reklama

PDA Acer 35 s GPS

Ahoj předběhnu ty co mi chtěj napsat, že na téma GPS je mnoho starých příspěvků. Zajímá mě jestli máte někdo skušenost přímo s tímto PDA. Jak se osvědčilo při navigaci na kole, třeba mimo silnice. Daj se k němu stáhnout (nejlépe zadara) třeba cyklomapy??? No prostě vše co by mohlo ovlivnit nadšeného cyklistu co vždycinky zybloudí, a chce tomu udělat přítrž a koupit si GPS. Nebo mi poraďte nejaký jiný model, ale musí se alespoň v práci tvářit jako PDA, aby mi ho proplatili!! Dik

p.s: Není to pak nuda, kyž se nebloudí ???

[ Zpět ]
Datum: 12.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (TOM)
  • Re: PDA Acer 35 s GPS

         

    Nesouvisí to sice přímo s kolem,ale zkus se podívat na geocaching.cz,tam se možná doptáš.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kertag)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PDA Acer 35 s GPS

         

    O tomto přístrojku jsem nedávno uvažoval... Nakonec to ještě nechávám ležet ladem, je to dost drahá sranda...

    Cyklomapy ČR existují, dokonce jsou i použitelné, ale bohužel jsou placené... A to docela dost...;-( Samozřejmě, že se ale dají někde "ukrást"...

    Jinak v Alzasoftu prodávají komplet i s mapou a je to o hodně výhodnější než kupovat samotné PDA a pak někdy časem mapy.

    Mně u toho docela vadí ta malá výdrž, maximalně 4 hodiny a konec... A na kole bych se to docela bál vozit. Připevnit na řídítka ani náhodou a pokaždé to lovit z batohu, no nevim.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PDA Acer 35 s GPS

         

    Tady GPS na tyhle pomery az tak drahy neni . Ja pouzivam kdyz jezdim v odlehlych mistech Rocky Moutain maly handheld GPS Garmin ..... se podivej na internet a poradnou mapu se sebou voz taky , nekdy je lepsi nez pitomy GPS . GPS ktery chces pouzivat na kolo by mel mit ways memories .

    [ Zpět ]
    Datum: 13.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

301 cyklistů (17 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024