           

      Komu patří to "Blázníš?"?

      [ Zpět ]
      Datum: 17.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Tomáš)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LEADER FOX?

         

    Já jsem letos koupil kolo od LeaderFox typ kros Šumava gent. Objednal, jsem si jej u kámoše v jeho cykloobchodě. A protože jsem mu nechtěl dělat problémy s vracením tohoto kola výrobci, tak jsem si jej nakonec vzal. Problém: na kole chybí veškeré montážní prvky na zadní nosič ( na rámu i koncovkách), což pro mě, jako cykloturistu je docela závažný nedostatek. Po docela složitých úpravách jsem to zvládli a musím říct, že kolo slouží jinak perfektně. Najel jsem na něm letos 3000 km bet problémů.
    Pavaro

    [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavaro ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LEADER FOX?

           

      Point pro má vše pro další montáž čehokoliv.Kolo naprosto bezproblemové.2000 km pouze dofukování kol

      [ Zpět ]
      Datum: 18.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (yaris)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LEADER FOX?

         

    Ja mam od LeadeFoxe MTB Maxx a zatim jsem po nejakejch 1500km stoprocente spokojenej.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Milan)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

376 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024