reklama

tajemství vody

nevím, kam to dát, ale chci to sdílet, tak jsem založil samostatný téma...

http://www.osud.biz/priroda/tajemstvi-vody-tv...

[ Zpět ]
Datum: 18.08.2011
Autor: Jurimír
  • Re: tajemství vody

         

    To video by si měli pouštět lidi ze záplavových oblastí.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.08.2011
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: tajemství vody

         

    Jurimíre, díky za nejkrásnější populárně věděcký televizní dokument, který jsem kdy viděl. To je prostě bomba!!!!!!Ještě jednou veliké díky za tento odkaz! Mění to celý můj dosavadní pohled na svět - a to od zcela od základu.Vážně!

    [ Zpět ]
    Datum: 19.08.2011
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: tajemství vody

           

      díky. Jsem rád, že se líbil. Sice jsem skoro všechno věděl z dřívějška, ale z mnoha pramenů a tady to bylo hezky shrnutý a mluvili vědci. Prostě se mi to líbilo a chtěl jsem to "poslat dál..."

      [ Zpět ]
      Datum: 19.08.2011
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: tajemství vody

           

      Tak to by jsi asi měl zavolat Vládovi Plamínkovi, jsi dokonaly kandidat! :-D

      [ Zpět ]
      Datum: 20.08.2011
      Autor: Mig-all
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: tajemství vody

             

        nemyslíš Vlastíka? Tedy alespoň žádnýho Vláďu pPlamínka mi Google neobjevil, ale Vlastíka jo....

        Pokud myslíš Vlastíka, prozradíš důvod a smysl své poznámky?

        [ Zpět ]
        Datum: 21.08.2011
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: tajemství vody

               

          Ano Vlastíka, pardon. Už je to dloho co mi někdo ten klip na youtube poslal. :-D Smysl mé poznámky? Ten je snad zřejmý, Martisovi mění od základů pohled na svět esoterika. Smutné. To jsem tady vážně jediný který chápe, že tzv. "Granderova technologie" je jenom prachsprostý pseudovědecký kšeft? Věř a víra tvá tě uzdraví že? PS: Za vším hledej peníze.

          [ Zpět ]
          Datum: 21.08.2011
          Autor: Mig-all
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: tajemství vody

                 

            ten dokument právě vůbec o esoterice nebyl.
            Na to, co esoterika a citliví jedinci vědí tisíciletí (minimálně) se ten dokument díval z hlediska vědy.

            Pseudovědecký kšeft: To jako že v těch fabrikách, kde si to namontovali jsou idioti, kteří vyhazují peníze oknem, protože je to baví??? To by možná šlo ve státní správě či státním podniku, kde rozdávají z cizího, ale ne v soukromém, to fakt ne...

            Nejsi jediný, kdo chápe, jsi tady zatím jediný, kdo píše na základě víry a ne argumentů a faktů. Já chápu, že tvou víru by mohloto, že to funguje narušit, ale tím, že se začneš chovat stejně jako církev ve středověku, tedy prostě to, co nevyhovuje tvé víře vytěsníš, "zesměšníš" apod. ti sice možná pomůže v tvé víře zůstat a přežít, ale budeš žít v náboženském bludu (ano ateismus je velmi silné, orotdoxní a netolerantní náboženství).

            [ Zpět ]
            Datum: 21.08.2011
            Autor: Jurimír
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
            • Re: tajemství vody

                   

              No, právě jsi to celé dokonale otočil naruby, gratuluji, byl by z tebe uzasny obchodní zastupce te rakouske firmy co ten nesmysl pousti do světa :-D. Pro procitnutí z tvého krásneho snu doporučuji přečíst např. tento článek: http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypis&... Fakt že je zverejneny na serveru sysifos zanedbej o tom debatu nevedeme, ohledně té tvé naražky na cirkev doporučuji odstavec o Ježíši. :-D Ale podstata je jinde. PS: Zajímalo by mě tvé vzdělání? Jestli hovořím např s ekonomem tak se nemáme o čem bavit. Pokud jsi studoval prirodni vedy můšes nahodit nejaky "fakt nebo argument" Ja jsem asi moc hloupy ale zadny jsem v tom dokumentu nezanamenal. Teda pokud nemyslis ty zaplacené plky nachytanych tonoucích se soukromniku kteri se chytaji stebel :-D PS2: argument typu mé housky jsou ted chutnější neberu. Nebo ten pán s těmi ukazateli železa, to jsem myslel ze prasknu smíchy.

