reklama

Srpnová pražská cyklojízda

Termín: 18.08.2011
Místo: Praha

Po minulých eskapádách s Mo(to)ranou a pány příslušníky, šíleným autobusákem, nervním tramvajákem, Vetřelci a volavkami, či tanečníky v teplákovkách Na nohách a na Vítkově se asi opravdu není nutné obávat, že by cyklojízda v srpnu byla nezajímavá akce. Minihlasování na FB cyklojízd ohledně cílové…

Datum: 09.08.2011
Autor: Prahabrno
  • Re: Srpnová pražská cyklojízda

         

    Máš jako pocit, že už jste dlouho pod záminkou "cyklojízdy" nikoho nevytočili?!?

    [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Srpnová pražská cyklojízda

           

      Proc je smutny smajlik a "bohužel" nepřijede?Rad bych si zvolil i citove zabarveni odmitnuti ucasti. 8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 09.08.2011
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Srpnová pražská cyklojízda

         

    Jeee...s vámi musí být prdel, když dokážete na jedné vyjížďce nasrat tolik lidí. Asi pojedu, bude sranda. Mám si vzít nějáka cinkrdlátka? Nebo transparenty? Jo a budeme jezdit v nudli a brzdit dopravu? Na to se těším, to musí být úžasné.

    A teď vážně. Bude-li čas, tak možná opustím svoji osamocenou, poklidnou, neagresivní a bezpečnou jízdu Prahou na vláček a přidám se k vám.... Změna je život. A alespoň poznám, co je správně a co dělám blbě....

    [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2011
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Srpnová pražská cyklojízda

           

      Ty chces na BL, vid...

      [ Zpět ]
      Datum: 09.08.2011
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Srpnová pražská cyklojízda

             

        Já sám sebe na vlastní BL dát nemůžu...Takže jsem v pohodě:-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 09.08.2011
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Srpnová pražská cyklojízda

         

    Mě to teda láká, když už jsem jízdu vlakem s kolem zvládl. Mám kde přespat...

    [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2011
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Srpnová pražská cyklojízda

         

    že bych si vzal dovolenou a po dlouhý době jel taky, když jede už i Michal...?

    [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Srpnová pražská cyklojízda

         

    To je nějaká doprovodná akce Prague Pride ? :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2011
    Autor: ronda
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Srpnová pražská cyklojízda

           

      8-DDD

      [ Zpět ]
      Datum: 09.08.2011
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Srpnová pražská cyklojízda

           

      A sakra....:-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 10.08.2011
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

228 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024