reklama

Prosím POMOC......SIMPLON GIZZMO ???

Zdravím všechny bajkery. Nevím si vůbec, rady, kupuji kolo a najednou narazím na http://www.aukro.cz/show_item.php?item=67903788
a jsem v pasti. Kolo vypadá dobře, mluvil jsem s majitelem a nechá ho i za 27 000 tisíc, ale co ta značka, dá se tomu věřit, znáte to někdo, u nás se to vůbec neprodává, prý stálo na naše 110 000 tisíc a je jak nový neježděný, model 04. Tak nevím těch 30 000 tis jsem chtěl investovat, poraďte PROSíM Děkuji Všem.

[ Zpět ]
Datum: 13.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza Malina ([email protected]))
  • Re: Prosím POMOC......SIMPLON GIZZMO ???

         

    Doufám, že jsem si otevřel to správné kolo: I když ty fotky moc zřetelné nejsou, nevypadá nějak omláceně. Jako nové to skutečně muselo stát víc peněz (marcoši, kotouče, zadní tlumič...). Bylo by dobré, aby se Ti na něj někdo podíval (jestli to sám nezvládneš). Značka jako taková je pro mě naprosté nóvum, ale to je podružné. Jestli ta vidlice, tlumič, brzdy jsou vpořádku, nemá to vůle v čepech přehazovačky a tak podobně...full za tyhle peníze by byl hodně dobrý. Vzhledově vypadá dobře, dravě...

    [ Zpět ]
    Datum: 13.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím POMOC......SIMPLON GIZZMO ???

         

    No vypada to jako jedna z tech malych nemeckych firem vyrabejicich kvalitni kola,rekl bych ze pokud neni kradeny tak by s tim nemel byt zadny jiny problem

    [ Zpět ]
    Datum: 13.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím POMOC......SIMPLON GIZZMO ???

         

    Je to dobra znacka a kvalitni kolo , moc neotalej , ven to do bike shop at se na to podivaj esi je vsechno na tom kole ok , z vobrazku to nevyctu , kdyz neni kradeny a az na par malickosti tak to za tu cenu kup co nejdriv at ti to kolo nekde nevyfoukne .

    [ Zpět ]
    Datum: 13.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

236 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024