              [ Zpět ]
              Datum: 22.08.2011
              Autor: Mig-all
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
              • Re: tajemství vody

                     

                moje vzdělání je podle mne moje intimní věc a nevidím jediný důvod, proč se mne na to ptáš. Já se tě také neptám na tvé vzdělání, kolik máš dětí, jestli jsi ženatý...
                1. proto, že to nesouvisí s diskusí
                2. proto , že je to tvá osobní věc a mě je do toho hovno
                Nicméně asi nemám problém ti to napsat. Mám vzdělání elektrotechnické, obor automatizační technika. Velikost nohy 44, modré oči, co ještě tě zajímá???

                Ad článek. Četl jsem odsudky přírodovědců, kteří se odvážili trvat na existenci goril, vědecká pojednání na téma, že nic těžšího vzduchu nemůže létat, vědecká zdůvodnění toho, že automobily vlaky ani nic podobného nemohou jezdit rychklostí vyšší než 30km/h, protože by se z toho člověk musel jednoduše zbláznit.
                Potíž s vědci je jejich zahleděnost do sebe sama neschopnost přijmout fakt, pokud nezapadá do jejich teorie. Jasně, nakonec se po letech teorie změní a najdou se jinéí, které daný fakt vysvětlí a je vědci akceptován. Dneska se Koperníci, Brunové apod nepálí a nekřižují, ale zesměšňují. Nicméně postup je stejný. Někdo přijde na nějaký fakt, který neodpovídá současnmu stavu poznání a místo zkoumání daného faktu a snahy o nalezení poznání se daný fakt odmítne a začne se tvrdit, že nexistuje a snášet "důkazy" proč existovat nemůže. Přijd emi to zhovadilé a blbé a není to akt ničeho jiného než zaslepence víry. A je lhostejné v co věří, pořád je to chování středověkého tmáře pálícího knihy a je to chování blbé a zhovadilé.

                [ Zpět ]
                Datum: 22.08.2011
                Autor: Jurimír
                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                • Re: tajemství vody

                       

                  Stačilo napsat elektrotechnické nebud tak vztahovačný... Takže myslíš, že můžes věcně debatit o hydrochemii a o technologiích upravy vody? Napsal jsi to sice krasně ale pořád nejak nevidím ty fakta a argumenty, sem s nimi!

                  [ Zpět ]
                  Datum: 22.08.2011
                  Autor: Mig-all
                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                  • Re: tajemství vody

                         

                    Nemám být vztahovačný? Jako, že na sebe vztahuju, když se mě ptáš na osobní věci v diskusi o nějakém dokumentu? No vztahuju to k sobě, no. Ehm, jak to nemám vztáhnout k sobě? Jako že jsem ti měl napsat vzdělání někoho jiného a ne sebe??? Nerozumím...

                    Můžu celkem věcně debatovat téměř o čemkoli. Věcně nemůžu debatovat jen o tom, co je natolik osobní, že jsem v tom citově zaangažován. Taková témata jsou (vyjmenovávat je nechci) a jsem i vědom, že v nich nejsem schopen věcné debaty a bude to vždy jen o citech a pocitech. Toto téma k nim nepatří a tedy ano, v debatě o tomto dokumentu jsem schopen se bavit věcně, nejsem v tématu nijak citově zaangožován, takže jsem schopen.
                    Co mi nějak uniká je, jak to souvisí s mým vzděláním. Nejsem nijak citově vázanej ani na elektrotechniku a jsem schopnej se bavit věcně i o Nortonově větě nebo tranzistorech, jen mě to nezajímá...
                    Ty jsi v tom, co jsi vystudoval natolik citově vázán a zaangažován, že nejsi schopen se o tom bavit věcně? Opravdu? Ptám se vážně, ve svém okolí nikoho takového neznám, potkal jsem jednoho takového akorát na vojně...


