reklama

Ráfky Remerx

Ahoj. Včera jsem zjistil, že můj luxusně šedý airlinek má značně "prohoblovaný" přední ráfek, takže velice rychle uvažuji o novém. Chtěl bych něco skutečně odolného, aby to vydrželo. Slyšel jsem dost dobré recenze na remerxy (ale pouze slyšel). Má s nimi někdo osobní zkušenost? Nebo něco jiného? Rád bych, aby to nestálo majlant, na druhou stranu - za opravdovou kvalitu jsem ochoten pustit korunu navíc... Dík, A.

[ Zpět ]
Datum: 13.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
  • Re: Ráfky Remerx

         

    Mam na kole remerxe a je to solidni rafek.Predtim jsem mel rafky od Araye,byl to druhej nejlepsi typ co delali,byly znatelne lepsi nez ty Remerxy ale taky by asi byly drazsi.Krome toho uz se davno nedaji sehnat - obvykly problem veci se kteryma ma clovek dlouholety dobry zkusenosti.Vydrzely (mimo jine)dokonce i obrzdeni spalku od Shimana,ktere sice nijak vyjimecne nebrzdi,ale jsou to proslule soustruzice.Ale Remerx zatim taky drzi.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ráfky Remerx

         

    Mám je na krosu a unesou i mých 120kg. Jediný problém byl, že otvory na niple prořezávaly podložku pod duši i s duší. Je potřeba dát tvrdou plastovou podložku.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ráfky Remerx

           

      S těma 120 kilama jsi mě příjemně naladil, to bych na ty ráfky mohl i přibrat...
      Já se pro ty remerxe vpodstatě už rozhodl.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ráfky Remerx

           

      Remerxy mám také a před zapletením jsem vzal pilník a obrousil hrany všech děr pro niple. Otřepů tam bylo požehnaně.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (VR)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ráfky Remerx

         

    Remerxe jezdim taky, sice jak určitě víš na horáku, ale nemůžu si na ně jakkoliv stěžovat. Jsou to dvoustěnný véčka, myslím že lépe snášejí větší zátěž. V krossovém provedení určitě taky nějaký Vráfky najdeš. S prořezáváním podložky a duše jsem problémy neměl. Jen - pokud vím, na Airlinovi máš hydrovéčkový brzdy že jo? Poptej se, jestli ten velkej přítlak špalíků nebude chtít zesílenou brzdnou plochu, to z hlavy nevim.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Andy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ráfky Remerx

           

      Díky. Andy, dneska po práci se na ně půjdu podívat.
      Co ty Tvé, pardon - naše - stránky? Už druhý den nic...

      [ Zpět ]
      Datum: 13.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ráfky Remerx

             

        No, to je problém. Všechny aktivní prvky, tedy především debaty, hostuju u maxsite.cz. Už jednou měli závažný provozní potíže, to určitě pamatuješ, ale ted aspon dali vědět, co se děje. Takže nezbývá než trpělivost a doufat, že to vyřeší co nejdřív.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Andy)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ráfky Remerx

         

    S remerxy mám zatím velmi dobré zkušenosti. Mám remerx grand hill.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ráfky Remerx

         

    Pro první náhled - www.remerx.cz Minimálně Ti bude jasný, který typ je v kterých rozměrech k mání a po čem se v krámu ptát.
    Remerxy mám taky, ale jsou v podstatě nové, takže nic o nich nevím. Mám ale metrák a na kole ráfky 622, 32 děr, kotoučovky a nic se zatím nehnulo. Ostatně by to od jara bylo dost smutné.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (LaMi ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ráfky Remerx

           

      Jo a céska firma tópra firma. Ja félka flastenka.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (LaMi ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ráfky Remerx

         

    Mám remerxy do V, ale opravdu do V. Jsou dost vysoký a ventilek mi z nich kouká asi jen 1 cm a mám problémy s pumpováním. Buď musím použít klasický šlaufek nebo ventilek povolit, protože pupička mi nezamáčkne ten čudlík na ventilku, a pak zase utáhnout.
    Za to ale na nich můžu sjíždět z chodníku v podstatě bez problémů i plně naložený.
    Mám na nich najeto přes 5 500 Km a v podstatě jsem nemusel centrovat, i přes to skákání z chodníku.
    Stály asi 360 Kč (možná 480, to už opravdu nevím, víc asi ne) a musel jsem do nich koupit nové, kratší dráty.
    Také je třeba zajistit niplíky barvou aby se nepovolovaly, protože je duše nedrží proti otáčení.
    Jo a na překrytí děr pro niple jsem musel použít dva pásky, protože duše při maximálním nahuštění se provalila do díry a po čase praskla.
    To jsou moje zkušenosti s dutýma ráfkama.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ráfky Remerx

           

      Opravuju cenu, stály 280 Kč - jeden kus. Jsem byl u svého prodejce, tak jsem se zeptal.
      A ještě upřesňuju: to sjíždění z chodníků je bez přibrždění. Je to docela rána a drží.
      Typ: Grand Rock

      [ Zpět ]
      Datum: 13.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ráfky Remerx

             

        Sjíždět z chodníků bez přibrždění? To je snad normální, ne? Já na svým celopéro lehokole bez přibrždění na menší obrubníky (tak do 6 cm) i najíždím někdy až 40 km/h (to už teda v tom kole něco slyšitelně cvakne, asi tlumič, udělal jsem to jednou a od té doby v tom místě většinou radši zpomalím na těch cca 25 km/h). Ale dolů je skoro jedno jestli skočíš převýšení 10 cm v 20 km/h nebo 70 km/h, dolů to jde i na galuskách v libovolné rychlosti.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ráfky Remerx

         

    Připojuji se k ostatním a pěju chválu poměr cena a výkon je super.U nás doma je máme celá rodina už léta a jsme spokojení.A to kluci běžně jezdí po schodech atd.Možná jen nekupovat moc tvrdé špalíky jinak je za chvíli osoustružíš.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Milan (kova@seznam,.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ráfky Remerx

         

    Taky jsem měl remerxy,ale bohužel ne dost dlouho na to abych moh dělat nějaké velké závěry.Ale problémy s duší ani podložkou jsem neměl,a že by byly ráfky likvidovaný špalkama jsem vůbec neregistroval.Spíš naopak.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (t_m)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ráfky Remerx

         

    Zalezi jakejma spalkama je "likvidujes". Na predku mam po druhe Alex rims a Coolstop botky - cerne, malo tvrde. Myslim ze cokoliv co ma znacku neco vydrzi, nez produkce od pingpongu.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Creole)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ráfky Remerx

           

      ja mám Remerxy Dragon sú velmi dobré.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ráfky Remerx

           

      Ja mam spatny zkusenosti se spalkama Shimano,ty dokazou poradne zabrat sponu,a naopak dobry s sedyma Koolstopama a trojbarevnyma Baradine.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

234 cyklistů (17 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024