reklama

první kolo pro 3 leté dítě

Ahoj,

chystám se koupit první kolo pro svého téměř tříletého syna. Poraďte mi co koupit a na co dát pozor. Jeden prodavač mi říkal, že nejlepší je prý LEADER FOX. Máte s ním někdo zkušenost.

[ Zpět ]
Datum: 11.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka)
  • Re: první kolo pro 3 leté dítě

         

    Jedna diskuze na tema jak naucit jezdit na kole tu probehla a byla fakt dobra...Jinak jestli jezdit umi tak je to myslim si fuk...hlavne at se libi a koupit helmu....

    [ Zpět ]
    Datum: 11.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (melkor ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: první kolo pro 3 leté dítě

           

      Taky právě řeším, co koupit klukovi jako první kolo. Mám ve výběru RAVO Svišť a REDFOX Lucca. Vypadají hodně podobně, jen ten FOX už má i přední brzdičku. Nemáte prosím nějaké osobní zkušenosti? Které je podle Vás lepší?

      Pavel

      [ Zpět ]
      Datum: 29.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Pajapaja)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: první kolo pro 3 leté dítě

         

    Pokud možno ne těžké, a jak píše melkor - MUSÍ se mu líbit. Na značce podle mě nezáleží. A když tak vzpomínám na mé děti a jejich první kolečka - radost jim udělalo, že tam měly svůj košík s lahví na pití, zvonek, brašničku pod sedlem (i když v ní převážely hlavně žížaly).

    [ Zpět ]
    Datum: 11.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Žížaly pro 3 leté dítě?

           

      To slyšim poprvé.. Nakonec jako zdroj proteinů při cyklistice, proč ne. Aspoň kus chleba jsi jim k tomu ale koupit mohl. Bez sacharidů to opravdu jde těžko a zvlášť malé děti by celodenní výlet jen o žížalách mohl od kola odradit. Pokud ovšem na ně nejsou z domova běžně zvyklé. :')

      [ Zpět ]
      Datum: 11.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Žížaly pro 3 leté dítě?

             

        Já to tenkrát zjistil až po nějaké době a taky jsem jim to zakázal. Dělaly totiž na těch žížalách uzly.

        [ Zpět ]
        Datum: 11.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Žížaly pro 3 leté dítě?

               

          :o)))))))))))

          [ Zpět ]
          Datum: 30.05.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: první kolo pro 3 leté dítě

         

    Můj názor je, že takový prcek se víc vyblbne na klasické tříkolce. Spíše bych koupil takové to přidělávací za velké kolo.
    Jinak s košíkem (či spíše s kýblíkem) mě zaujalo
    http://www.tandem-bike.cz/scripts/zbozi.php?KID=19

    [ Zpět ]
    Datum: 29.05.2006
    Autor: Krata
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: první kolo pro 3 leté dítě

         

    Hlavně k tomu nepořizuj ty postranní kolečka. Bez nich se dítě naučí jezdit mnohem rychleji, s nimi vůbec ne.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: první kolo pro 3 leté dítě

         

    A co mu u azubu nechat udelat male...pidilehokolecko:-) Ucil by se uz od malicka:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: první kolo pro 3 leté dítě

         

    Lehké, bez přehazování s torpédem. Jinak je to skoro jedno.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hawkie)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: první kolo pro 3 leté dítě

         

    Na tři roky by asi bylo nejlepší "odrážedlo", ale takový jako kolo bez šlapání - naučí se řídit, držet rovnováhu a brzdit. Azub prodává Anlen asi 3kg a do 1500Kč, viděl jsem i nádherný překližkový a taky hliníkový(rám) se sundavacím řetězovým klasickým pohonem (střed, pedály, tác, kolečko, řetěz - v jednom rámu).

    A hlavně lehký, žádný "celopéro" 12kg.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.09.2006
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: první kolo pro 3 leté dítě

           

      Tak s tím tedy nesouhlasím - ve 3 letech už může klidně na kolo nebo alespoň na tříkolku.
      Je nutné, aby se dítě učilo šlapat - u odrážedla se to nenaučí...
      Naštěstí dneska se už rozličných vozítek pro tenhle věk dělá dost. Když byly mým dětem 3 roky, byla akorát tak tříkolka. Kolo jsme tenkrát sháněli horko těžko a nakonec měly jakéhosi vyšmajdaného hybryda poděděného přes 3 generace... Ale jezdit se na tom naučily...

      [ Zpět ]
      Datum: 01.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: první kolo pro 3 leté dítě

         

    Asi už off-topic, hádám že kolo je asi koupené, ale i tak. Má oblíbená značka dělá také kolo pro tento věk, a není vůbec ošklivé, zvláště v té černé:

    http://www.bikecentrum.cz/gt_detail.php?nodeId...

    ale tohle je vážně neodolatelné:

    http://www.trek-bikes.cz/index.php?&show...
    =full&psection=6.&product_id=66

    [ Zpět ]
    Datum: 03.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

260 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024