                    Faktem jsem myslil to, že jim to zkrátka funguje. Lhostejno jak, funguje. Odstranilo jim to to, co chtěli a potřebovali. Ty po mě ale spíše pravděpodobně žádáš vysvětlení toho to faktu, že? Nebo se pletu? Vysvětlení toho PROČ a JAK jim to funguje ti samozřejmě nedám. Pokud po mě chceš vysvětlení něčeho, co zatím nedokázali ZATÍM! vysvětlit ani ti, kteří to léta studovali, či je to živí a nedochází ti, že je to nesmysl, pak musíš být se svými názory ve velké nouzi...

                    Mám to asi jinak než ty. Nepotřebuju tolik vědět proč věci fungují, pokud fungují. Zajímá mne většinou spíš, proč nefungují, když já chci, aby fungovaly.

                    U slunce například také netuším proč funguje (jistě nějaká vysvětlení jsme slyšel, ale...) a je mi to fuk, zajímá mě jen ten fakt, že funguje. Nedokážu ti říci proč, ale to, že nevím proč není důkaz, že slunce není...

                    [ Zpět ]
                    Datum: 22.08.2011
                    Autor: Jurimír
                    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                    • Re: tajemství vody

                           

                      tak sem si to přečetl po sobě a uvědomil si, že se chovám jako debil, když jsem přijal tvůj zůsob "diskuse", že stejně zhovadile jako tys začal zesměšňovat Martise za to, že se mu líbil ten dokument (mimochodem jen kvůli jedné věci), tak já zesměšnuju tebe za postoje středověkých církevních tmářů.

                      Přijmi, prosím, mou omluvu.
                      Nemám dobrý den.
                      Mě nevadí ani trochu, že si myslíš něco jiného než já a naopak si myslím, že je to v pořádku, ale opravdu hodně mě vadí způsob jakým jsi to tady dal najevo. No a schematické myšlení typu "dokud to nepotvrdí autority mé církevní obce, tak to neexistuje" mě irituje. Není to však důvod pro to, abych se k tobě začal chovat stejně.
                      Omlouvám se.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 22.08.2011
                      Autor: Jurimír
                      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: tajemství vody

                 

            http://www.vodaeco.cz/uprava-vody/odbornici-o...

            Tak Ti nějak nevím, ale ten kšeft zřejmě funguje. A shodují se na tom i odborníci v oboru se svými laboratorními testy. Nechceš mi doufám říci, že ty laboratorní testy jsou na zakázku a uplacené, že?:-)

            [ Zpět ]
            Datum: 22.08.2011
            Autor: Martis
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: tajemství vody

                   

              Z toho proměření v ÚBaZ je zjevné, že voda upravená Gr. zařízením je vlastne shodná s vodou kontrolní, tudíž drahé zařízení nemělo žádný vliv. Nevím nakolik je podstatný mírně odlišný průběh nad 12MHz. Voda upravená magneticky vykazuje nižší vodivost, takže magnetická úprava vody nějaký vliv má. Teď ještě rozhodni, jestli odchylky v řádu desetin milivoltu jsou pozitivní, nebo negativní. Prokazuje snad "výzkum" něco jiného?

              Strašně se mi líbí, jak se výrobci/dealeři různých "léčivých" zařízení a preparátů zaštiťují posudkem Státního zdravotního ústavu. Jenže ten neprokazuje léčivé vlastnosti, pouze zdravotní nezávadnost, ale spousta lidí na to naletí :o(

              [ Zpět ]
              Datum: 22.08.2011
              Autor: PepikW
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: tajemství vody

                   

              To, že kšeft funguje neznamená, že funguje i výrobek. Viz "oddělovače" té zlé ošklivé atomové elektřiny prodávané v Rakousku.

              [ Zpět ]
              Datum: 22.08.2011
              Autor: Aviatik
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: tajemství vody

             

        Jenom hlupák věří, že lidstvo již dosáhlo vrcholu svého poznání na základě materiálního rozboru světa a není více co poznávat či vědět. Uvažovat takto znamená postupný návrat do jeskyní.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.08.2011
        Autor: Martis
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: tajemství vody

               

          To já samozřejmě netvrdím jak jsi na to prisel? Vzdyt at si par "vedcu" na univerzitach kouka do mikroskopu na kapky a namáčí salát proti tomu já nic nemám ale sere mě, když se nekdo snaží kurevsky zbohatnout na fantasmagorii a naivnosti druhych. A toho hlupáka si nechej od cesty. Radsi si nechej od nejake cikanky vylozit karty nebo tak neco...

