reklama

Filtrovani vody

Nahodou jsem ted narazil na tohle: http://www.armytrade.cz/detail/filtracni-brcko...
Vozite do exotickych kraju filtry, nejake cistici tabletky, kupujete vodu balenou, nebo proste pijete co kolem tece? Ja si takhle nepekne odes... napiti z kohoutku v Moskve a dalsi den se mi spatne skolilo a let do Prahy byl taky lahudka.

[ Zpět ]
Datum: 21.08.2011
Autor: Murphy
  • Re: Filtrovani vody

         

    Tohle bych si pořídil hned, kdybych někam jel. Určitě mnohem lepší než nějaký tablety, který zpravidla dodaj vodě nepopsatelnou chuť. Nějaký jsme používali kdysi na vojně. Hnus. Pokrok nezastavíš.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.08.2011
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Filtrovani vody

         

    Asi jsi málo odolný...http://www.novinky.cz/zena/zdravi/186615...

    [ Zpět ]
    Datum: 21.08.2011
    Autor: highlander
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Filtrovani vody

           

      Asi jsem. Udelal jsem si z normalni kohoutkove vody na sidlisti caj, takze vodu jsem dle sveho zvyku asi 3x nebo 4x prevaril. (Malokdy si na konvici vzpomenu na prvni pokus. 8-)) Jeden hrnek stacil, po par minutach jsem zacal mit nedobry pocit a za chvili jsem bezel. Dobehl jsem do blizsi koupelny. Nastesti se to svinstvo nejdriv snazilo dostat pryc z tela stejnou cestou, kudy prislo. Zbytek noci jsem stridave klecel a sedel. Druhy den behem skoleni jsem delal prestavky co 15 minut, v letadle cestou skoro trvale obsadil jednu samotku a z Ruzyne na Barrandov to bylo jen tak tak. 8-(

      [ Zpět ]
      Datum: 21.08.2011
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Filtrovani vody

         

    Škoda, že nemám někoho známého ve vodárně, hned bych to koupil a nechal otestovat. Moc tomu nevěřím. Vím, že dneska jsou supermateriály, které dokáží ledaccos. Ale když si představím, jakou rychlostí proudí ta voda v brčku, když piju, reakční doba je docela krátká, nebo musím ústy vytvářet velký podtlak, abych to protáhl skrz nějaký filtr s velkým povrchem. Není tady někdo, kdo do toho víc vidí?

    [ Zpět ]
    Datum: 21.08.2011
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Filtrovani vody

           

      Viděl jsem v TV spot, kde nějaký černošský dítě pilo podobnou věcí z louže. Komentář mluvil o humanitární pomoci, tak to snad funguje.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.08.2011
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Filtrovani vody

             

        Problém je v mojí hlavě. Píše se tam, co všechno to z vody odstraní, ale není tam ani zmínka o tom jak. Beru to tak, že v nouzi nejvyšší je to lepší než pít přímo z louže.

        [ Zpět ]
        Datum: 21.08.2011
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Filtrovani vody

               

          Kdyz to budes vnimat pouze jako problem v hlave, tak jako placebo postaci jakekoliv brcko. 8-)

          [ Zpět ]
          Datum: 21.08.2011
          Autor: Murphy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Filtrovani vody

         

    Vozim tablety, kdyz ta voda vypada vselijak. Ale jestli bude nejaky priste, tak koupim i nejakej filtr, myslim, ze je to vec k nezaplaceni. Vody neni nikdo dost.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.08.2011
    Autor: beggard
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Filtrovani vody

         

    Mne osobně přijde tohle http://www.bezpecnavoda.cz/produkty/filtry/ mnohem lepší, můžeš si vodu napumpovat do zásoby. A maj i nějaký kapky co zbavěj vodu po vyčištění tabletama tý nechutný příchutě :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 21.08.2011
    Autor: zdendazzz
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Filtrovani vody

           

      Kapky jsem videl dnes v RockPointu. Za 200 Kc byly nejlevnejsi - ty kterym prichut zustava.
      A pumpy jsou prima, ale vlastne k nicemu pro solo pouziti. Abych si to bral s sebou letecky do ciziny, pripadne abych to vozil na kole nebo v kanoi, na to je to prilis velke.
      Mozna jeste tak UV lampa v podobe pera. Ale to je minimalne za 2 litry. Kapky maji expiraci asi za 3 az 5 let. A tolik toho zase pouzivat nehodlam...
      Mozna by slo pouzivat i savo, jen by to znamenalo nejak hodnoverne vypocitat redeni... 8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 21.08.2011
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Filtrovani vody

             

        No já v těch filtrech vidím použití spíš na dálkovou turistiku na východ, třeba Mongolsko apod. Tam se to hodit může hodně. A mám pocit že na savu je napsáno jak ho použít k čištění vody, myslím že 1:1000.

        [ Zpět ]
        Datum: 21.08.2011
        Autor: zdendazzz
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Filtrovani vody

               

          Jo, ale letos par lidi melo travici potize i ze studanky v Cechach, kdyz jim nestacila voda, kterou s sebou vezli...

          [ Zpět ]
          Datum: 21.08.2011
          Autor: Murphy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Filtrovani vody

         

    A cucá se přes to i pivo z nejasných zdrojů ?

    [ Zpět ]
    Datum: 21.08.2011
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Filtrovani vody

           

      No, neni to zbytecne draha surovina k vyrobe ciste vody? 8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 22.08.2011
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Filtrovani vody

         

    Jojo, greehorni,

    30 let vozím tablety micropur. Dříve se těžce dovážel, dnes v každém HUDY.
    Nemá vůbec dopad na chuť.

    Jasně, že nevychytá všechno, ale zatím vždycky stačil. Jinak tomu vědecky nerozumím, ale filtr bych bral tak do rovníkové Afriky, kdybych věděl, že budu nucen se napít vody z louže, ve které se před tím pářili hroši.
    Jinak jde o to trochu používat hlavu, když to jde kupovat balenou vodu. Svého času se doporučovalo pít v exotických zemích bez kontaktu úst s lahví. Pod zátkou se prý nejvíc schovávaj améby.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.08.2011
    Autor: mirekbik
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

310 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024