reklama

Berli ano - ale na jaký straně? :-)

Tak zítra ráno jedu na laboratorní odběry, jestli mám už dost řídkou krev. A mám jednu berli, myslím, že se tomu říká "francouzská hůl". Dneska ráno jsem doma zkoušel, jestli ji mám mít na levý ruce (= na tý KO straně) nebo na pravý (= OK strana). Na obou stranách to jde, ale jen jedno bude asi dobře. Dokáže mi tady někdo odpovědně říct, jak mám ráno jít, abych nebyl za totálního blba? Přece jenom budu - svým způsobem - reprezentovat nakoláky... :-)

[ Zpět ]
Datum: 31.07.2011
Autor: Airline
  • Re: Berli ano - ale na jaký straně? :-)

         

    njn, i simulovat se musí umět. Je dobře, že k němu přistupuješ takhle odpovědně...

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2011
    Autor: ronda
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Berli ano - ale na jaký straně? :-)

         

    Co je tohleto za otázku? :-O Můžes se třeba plazit jako Maresjev!

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2011
    Autor: Mig-all
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Berli ano - ale na jaký straně? :-)

         

    Tak to zkus jako Eddie Murphy hned na začátku filmu Záměna

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2011
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Berli ano - ale na jaký straně? :-)

         

    Mám pro tebe řešení... :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2011
    Autor: crow75
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Berli ano - ale na jaký straně? :-)

           

      Hele, tobě tohle kolo vysloveně učarovalo :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2011
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Berli ano - ale na jaký straně? :-)

         

    Neměla by tě tam Ane vzít na vozíku?!?
    Berlí pak můžeš mávat nad hlavou a šťouchat do těch, co se ti budou motat do cesty :o)))

    Jo a nenápadně zkus zjistit, jestli doktor taky náhodu nečte diskuzi :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Berli ano - ale na jaký straně? :-)

           

      A neměl by Ai při té jízdě na vozíku volat "Na Bělehrad!".

      [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2011
      Autor: Burajda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Berli ano - ale na jaký straně? :-)

             

        Volat může, ale mělo by to být hodně potichu aby si to náhodní Srbobé spatně nevyložili :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 31.07.2011
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Berli ano - ale na jaký straně? :-)

               

          Navíc by mu mohli taky hned vypumpovat žaludek, a to by asi nerad :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 01.08.2011
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Berli ano - ale na jaký straně? :-)

         

    Berlu můžeš nosit třeba přes raměno, ale správně je na straně zdravý nohy. Odlehčuješ tak nohu chromou.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2011
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Berli ano - ale na jaký straně? :-)

           

      souhlas :-) je to sice míň logické, ale má to tak být..a tak je to správně... berli ke zdravé noze :-)

      s injekcema jste už Ai jinak kamoši, ne?? já jsem si clexane píchala celé těhotenství sama do toho rostoucího pupku a šlo to :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2011
      Autor: alvapinka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Berli ano - ale na jaký straně? :-)

         

    to máš stejně z toho, že chodíš pěšky, ajk nějaká žížala, nejnižší forma pohybu.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2011
    Autor: mirekbik
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Berli ano - ale na jaký straně? :-)

         

    Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande!

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2011
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Berli ano - ale na jaký straně? :-)

         

    Tak jsem doberlal do práce. Ráno jedna do břicha (ta moje má fakt něžkou ručku :-) ), pak na krev do laboratoře... nicméně, i tak je život krásnej :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2011
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

380 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024