reklama

Změna pravidel

Tento víkend přišlo do redakce NaKole.cz několik mailů, ve kterých návštěvníci našeho serveru upozorňovali na útok neznámého autora. Diskusní fórum bylo vytapetované osobními útoky, ke kterým můžeme dodat jen toto:

Všichni diskutující mají stejná práva jako kterýkoli jiný registrovaný uživatel. Každý se může stát moderátorem pouze diskusního vlákna, které si sám založil. Osobní data, které si uživatel nepřeje zveřejnit, jsou chráněna a podle zákona přístupná na vyžádání policii ČR.

NaKole.cz není organizace nebo klub, je to internetový portál, který každý podle svého uvážení může nebo nemusí navštěvovat.

Děti majitelů serveru se nemohly účastnit a ani se nezúčastnily ozdravných pobytů Mořský koník. Od narození jsou registrované u jiné zdravotní pojišťovny.

Protože to není poprvé, kdy někdo zaútočil na fungování serveru NaKole.cz a mě už to nebaví pořád řešit, měním pravidla - http://www.nakole.cz/clanky/852-podminky-pro...

za redakci NaKole.cz
Václav Vrtal

[ Zpět ]
Datum: 24.10.2011
Autor: Redakce
  • Re: Změna pravidel

         

    Dekuji!

    [ Zpět ]
    Datum: 25.10.2011
    Autor: Murphy
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Změna pravidel

         

    Souhlas. Jasně vyjádřeno!

    [ Zpět ]
    Datum: 25.10.2011
    Autor: Burísek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Změna pravidel

         

    Ne, opravdu nemíním škodit (a když, tak jen v rámcích přestřelek 8-) ), ale vytanulo mi na mysli:
    Velký Bratr
    Big Brother - Velký Bratr - je původně postava z utopistického románu 1984, který napsal George Orwel (v r.1948). Velký Bratr je politická figura předkládaná jako hlava strany a státu, ač reálně neexistující. Občanům, navenek demokratického (ve skutečnosti policejního) státu, je mimojiné neustále připomínáno, že Velký Bratr tě sleduje. Každý domácí televizor nejen, že přijímá obraz, ale i odesílá obraz toho, co se v domácnosti děje, zpět Velkému Bratrovi. A nelze jej vypnout. "Velký Bratr" každého tedy skutečně sleduje 24 hod denně a má pod kontrolou, zda se někdo nechová protistátně. (Zajímavostí je, že Stalin skutečně tuto utopistickou knihu "1984" pojal jako příručku k vytvoření svého absolutistického státu.)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.10.2011
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
    • Re: Změna pravidel

           

      Myslím, že tady Velký Bratr nehrozí. Václav sice vytyčil určité mantinely, ale i v nich se dá celkem volně pohybovat.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.10.2011
      Autor: Burajda
      Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Změna pravidel

           

      Já bych to přirovnal k hospodě.
      Když někdo přijde do hospody a začne tam obtěžovat štamgasty a ostatní hosty, tak ho brzo hostinský taky vykopne.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.10.2011
      Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Změna pravidel

             

        To je myslím přesné přirovnání. A v některých oblastech (zejména na severu) by ještě ten obtěžovatel dostal přes držku. Zažil jsem to (jako divák!), byl to pěkný fofr. Nějaké nalité mladé ucho tam "pyskovalo", tak mu jeden z místních dal přes hubu a hostinský ho vyhodil za flígr do mrazivé noci...

        Snad jsem nepoužil nedovolenou vulgaritu a nebudu za to vyobcován:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 25.10.2011
        Autor: hekynen
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Změna pravidel

               

          Nějaké nalité mladé ucho tam "pyskovalo", tak mu jeden z místních dal přes hubu a hostinský mě pak vyhodil za flígr do mrazivé noci...

          [ Zpět ]
          Datum: 25.10.2011
          Autor: Zden42
          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Změna pravidel

                 

            nene, já tam zůstal ;-). Bohužel pan hostinský, ani podnik (vč. lyžařského střediska), už není, už přes rok to má za sebou... :-(

            [ Zpět ]
            Datum: 25.10.2011
            Autor: hekynen
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Změna pravidel

           

      "Nelze jej vypnout"

      Jak vidíš, to přirovnání vůbec nesedí...

      [ Zpět ]
      Datum: 25.10.2011
      Autor: k.vl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Změna pravidel

             

        "... Pokud však narazíme na něco, co podle uvážení provozovatele do diskusního fóra nepatří, může být kromě textu smazána i registrace uživatele. Uživatelský účet může být zrušen i při podezření ..."

        Abychom mohli narazit, musíme sledovat (občas nebo kontinuálně, kdo ví?)

        [ Zpět ]
        Datum: 25.10.2011
        Autor: pavka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Změna pravidel

               

          Dej už pokoj a nenípej se v tom. Nebo tady snad chceš mít neustále nové a nové "nákazy"?

