reklama

Jaké kolo?

Prosím poraďte mi - chci koupit příteli kolo, asi trekingové, prostě vůbec nevím jestli na něm bude jezdit, tak nechci moc investovat, ale zase bych chtěla nějaké dobré, kdyby se rozhodl, že ano.Jaké kolo mám koupit, kolik investovat a čemu se vyhnout?Poradíte?Děkuji

[ Zpět ]
Datum: 15.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Já)
  • Re: Jaké kolo?

         

    Navrhuji pročíst si diskuzi ,,Trekk nebo horal" (eventuélně jim podobné),zajít do ověřené prodejny (supermarketům se zdaleka vyhnout) a s prodejcem vydiskutovat.Byl by vhodný kamarád,který tomu rozumí.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarek-SK ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké kolo?

           

      Varuji před vybíráním z pouze těchto dvou možností. Existuje spousta dalších možností. Třeba závodní silniční kola jsou pro ježdění mimo šutrové cesty bez zavazadel určitě praktičtější. Pro ježdění pro radost bych doporučil nějaké lehokolo - zvlášť pro člověka, který cyklistiku zatím moc nežere.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaké kolo?

             

        Tímto se omlouvám všem lehocipedistům,na jejich stroje jsem zapoměl.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarek-SK ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké kolo?

           

      Já ti neporadím s kolem, ale poradím ti, abys rozhodně nečetla diskuzi "trekk nebo horal". To se pánové tedy předvedli! V té době jsem to nesledovala, ale teď jsem to otevřela a jsou to jenom nechutné hádky. Škoda, že jsou v nich zapojeni i ti, o kterých mám z jiných rubrik dobré mínění. Tak aby sis nekazila neděli, s touto doporučovanou rubrikou zacházej jako s 13. komnatou !!!

      [ Zpět ]
      Datum: 16.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaké kolo?

             

        To téma se mohlo klidně přejmenovat na Pandořinu skříňku.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké kolo?

         

    Na tvém místě bych si nejdřív ověřil, jestli tvůj přítel má o ježdění opravdu zájem a teprve pak o koupi kola uvažoval. Nevyužitýho kola se blbě zbavuješ a většinou na jeho prodeji proděláš kalhoty, i když je nepoužité. A rozhodně v případě přítelova zájmu ho vem do obchodu sebou, kolo není zajíc v pytli, je dobrý ho vyzkoušet.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké kolo?

           

      asi je to tak nejlepsi , nejdriv vyjmenovat vsechny vyhody kola , a na nevyhody zapomenout a rovnou se zeptat , BUDES JEZDIT NA KOLE ? Ja znam lidi ktery nad kolem kroutili dost divne hubou a ted jim ho z pod prdele nevemes .....

      [ Zpět ]
      Datum: 16.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké kolo?

         

    Vyhnout se supermarketům, podrobně se na všechno poptat v obchodu s koly (a se servisem, abys měla jistotu, že tomu rozumějí) a počítat tak od 9 tisíc vejš. A přítele zapojit.. Mě to pořád připomíná, jako bys někomu chtěla pořídit štěně a nevěděla, zda psa chce a zda se o něj bude starat. Nebo přitele vyměnit za podobného, ale s kolem. :')

    [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké kolo?

         

    Souhlasim s Joe. Vyhni se supermarketum a super kolum za malo penez. Porad se pritelem, jestli chce jezdit a kde a kolik. Pak si projdi obchody kamenne a internetove, vytipuj si (nebo pritel) dve, tri kola od roznych znacek a pak se tady zeptej na tato kontretni kola.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Raddy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké kolo?

         

    V tomhle mám stejný názor jako abernathy a Vlad: na rovinu se zeptej, jestli vůbec "hodlá" jezdit. Třeba k tomu nemá vztah a radši by něco jiného. Ušetříš si tak možná zklamání z nevhodného dárku.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké kolo?

         

    Mě navíc neni jasný, jak jsi na tom s kolem ty. Měli byste přece kdyžtak jezdit oba! :')

    [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké kolo?

           

      Myslím, že děvče nemá špatný nápad. Jedna pošle přítele (taťku) na hokej, jiná na ryby a když není kam? Pak se hodí i to kolo, ne? Hlavně když je chvilku doma klídek!!!
      :-))))))))))

      [ Zpět ]
      Datum: 16.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaké kolo?

             

        Nojo, poposed jsem si a je mi to jasný. Určitě si chce zvát domů nějakýho novýho pěstouna.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jaké kolo?

               

          Blázne!!! Jednoho se jí podaří na hoďku zbavit a druhého si jako infekci zavleče domů, ne? Co ty hned za tím nevidíš? To aby ses bál chodit do práce! :-))))))))))))))

          [ Zpět ]
          Datum: 17.10.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jaké kolo?

                 

            Bejt všechny ženský jako ty, tak lidstvo vyhyne. :-)))

            [ Zpět ]
            Datum: 17.10.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jaké kolo?

                   

              Neboj, nevyhyne, i když se ženská občas toho svýho zbaví. Vždyť chlapi také utíkají do hospod, aby tu svou chvíli neviděli a lidstvo se přesto úspěšně množí - a to vůbec nepočítám s novými pěstouny, jako abernathy - já totiž ani nevím, k čemu je nový pěstoun dobrý, takovou kategorii neznám (nebo si to snad už nepamatuju?). Víš, co se dá všechno v době, kdy jsou oba zakladatelé rodu spolu doma, stihnout? Ani by člověk nevyjmenoval všechny činnosti, které od rána do noci doma stihne - jestli ty Bejbísi vůbec víš, o čem mluvím? A přesto lidstvi žije!!! A taky si nemyslím, že jsou všechny ženský tak praštěný jako já, když už jde o ty nový pěstouny - když se ten můj totiž vzdálí z domu, tak si řeknu - no aspoň v klidu vyžehlím a nebude tu otravovat, že musí obcházet žehlící prkno!! :-))))

              [ Zpět ]
              Datum: 18.10.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Jaké kolo?

                     

                Anna: "Jakkoli je Arnoštek kouzelník jen prostřední, je zato dobrým pěstounem". V. Vančura - Rozmarné léto, režie J. Menzel.

                [ Zpět ]
                Datum: 18.10.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké kolo?

         

    Haló, Já!!! Kde jsi!? Zorganizuj místo dárku výlet na kolech z půjčovny a při té příležitosti...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (LaMi ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

204 cyklistů (6 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024