reklama

Vlek pro downhill bude puštěn tuto sobotu

Tuto sobotu 17.9.2011 bude puštěn vlek na Jedlové od 12:00 do 17:00 hodin pro downhill. Přijďtě si zajezdit! Ostatní dny bude vypnutý.
http://www.sport-jedlova.cz/downhill.asp

[ Zpět ]
Datum: 12.09.2011
Autor: frkal55
  • Re: Vlek pro downhill bude puštěn tuto sobotu

         

    S vlekem to dokáže každý kdo umí brzdit, ale co takhle kdo si chce zajezdit, tak ať si to taky vyšlápne a ne pouštět vleky a nechat tam jezdit auta s vlekama.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2011
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vlek pro downhill bude puštěn tuto sobotu

           

      Moje slova. Kopec je pro mě to, co vyjedu a né to co sjedu. Ale DH-čkáři jsou trochu jiná kategorie :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.09.2011
      Autor: PepikW
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vlek pro downhill bude puštěn tuto sobotu

             

        Jo, já jim to neberu, klidně ať si jezdí jak umí a kdo to umí, tak je to pěkný, ale štve mě, když se na takový uzounký a hodně strmý cestě přes tebe cpe s autem a kolama a jsou nervózní, že tě nemůžou předjet když do takovýho krpálu kličkuješ a jsou schopný tě vytlačit z cesty a ještě se tvářej pohoršeně, že je zdržuješ.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.09.2011
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vlek pro downhill bude puštěn tuto sobotu

               

          Počkej, tady je řeč o lyžařském kotvovém vleku. DH trať vede po okraji sjezdovky,
          Ale je pravda, že terénním autem s vlekem tam nahoru vozí kolobrndy :o)

          [ Zpět ]
          Datum: 12.09.2011
          Autor: PepikW
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Vlek pro downhill bude puštěn tuto sobotu

                 

            Vlekem ať si nahoru jezdí jak chtějí, ty mi nevadí, ale štvali mě tam ta auta s DH kolama co si vozili nahoru, vlek nejezdil.
            Po jejich trati mezi stromy jsem dolů nejel, ale po regulerní lyžařské sjezdovce dolů jsem si to zkusil a byl to docela šupec :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 12.09.2011
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vlek pro downhill bude puštěn tuto sobotu

         

    hele co kdyby to někdo zkusil s lehokolem, ať je pořádný video

    [ Zpět ]
    Datum: 26.10.2011
    Autor: Zdenda-Max
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

255 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | dnes

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024