          [ Zpět ]
          Datum: 25.10.2011
          Autor: Burajda
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Změna pravidel

               

          Všichni, kdo se na NaKole.cz díváme, tak ho sledujeme, ne?! Koneckonců, když se mi to nebude zdát, tak se sem nebudu dívat natož pak přihlašovat.

          [ Zpět ]
          Datum: 25.10.2011
          Autor: Burísek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Změna pravidel

               

          Já mám nakole.cz otevřené v okně prohlížeče. Ty ne?
          Vpravo nahoře mám takový malý červený křížek. Ty ne?
          Mohu tedy Velkého bratra Václava kdykoli vypnout. Ty ne?

          ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 25.10.2011
          Autor: k.vl
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Změna pravidel

                 

            "Dej už pokoj a nenípej se v tom"
            8-)

            [ Zpět ]
            Datum: 25.10.2011
            Autor: pavka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Změna pravidel

                 

            Nemohu, na Nakole.cz jsme naprosto závislý. :))

            Ostatně nálepky "nakole.cz" mám na kole, netbooku, mobilu, externím disku, prostě na věcech, které může vidět někdo cizí. Ale už mám jen jednu poslední. :(

            [ Zpět ]
            Datum: 25.10.2011
            Autor: petrp
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Změna pravidel

               

          Pokud tě to trápí a nedokážeš se od serveru odříznout, protože tě to po zapnutí počítače samo přihlašuje, můžu tvůj účet zrušit a tím se problému nadobro zbavíš. Souhlasíš?

          [ Zpět ]
          Datum: 25.10.2011
          Autor: Václav
          Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

    Datum: 25.10.2011
    Autor: Airline
    •      

      Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

      Datum: 25.10.2011
      Autor: pavka
    •      

      Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

      Datum: 25.10.2011
      Autor: hekynen
      •      

        Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

        Datum: 25.10.2011
        Autor: radka
      •      

        Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

        Datum: 25.10.2011
        Autor: Murphy
        •      

          Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

          Datum: 25.10.2011
          Autor: Holfi
          •      

            Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

            Datum: 25.10.2011
            Autor: hekynen
            •      

              Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

              Datum: 25.10.2011
              Autor: Jurimír
              •      

                Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

                Datum: 25.10.2011
                Autor: Murphy
            •      

              Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

              Datum: 28.10.2011
              Autor: Aviatik
    •      

      Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

      Datum: 28.10.2011
      Autor: AV
      •      

        Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

        Datum: 28.10.2011
        Autor: highlander
      •      

        Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

        Datum: 29.10.2011
        Autor: újezďák
  • Re: Změna pravidel

         

    Na prahounakole mají myslím takovou věc, že když tam podruhé dáváte úplně stejný příspěvěk tak to nepustí.
    Nejsem si úplně jistý, protože už je to déle co se mi povedlo doubleodeslat :)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.10.2011
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

    Datum: 25.10.2011
    Autor: dracze
  • Re: Změna pravidel

         

    Je to váš web, pak vy stanovujete pravidla.Jasné.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.10.2011
    Autor: Martis
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Změna pravidel

         

    Nikoliv k pravidlům - pouze technická... U všech temat si mi objevila "sluníčka" a jako "nové příspěvky" se mi graficky objevily věci, které jsem již četl.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2011
    Autor: jinec
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Změna pravidel

           

      Tenhle jev se tu objevuje vždy, když je změna času. Tentokrát je to ale už jen pár témat.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.10.2011
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Změna pravidel

             

        Díky!

        [ Zpět ]
        Datum: 30.10.2011
        Autor: jinec
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Změna pravidel

             

        To jo, a proč jich mám na každé stránce minimálně 10 ? Teď už jsem v historii na 16. stránce a pořád tomu není konec :-/

        Já bych kvůli tomu neprudil, ale některá témata se mi "povedlo" nezachytit včas hned na začátku a teď tam na mne čeká i přes 200 nepřečtených příspěvků. Tohle přečíst chce čas, a především najednou, jinak už fakt nebudu vědět co jsem četl a co ještě ne... Tak si je nechávám na dobu kdy na to bude nálada a tolik času abych to mohl číst jedním dechem.

        [ Zpět ]
        Datum: 30.10.2011
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Změna pravidel

         

    "přejdi na první nový (7 nových příspěvků)"
    ... našel jsem pouze 3, ostatní jsou smazané. To opravdu ohrožovaly web?
    8-(((

    [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2011
    Autor: AV
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Změna pravidel

           

      Příspěvky už nesouvisely s úvodním sdělením. To samé může udělat každý, kdo si založí vlastní téma. Zkrátka, když se ti začne tebou založené téma plevelit a odvádět řeč jinam, máš možnost si to promazat.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.10.2011
      Autor: Václav
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

540 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024