          [ Zpět ]
          Datum: 22.08.2011
          Autor: Mig-all
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: tajemství vody

                 

            Díky za tip. U cikánky už jsem byl ca. v 9-ti letech z hecu kamarádů. Budeš se divit, trefila se v 80% a to jsem ještě neumřel.;-() Tak nějak nemám potřebu tam jít znovu.;-)Jedenkrát mi to stačilo.;-) Co se týče Tvého pragmatického názoru a náhledu na věc, tak ho prostě nesdílím. Mám jiný pohled na věci a tento svět než-li přes prostý matematicko-fyzikální výpočet. Ostatně, metodou pokus - omyl či zcela náhodou bylo objeveno mnoho velmi významného pro pokrok lidstva a v prvních chvílích každého takového považovali rovněž všechni kolem za blázna. Jenže, když viděli, že to funguje - i když nevěděli zpočátku jak - tak to pomohlo všem.Zdravím.:-)

            [ Zpět ]
            Datum: 22.08.2011
            Autor: Martis
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: tajemství vody

                 

            Lidi utrácí i za další jiné podvodné hovadiny, tak proč ne zrovna za tohle ??? Jejich problém, nikdo jim to přeci nenutí...

            Když budu hodně OT, tak naivnost nás (pravděpodobně) všech už můžeš kritizovat třeba na výsledku voleb a toho, co tam teď ti hajzlíci ve vládě vyvádějí... Určitě ne to, co měli v předvolebních slibech, na které nás všechny nalákali a teď dělají přesný opak toho, co původně slibovali :-/
            Tohle mne teda sere mnohem více než nějaký trouba, který utratí svoje vlastní peníze za blbost, která možná nefunguje...

            [ Zpět ]
            Datum: 22.08.2011
            Autor: Jarda
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: tajemství vody

                   

              Mne na tom vadi to, ze je dnes uz skoro kazda reklama klamava. Vzdycky je neco petitem, italikou, s hvezdickou, ... nebo se vubec nenapise a nerekne.
              Jenze kdyz by rovnou pri prodeji napsali, ze to je placebo, nefungovalo by to tem soucasnym spokojenym uzivatelum. 8-)

              [ Zpět ]
              Datum: 22.08.2011
              Autor: Murphy
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: tajemství vody

                     

                Ještě lépe to zaobalit do cizojazyčných názvů a o úspěch je postaráno :-)
                Tss, takový vápník, co to je za humus ? Ale takové kalcium, to už je jiná třída :-)))

                [ Zpět ]
                Datum: 22.08.2011
                Autor: Jarda
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: tajemství vody

                       

                  Ty nemáš na vidli magnéziový nohy?
                  A aramidový pláště jsou o třídu lepčí než obyčejný kevlary.
                  Vláknina je v každý hrušce, ale přírodní cereálie získáte jedině z našeho pytlíku.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 22.08.2011
                  Autor: Joe-CUBE
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: tajemství vody

                         

                    No vždyť :-)

                    Nechápu a za tohle bych ty reklamní firmy zažaloval. Už jenom proto, že tohle všechno má své české názvy, tak nevidím důvod to prznit těmi rádoby "světovými" názvy...

                    [ Zpět ]
                    Datum: 22.08.2011
                    Autor: Jarda
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: tajemství vody

                           

                      Proti vlastni blbosti lidi neochranis...

                      [ Zpět ]
                      Datum: 22.08.2011
                      Autor: lucierut
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: tajemství vody

                     

                Ale fungovalo. Podle nejakych studii placebo funguje oproti nicemu, i kdyz vis, ze to je placebo.

                [ Zpět ]
                Datum: 22.08.2011
                Autor: lucierut
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: tajemství vody

                       

                  Ja jsem naprosto neverici!

