reklama

jak na nášlapy

Ahoj, mám problém, koupil jsem si první nášlapy,namontontoval,povolil podle kufru - orientován správně podle návodu.Jenže při nastupování mi nechce bota zacvaknout,jednou za padesát pokusů se mi to povede,ale vůbec netuším jak,a už jsem z toho otrávený když za 3 hodiny učení to tam dostane párkrát.zkoušel jsem to na místě i šlapat,nemáte nějaké rady,jak šanci zvýšit?pedály jsem povolil,nohu se snažím dávat rovně ... moc díky

[ Zpět ]
Datum: 17.08.2011
Autor: milda21
  • Re: jak na nášlapy

         

    Soude podle toho ze tam tu tretru prece jenom obcas zacvaknes jsi snad vsechno namontoval spravne a mela by to byt jenom otazka cviku. Mozna proste opravdu potrebujes na rozdil od zbytku populace par hodin na nauceni :o)
    Pokud je prece jenom problem v montazi, tedy v umisteni kufru na podrazce tretry, pak nejde radit na dalku a nekdo by to mel videt. Napis sem kde bydlis a urcite bude nekdo z blizko se vyskytujicich zkusenych NaKolaku tak ochotny a mrkne se ti na to.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2011
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jak na nášlapy

         

    mě to zaboha nešlo nacvaknout, dokud jsem ty kufry fakt hodně moc nepovolil tím štelovacím šroubkem. Povolil jsem je fakt hodně! Když jsem pak získal trochu cviku s nacvakáváním, zase jsem je trošinku utáhl, protože na začátek jsme je měl fakt moc volný. Ale na to anučení, to bylo nejlepší. Pro mě...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jak na nášlapy

           

      Asi myslis “povolil naslapy“, ne kufry, aby nedošlo ke zmatení :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2011
      Autor: macikm
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jak na nášlapy

             

        jo, myslím:-) Psal jsme o v práci a to vždycky pospíchám...
        Představil jsem si teď ty povolený kufry :-D

        [ Zpět ]
        Datum: 17.08.2011
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jak na nášlapy

           

      ahoj v pohode,s tema naslapama jsem to pochopil,to je ten problem,mam je uplne povoleny,kdyz to zkousim normal v ruce,tak to na ten kufr polozim a stejne to na nej silou nezacvaknu,musim to trochu natocit,zkousel jsem to upravit na ty bote te kufr,ale porad to nejak nejde...jsem spis myslel zda na to nemam blbej grif,ze se to ma zacvaknout,nohu mit natocenou jak,napred nacvakat jakoby predek atd :)...

      [ Zpět ]
      Datum: 19.08.2011
      Autor: milda21
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jak na nášlapy

             

        Rukama to jde hooodně blbě ;-) Hlavně vycvaknout... Jednou jsem myslel, že tretru už z pedálu nesundám :-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 19.08.2011
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jak na nášlapy

             

        rukama to jde hůř, ale nohou bys měl při uplně povolenejch vzatlačit jakkoli a zacvakne se to samao. Ale i rukou to jde, když je máš fakt uplně povolený docela sndno...
        Nevím, asi bych to musel vidět, podle toho, co píšeš by ti to nemělo dělat to, co ti to dělá :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 19.08.2011
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jak na nášlapy

             

        RUkou to jde snadno na kole - nasadis spicku kufru, jako obvykle a pak do paty prastis pesti, nebo dlani.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.08.2011
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jak na nášlapy

         

    Podobný problém měl můj kamarád. Měl nedostatečné vybrání v podrážce tretry a při nacvakávání mu ta pryž zavazela.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2011
    Autor: Rasťa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jak na nášlapy

         

    A co je to za pedály - SPD, šlehače, silniční...?

    [ Zpět ]
    Datum: 20.08.2011
    Autor: pets
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

367 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024