reklama

(Ne)obyčejné odpoledne

Po včerejší odpolední vyjížďce se mi nějak nedaří spát, zkusím si k ní něco napsat. Vyrazil jsem si po skoro dvoutýdenní cyklopauze a bylo to znát. Dopoledne jsme byli na zahradě česat jablka, ale nechtělo se mi tím strávit celý den. Je bleděmodro-žluto-zelené odpoledne. Takové počasí láká do…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 16.10.2011
Autor: vlli2
  • Re: (Ne)obyčejné odpoledne

         

    Sjeli z Hřebínku na opačnou stranu, on tlačil dvě kola. :( Ty bláho, takhle na podzim, když se rychle stmívá, to u slabších nátur může být na rozvod nebo alespoň na plánování vraždy partnera.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2011
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: (Ne)obyčejné odpoledne

         

    moc pěkná trasa, ten chodníček s příběhem mám taky ráda, ale v létě tam bylo několik uvolněných prken. Jednou jsem jela po té písčité cestě od Knajpy na Smědavu, kde se vlastně jezdit nesmí a na parkovišti stál chlapík a křičel, že kdyby nás "viděl Fanda, ten by vám dal" dodnes nevím, kdo Fanda je, ale často, když jsme v okolí tak na Fandu vzpomínáme :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2011
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: (Ne)obyčejné odpoledne

           

      Ona by měla ta trasa být pro cyklisty jednosměrná. Od Knajpy na Smědavu vpravo po asfaltce. Po té písčité cestě směrem od Smědavy zákaz není. Ale tekhle kvečeru jsem tam taky už někdy jel. Fandu jsem nepotkal :-(.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.10.2011
      Autor: vlli2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: (Ne)obyčejné odpoledne

             

        A to buď rád, žes ho nepotkal, ten ti dal :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 17.10.2011
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

291 cyklistů (1 přihlášený)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024