                  [ Zpět ]
                  Datum: 22.08.2011
                  Autor: Murphy
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: tajemství vody

                         

                    V co neverici? To musis v dnesni dobe presne definovat, abychom meli jasno. :-)

                    [ Zpět ]
                    Datum: 22.08.2011
                    Autor: lucierut
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: tajemství vody

                         

                    http://www.osel.cz/index.php?clanek=5450

                    [ Zpět ]
                    Datum: 22.08.2011
                    Autor: lucierut
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: tajemství vody

                           

                      Jak jsem jiz parkrat prohlasoval, jsem natolik neverici, ze neverim ani na vyplatu.
                      A treba mu nekdo pri te studii podvrhl prave leky! 8-)

                      [ Zpět ]
                      Datum: 22.08.2011
                      Autor: Murphy
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: tajemství vody

                           

                      Podání placeba je běžná diagnostická metoda k vyloučení autosugesce či simulantů.
                      Když si babka stěžuje, že jí zas třeba bolí záda, a lékař neví, co s ní, dá jí placebo (pilulka s cukrem/celulózou, nebo injekce fyziologického roztoku). Pokud pacient pociťuje subjektivní zlepšení, je to ideální stav, bo mu není třeba zasírat organismus chemikáliema.
                      Divila by ses, jak často a jak dobře to pomáhá na nejrůznější obtíže;-)

                      [ Zpět ]
                      Datum: 22.08.2011
                      Autor: Joe-CUBE
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: tajemství vody

                             

                        Asi jo. Já třiadvacet let přesně věděla, co mi zabírá na dvanáctníkové vředy. Jaké dietní zásady, které léky (některé nezabíraly). Problémy definitivně odezněly, když mi odebrali pravou ledvinu...

                        [ Zpět ]
                        Datum: 23.08.2011
                        Autor: Ifča
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: tajemství vody

         

    Je to moc zajímavý dokument. Slibuju, že už si nikdy nebudu lít vodu do Whisky.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.08.2011
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: tajemství vody

           

      to taky slibuju... :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 19.08.2011
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: tajemství vody

             

        Nojo, ale on bude pít whisky, kdežto ty budeš upíjet z omezených světových zásob pitné vody. :)

        [ Zpět ]
        Datum: 19.08.2011
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: tajemství vody

               

          počkej počkej, Zdenda nic o pití whisky nepsal! Psal jsme o tom, že do whisky nebude lejt vodu a tak jí znehodnocovat, což jsem slíbil, že taky nebudu :-D

          [ Zpět ]
          Datum: 22.08.2011
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: tajemství vody

           

      No fuj! Tos nekdy delal? Do whisky se prece nedava voda v zadnem skupenstvi.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.08.2011
      Autor: lucierut
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: tajemství vody

             

        Do některejch drtek vody jo, ale jen drtek. Většinou do těch nad 40. Taky si některou jeden degustátor (www.ralfy.com) vylepšuje kapkou absintu.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.08.2011
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: tajemství vody

           

      Takže z tý tvý hospody zas nebude nic?
      8-(((

      [ Zpět ]
      Datum: 19.08.2011
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: tajemství vody

         

    Díky, je to fakt skvělý. Člověk si řekne - obyčejná voda...

    [ Zpět ]
    Datum: 19.08.2011
    Autor: marrier
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: tajemství vody

         

    Celý den jsem to ignoroval, až teď jsem si našel čas. Moc pěkné a velmi zajímavé.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.08.2011
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: tajemství vody

           

      Taky už jsem to zkoukl. Moc hezké záběry, zajímavé efekty. Ale obávám se, že v tom cítím trochu té "podprahové" reklamy.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.08.2011
      Autor: PepikW
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: tajemství vody

             

        mě nejvíc překvapil ten můstek....

        Že se voda chová uplně jinak než všechny ostatní kapaliny, vím ze školy. Už na základce nám to říkali a doteď to nikdo nevysvětlil, jen se to prostě bere jako fakt. Že se dají změnit její vlastnosti a "paměť" atd. vím taky, takže mě ty pokusy, kdy fotily kapky nepřekvapily, ale na ten můstek jsem koukal fakt jak puk...

        [ Zpět ]
        Datum: 22.08.2011
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: tajemství vody

               

          Jo, to je hezký, s lihem by to asi udělat nešlo :o)))

          Ono 15kV a silná polarizace molekul vody dělají své. Takových objevů, nejen o vodě, ještě bude. Jen hlupák (jak správně podotkl Martis) si myslí, že už všechno ví a má ve všem zcela jasno ...

          [ Zpět ]
          Datum: 22.08.2011
          Autor: PepikW
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

162 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024